ВОЛИНЬ

Активіст показав, як волинські автодорівці в снігу з мітлою ремонтують дорогу (ВІДЕО)

17.02.2017, 16:17      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1999

Усі фото із відео Андрія Кандиби

Підприємець і громадський активіст з Володимира-Волинського Андрій Кандиба зняв на відео, як волинські облавтодорівці вийшли ремонтувати дорогу із лопатами та мітлою ще коли не зійшов сніг.

Із вже класичним українським «чайничком» автодорівці почали проводити ямковий ремонт дороги Н-22 при виїзді з Володимира-Волинського. Відео зняте сьогодні, 17 лютого, Андрій Кандиба оприлюднив у соцмережі «Фейсбук». 

– Автодор. 2017 рік. Сезон відкрито, – зазначив активіст у коментарі до відео. 

Під час візиту активіста працівники автодору призупинили роботу, почали ховати техніку. На відео Андрій Кандиба поспілкувався із ними. З його слів, торік у квітні вони вже ремонтували цю ділянку дороги.  

– Фінансування немає, зарплату працівникам дали за листопад місяць минулого тижня, немає зарплати по сьогодні. До уваги депутатів і контролюючих органів, – написав в коментарі під відео громадський активіст. – Територія асфальтування – в підпорядкуванні міської ради. Заступник мера Ярослав Матвійчук з гарною дівчиною проїхав повз. 

  

  

Інструменти автодорівців

Андрій Кандиба закликав депутатів та чиновників відреагувати на таку ілюзію роботи автодору, бо інакше в Україні ніколи не буде нормальних доріг.

– Прибули два представники комісії по нагляду з району, після мого дзвінка голові райради, – зазначив активіст.

  

Автодорівці і підготовлена для ремонту ділянка дороги

    

  

Відремонтована ділянка дороги

Районний чиновник перевіряє ремонт. Фото Андрія Кандиби

Начальник Володимир-Волинської дорожньо-експлуатаційної дільниці Микола Хільчук у коментарі «Четвертій владі» зазначив, що ремонтні роботи проводили його підопічні. 

– Це проводиться аварійний ямковий ремонт і це проводилося холодною органо-мінеральною сумішшю, а не асфальтобетоном, бо асфальтобетонні заводи ще не запущені. Цей ремонт може і місяць вистояти, – зазначає Микола Хільчук. – Це аварійний ремонт, бо дорога розлетілася, капітальний ремонт її проводився більше 30 років тому. Це не ми плануємо, ми є підрядна організація. 

– А чому в таку погоду вийшли? – цікавимося.

– В яку погоду? Там було все: і повітродувка, і бітум змазати, і пересувний котел, в якому підігрівалася суміш. Ми виїхали о 8-й ранку, дорога була повністю суха, очистили і залатали, – розповідає посадовець. – Закінчилася суміш і ми поїхали грузитися. Це не тільки відкрився сезон, ми ще місяць тому частину іншої дороги пройшли. Коли будуть асфальтобетонні суміші, то будемо фрезою вирізати і латати. 

– Минулого року цю ділянку теж ремонтували? 

– І позаминулого. Чи то саме ця ямка чи не ця, я не готовий сказати, – відповідає Микола Хільчук. – На всіх дорогах проводилися і кожного року проводяться. Якщо покриття зношене і потребує капітального ремонту, то ніякий ямковий ремонт не врятує. 

Микола Хільчук бідкається, що автодорівці не мають сучасних інструментів для роботи? та й зарплату не отримали ще за грудень минулого року. 

– Була претензія чому ми з чайника поливаємо. А з чого поливати? Що маємо, те маємо. Поки що за такою технологією робилося 30 років. З чайника обливалося, а яка різниця з чого воно польється? Обробляється край в`яжучим, – пояснює чоловік. – Інший бік питання: людина поб`є колесо, звертається в поліцію, а вона приходить і штрафує чому ми не латаємо ямки. І накладається 1000 гривень штрафу і судовий збір. Люди звільняються, в нас вакансій: головного інженера, начальника дільниці, трьох майстрів, і робітники, і водії, і грейдеристи... Кожного дня хтось звільняється. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору