ВОЛИНЬ

Прокуратура відкрила провадження і перевіряє статки головного казначея Волині з мільйонними заощадженнями

14.08.2017, 17:30      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 3586

Фіскали перевірять чи справно сплачує податки головний казначей Волині Михайло-Мирослав Леміщак. Фото з архіву порталу «Четверта влада»

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження і проведуть позапланову перевірку сплати податків начальником Головного управління Державної казначейської служби у Волинській області Михайлом-Мирославом Леміщаком та його сім`єю. 

Про це йдеться в ухвалі Луцького міськрайонного суду від 8 серпня. 

В червні цього року прокуратура Волині відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 368-2 Кримінального кодексу України (Незаконне збагачення) стосовно головного казначея Волині Михайла-Мирослава Леміщака. Слідство підозрює, що у посадовця за час роботи на державній службі з`явилися активи, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами. 

Так, зокрема за 2016 рік начальник ГУ ДКСУ у Волинській області Михайло-Мирослав Леміщак задекларував грошові активи, розміщені на банківських рахунках, які належать йому та членам сім`ї, відповідно, на суму 2 мільйони 697 тисяч 970 гривень та 257 тисяч 857 доларів США.

З огляду на це, у прокуратурі вирішили провести повну позапланову податкову перевірку повноти сплати належних сум податків до бюджету сім`єю посадовця протягом його роботи на державній службі з 1998 до 2016 року. 

Розглянувши клопотання прокурора та слідчого суддя Луцького міськрайонного суду Василь Покидюк дозволив і доручив фіскальній службі провести податкову перевірку в рамках кримінального провадження. 

Нагадаємо, наприкінці минулого року, після започаткування електронного декларування, волинські активісти прийшли до казначея Михайла-Мирослава Леміщака, аби з`ясувати походження його статків. Невдовзі після цих відвідин держслужбовець пішов на лікарняний


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору