ВОЛИНЬ

На АЗС поблизу Луцька ошукують клієнтів, – екс-нардеп з Волині

23.10.2017, 10:44      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2005

Колишнього народного депутата із Волині Анатолія Горбатюка ошукали на автозаправній станції поблизу Луцька недоливши майже літр із п`яти літрів оплаченого бензину. 

Про це екс-посадовець розповів на своїй сторінці у «Facebook»

«Вчора, приблизно о 15 годині мене зухвало та нахабно ошукали на АЗС «Амік» у Піддубцях, на якій неодноразово я заправляв автомобіль. Проте останнім часом стало помітним шахрайство працівників цієї АЗС - постійний недолив топлива від проплачених сум», – пише Анатолій Горбатюк. 

Такі дії працівників АЗС досягли свого апогею 19 жовтня. 

«Я оплатив за 5 л топлива для бензокоси, які залили у мою тару. Проте у каністрі топлива виявилося на позначці 4,1 л, а лічильник на колонці показав 5 л. На моє зауваження про недолив топлива працівник АЗС почав звинувачувати мене у тому, що я дав для заправки «роздуту тару». І все б нічого, якби перед цим на АЗС «WOG» мені 5 днів тому у цю ж тару не налили б 5 л, які точно співпали з позначками на каністрі», – скаржиться чоловік.

  

Працівники АЗС взялися власноруч перевіряти показники лічильника.

«Для перевірки хлопці принесли відро, взяли літрову бутилку, вручну переміряли об`єм топлива і самі ж недоміряли літру бензину. Я звернувся на гарячу лінію «Амік» і повідомив про цей інцидент. Через 15 хв приїхала керівник цього АЗС та почала травити байки про перепади тиску, темпаратури, про повітря в шланзі і запропонувала провести контрольний замір в їхню 20-літрову ліцензовану ємкість», – розповідає Анатолій Горбатюк.

  

В цей час екс-нардеп намагався викликати поліцію, однак ніяк зафіксувати дії працівників АЗС не вдалося.

«Реформовані захисники правопорядку відповіли, що на такі виклики, не виїжджають, а лише, цитую: «на мордобої та дебош», дали номер телефону відділу по боротьбі з економічною злочинністю, які теж відмовилися реагувати, оскільки, за їх словами, це компетенція поліції», – пише чоловік.

Тим часом, пише Анатолій Горбатюк, працівники АЗС «обнулили колонку» і провели контрольні заміри.

«Вони (о, чудо!) на цей раз вийшли точними. В цей час приїхав регіональний менеджер по Волинській та Рівненській областях і теж припустив, що я сьогодні перший (о 15:00!!!) заправлявся на цій колонці, і тому пройшов збій», – йдеться в дописі екс-нардепа.

«Мене, як клієнта, не повинно хвилювати, перший я, чи сто перший, я повинен отримати топливо в тій кількості, яку оплатив. Під кінець цієї історії менеджер попросив мене відкрити бак, щоб безкоштовно заправити для компенсації моїх моральних та часових затрат. Я відмовився і, забравши своїх 4,1 л, поїхав додому косити газон», – додає чоловік.

«Звертаюся до всіх автомобілістів. Будьте уважні, бо мало того, що ми за топливо платимо завищену ціну, так ще і на АЗС нас дурять! Для мене ті 25 грн не є проблемою, проблемою є безсовісність наших людей. А ще обурює реакція правоохоронних органів. Якщо їм байдуже, що на 5 л не доливають 1 л, то хай порахують скільки ж тоді не доливається на 100 л!» – обурюється екс-посадовець.

«Четверта влада» звернулася за поясненням до керівника АЗС «Amic» у селі Піддубці. Начальниця АЗС пані Вікторія розповіла, що Анатолій Горбатюк є постійним клієнтом їхньої АЗС. 

– По-перше, він приїхав із каністрою, в яку ми не мали права заливати пальне, але з огляду на те, що це наш постійний клієнт, при чому проблемний клієнт, ми пішли на поступки і заправили каністру, яка була не цехована, не повірена державними службами. Це була каністра з омивача. Вона може бути роздута і все. Оператора ще чекає покарання за те, що він заправив пластмасову каністру, – розповідає начальниця АЗС.

На автозаправці пояснюють, що клієнт заїхав на останню колонку з боку поля, куди мало хто заїжджає. 

– Недолив при ньому хлопці переливали, міряли, приблизно 200 мілілітрів, при тому що навіть була розлита трішки нафта оскільки переливалася в літрову пляшку. Після мого приїзду ми зробили пролив державним цехованим мірником, все повірено в метрології. Результат показав на 20 літрів недолив 80 мілілітрів, що складає 4 мілілітри на літрі, повторно показало недолив 60 мілілітрів на 20 літровому мірнику. Тобто в похибку ми вписуємося, – пояснюють на АЗС.

Вікторія додає, що на їхній АЗС неодноразово виникали конфлікти із Анатолієм Горбатюком.

– Ця людина поводилася по-хамськи. Він не давав говорити, не вважав людей за людей і те, що ми йому показували, йому було до лампочки. Приїхала я, потім регіональний менеджер і він не збирався говорити з людьми. Він сів собі і поїхав. Якщо ж він скаржиться, то давайте ж доведемо конфлікт до закінчення. Якщо з нашого боку була помилка, то давайте її з`ясуємо до кінця. Людина зробила скандал і поїхала. Це не перший випадок з цією людиною, напідпитку колись приїжджав. Колись у віконечко нічної торгівлі намагався пролізти до працівниці, – скаржиться жінка. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору