ВОЛИНЬ

У Палиці ухилились від пояснень щодо діяльності свого фонду і громадського формування

04.09.2017, 17:05      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2762

Вже не вперше журналістам в міжсесійний період неможливо отримати коментарі голови облради. Фото з архіву порталу «Четверта влада»

Волинська обласна рада відповіла на звернення журналіста стосовно надання Ігорем Палицею коментаря про діяльність громадського формування «Варта порядку» та його іменного фонду «Тільки разом», про яку йшлося в розслідуванні програми «Слідство.інфо». На надання відповіді розміром у п`ять речень чиновникам знадобився місяць. 

Відповідне звернення журналіст програми «Слідство.інфо» та Агенції журналістських розслідувань «Четверта влада» Юрій Горбач подав ще 1-го серпня.

Нагадаємо, під час зйомок журналістського розслідування про діяльність громадського формування «Варта порядку» та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» журналісти програми «Слідство.інфо» та «Четвертої влади» спробували дізнатися думку голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці з приводу зібраної інформації. З цією метою журналісти 1-го серпня прийшли до приймальні Ігоря Палиці, однак його на робочому місці не виявилося. 

До представників ЗМІ вийшов керуючий справами Волинської обласної ради Дмитро Дубняк, який попри довгу дискусію не пояснив коли буде Ігор Палиця на робочому місці і як можна з ним поспілкуватися, натомість наполіг на поданні відповідного письмового звернення з проханням про надання коментаря. Обіцяв, що відповідь нададуть максимально швидко. 

Зі слів підлеглих Ігоря Палиці, іншим чином аніж як письмовим зверненням з політиком у міжсесійний період не сконтактувати. Але й письмові звернення не допомагають

Три тижні журналісти очікували на хоча б якусь відповідь від голови обласної ради та його підлеглих. Однак вона надійшла вже після виходу сюжету в останній передбачений законом на надання відповіді день – 1 вересня в кінці робочого дня. 

В документі за підписом першого заступника голови Волиньради Олександра Пирожика у п`яти абзацах зазначили, що громадське формування «Варта порядку» та Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» не є структурними підрозділами облради, тож посадові особи, в тому числі й Ігор Палиця, не зобов`язані коментувати їх діяльність.

З приводу дій «завгоспа» Волинради, в.о. начальника комунальної установи «Управління будинком Волинської обласної ради» Віктора Талашка, який по всьому адміністративному приміщенню тікав від питань журналістів про співпрацю з «Вартою порядку», а потім ховався в підвальному кабінеті, підлеглі Палиці порадили звертатися до суду. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору