ВОЛИНЬ

Понад 16 тисяч «висяків» з попередніх років: злочини Волині в інфографіці

10.02.2017, 10:00      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1069

Торік кожне сьоме звернення до волинської поліції стосувалося кримінальних правопорушень

Більше 16-ти тисяч злочинів скоєних за попередні роки і досі не може розкрити Волинська поліція. А це – майже 15 тисяч кримінальних проваджень. Статистика щодо їх розкриття бажає кращого – торік менше 16% кримінальних проваджень закінчилися направленням обвинувальних актів до суду. 

Таку статистику «Четвертій владі» надали на запит у Головному управлінні Національної поліції у Волинській області. 

Відкрили 18 тисяч проваджень, а завершили 13 тисяч

Як повідомили на запит, станом на початок 2017 року на Волині залишаються нерозкритими 16 тисяч 237 злочинів попередніх років. Усі вони оформлені у 14 тисяч 938 кримінальних проваджень, які розслідують волинські слідчі. Із них, 121 особі вже повідомлено про підозру. 

Кожне сьоме звернення в поліцію – кримінал

Лише торік волинська поліція розпочала 18 тисяч 123 кримінальні провадження. Загалом від громадян у минулому році надійшло понад 126 тисяч заяв і звернень, з яких фактично кожне сьоме – про вчинення кримінального правопорушення.

Найбільше нерозкритих злочинів за статтями про крадіжки, шахрайство і грабежі

Майже 11,5 тисяч нерозкритих злочинів попередніх років – це крадіжки. Понад 1200 нерозкритих злочинів – за статтею про шахрайство, майже півтисячі – грабежі, 300 – про викрадення транспортних засобів. Також залишаються нерозкритими 239 порушень правил дорожнього руху, які привели до тілесних ушкоджень, смерті. Крім того, нерозкритими залишаються 47 умисних убивств та 5 зґвалтувань

Майже 84% кримінальних проваджень за минулий рік були просто закриті

Минулого року поліція закінчила 13 тисяч 397 кримінальних проваджень. Із них до суду було направлене 2171 провадження, з яких 2085 – з обвинувальним актом. Решта ж – із клопотаннями про застосування примусових заходів медичного характеру та про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності. 

Інші 11 тисяч 226 кримінальних проваджень були закриті. Левова частка – у зв’язку з відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення та у зв’язку з відсутністю події кримінального правопорушення. В окремих випадках провадження закривали через смерть підозрюваного та у зв`язку з відмовою потерпілого від обвинувачення. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору