ВОЛИНЬ

Скільки на Волині та Рівненщині офіційних переселенців

15.03.2017, 11:05      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1267

Ілюстраційне фото із Zaxid.Net

На Волині офіційно зареєстровано більше внутрішньо переміщених осіб із Криму, Донеччини та Луганщини, аніж у Рівненській області. 

Про це йдеться у відповіді Міністерства соціальної політики від 7-го лютого на запит громадянки Катерини Демчук, розміщений на сайті «Доступ до правди».

Громадянка Катерина Демчук звернулася до Мінсоцполітики із проханням повідомити динаміку внутрішньо переміщених осіб з Криму та Сходу України за 2014, 2015, 2016 роки.

У відповіді на запит Мінсоцполітики повідомило, що станом на кінець 2014 року нараховувалося трохи більше 772 тисяч переселенців у 24 областях України. Станом на грудень 2015 року кількість переселенців становила уже понад 1 мільйон 514 тисяч осіб, а на початку грудня 2016 року – 1 мільйон 502 тисячі осіб

Такі дані Міністерству соціальної політики надали структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних державних адміністрацій. 

У Волинській області станом на кінець 2014 року було зареєстровано 2 587 переселенців, у грудні 2015 року – 4 008, а на початку грудня 2016 року – 4 705 внутрішньо переміщених осіб

Натомість у Рівненській області переселенців зареєструвалося дещо менше: 2 717 осіб у кінці 2014 року, 3 146 осіб у грудні 2015 року та 3 241 переселенець на початку грудня 2016 року. 

Відзначимо, сайт «Доступ до Правди» працює як уніфікована платформа для надсилання електронних запитів розпорядникам інформації відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації». Він створений за ініціативи ГО «Центр UA». Скористатися запитом до органів влади через сайт може будь-який громадянин. Усі запити та відповіді, подані через сайт, публікуються на ньому і є відкритими.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору