ВОЛИНЬ

«Здається, що сьогодні парадно одягнених людей більше, ніж на День Незалежності»: перше вересня у Луцьку (ФОТО)

01.09.2017, 19:53      портал «Четверта влада»      Переглядів: 3361

Для ілюстрації використано фото відділу інформаційної роботи Луцької міської ради 

Сьогодні в Україні відзначають День знань. На вулицях дуже багато святково вбраних людей, школярі у вишиванках. Дехто припускає, що парадно одягнених сьогодні навіть більше, ніж на День Незалежності. Соціальні мережі рясніють фото із урочистих лінійок. «Четверта влада» подивилася що пишуть лучани. 

Начальник Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк привітав із урочистостями не лише школярів, але й вчителів та батьків. 


Також в День знань Роман Романюк вирішив підтримати підприємців Центрального ринку Луцька. Як саме – у дописі. 


Прес-секретарка Патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук залишила у Facebook кілька фото про те, як луцькі патрульні проводять 1-ше вересня. Громадська активістка і журналістка Марія Доманська припустила, чи сьогодні часом не більше парадно одягнених людей, ніж на День Незалежності. 

Екс-депутат Луцькради Олександр Плісецький поділився фотографією сина-третьокласника. 


Лучанка Irina Stepanovna в соцмережі пораділа за сучасних дітей, в яких є ручки. 


Головний редактор видання «Волинь24» Юрій Ричук поділився фото сина-першокласника.  


Лучанка Юлія Смаль, яка наразі проживає в Китаї, розповіла про свій 31-річний досвід, пов`язаний зі школами.


Знімками своїх дітей-школярів поділилися і речниці прокуратури Волинської області Наталія Мурахевич та управління СБУ у Волинській області Іванна Поліщук


Депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський привітав із Днем знань перш за все студентів, бо саме їм Україна завдячує за те, що сьогодні вступила в дію Угода про асоціацію з ЄС. 

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору