ВОЛИНЬ

Як луцькі чиновники ділять три мільйони на оргтехніку для шкіл

28.12.2016, 19:15      Валентина Куць, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1474

Міський голова Луцька Микола Романюк (зліва) та начальник управління освіти Луцька Олег Гребенюк (справа) розділили три мільйони субвенції на придбання оргтехніки. Фото із сайту vip.volyn.ua

Луцьк отримав три мільйони гривень субвенції на соціально-економічний розвиток із Державного бюджету. Чиновники вирішили на ці гроші купити оргтехніку для навчальних закладів.  

Аби розподілити кошти міський голова позачергово скликав виконком, де чиновники запропонували купити оргтехніку для шкіл. Із таким проектом рішення виступив начальник управління освіти Олег Гребенюк, а члени виконкому підтримали пропозицію.

Головний освітянин запропонував купити комп’ютерні комплекси, ноутбуки, телепроекційне обладнання, фотоапарати та ксерокси. Про це повідомляють на сайті міської ради:

Згодом депутати міської ради дізнались, що чиновники збираються купити техніку у відомої фірми «Апельсин», яка належить депутату міської ради Миколі Яручику. Про це депутати дізнались на засіданні бюджетної комісії, куди запросили пана Гребенюка.

–  Ми почали розпитувати про кількість техніки, у кого купуватимуть. Пан Гребенюк передзвонив у бухгалтерію, дізнався і повідомив про фірму «Апельсин», – розповідає голова бюджетної комісії Павло Данильчук. – Але вони так спеціально розділили, щоб допорогові закупівлі були і відповідно швидко проводять закупівлю. Але чому не вивчили інший ринок? Я розумію, що субвенцію треба використати. Тут виникає кілька питань – чому саме це купляють, чи це така нагальна потреба і чи вивчався інший ринок?

У коментарі Четвертій владі начальник управління освіти Олег Гребенюк повідомив, що закупівля не проведена, бо кошти не надійшли. Також пан Гребенюк каже, що не визначились із тим у кого куплятимуть техніку, а збирають цінові пропозиції для цього.

У централізованій бухгалтерії управління освіти кажуть, що що станом на 28 грудня надійшло 5 цінових пропозицій, із яких виберуть найдешевшу. А також пообіцяли у п`ятницю оприлюднити укладені договори на сайті.  


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору