ВОЛИНЬ

Від вдячних лучан: екс-керівнику пенітенціарної служби Волині перед звільненням дозволили приватизувати квартиру

20.09.2017, 17:23      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1390

Олександр Герасимчук напередодні Нового року і звільнення з посади отримав хороший подарунок. Фото із www.volynnews.com

Колишньому начальнику управління Державної пенітенціарної служби у Волинській області Олександру Герасимчуку в останній його робочий день перед звільненням дозволили приватизувати двокімнатну службову квартиру в місті Луцьку. 

Про це йдеться в рішенні виконавчого комітету Луцької міської ради.

Житлово-побутова комісія управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області в останній робочий день 2016 року ухвалила рішення при виведення із числа службового житла квартири загальною площею 72,8 кв. м., яка у 2013 році була наданна керівнику управління Олександру Герасимчуку. 

Цікаво, що таке рішення і відповідний протокол ухвалений 30 грудня 2016 року – останній робочий день Олександра Герасимчука на посаді начальника управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області. Адже з 1 січня його посаду скоротили, а структура пенітенціарної служби перейшла в підпорядкування Міністерства юстиції України. 

Пізніше, вже 23 лютого цього року виконавчий комітет Луцької міської ради своїм рішенням затвердив протокол житлово-побутової комісії пенітенціарної служби і посадовець отримав зелене світло для приватизації житла. 

Очевидно, питання щодо квартири Олександра Герасимчука було єдиним на житлово-побутовій комісії пентенціарної служби, тому що будь-яких інших житлових питань пенітенціарної служби міськвиконком Луцька в цей період не розглядав. 

Витяг з рішення виконавчого комітету Луцькради про квартиру екс-посадовця

Олександр Герасимчук відпрацював у структурі пенітенціарної служби 26 років, службовою квартирою користувався четвертий рік.

Нещодавно стало відомо, що у зв`язку з реорганізацією пенітенціарної служби посадовця звільнили з посади з 1 січня 2017 року. Напередодні ж, у грудні йому виплатили понад 200 тисяч гривень зарплати про яку він мав би повідомити Національне агентство з питань запобігання корупції, однак не зробив цього.

Правоохоронці виявили це і склали протокол на екс-посадовця, однак суд в особі голови Луцького міськрайонного суду Михайла Квятковського хоча й визнав винним Олександра Герасимчука у вчиненні адміністративного порушення, обмежився усним зауваженням


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору