ВОЛИНЬ

«Раніше не можна було достукатися до кабінету», – біля Луцька відкрили новий сервісний центр МВС (ФОТО)

29.12.2017, 17:25      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 633

Офіційну презентацію сервісного центру кілька разів відкладали та все ж провели напередодні Нового року

У селі Струмівка на вулиці Рівненській, 74, що за два кілометри від Луцька по рівненській трасі, у новому приміщенні офіційно презентували Територіальний сервісний центр 0741. Раніше він працював у приміщенні на вулиці Підгаєцькій, 3 у Луцьку.

Це 50-й оновлений сервісний центр МВС, який відкрили в країні. Розпочав свою роботу він ще 12 грудня. Кілька разів офіційне відкриття переносилося і зрештою 28 грудня презентувати ювілейну установу приїхали столичні посадовці: заступниця міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук та начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

– Мені дуже приємно, що ми сьогодні тут, що Міністерство внутрішніх справ і в цілому система внутрішніх справ поступово, рішуче, активно перетворюється на цивільний механізм з надання послуг, на абсолютно сервісну орієнтованість, – зазначила заступниця Арсена Авакова Тетяна Ковальчук.

Більше фото: Біля Луцька відкрили новий сервісний центр МВС (74 фото)

Начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій зауважує, що нові сервісні центри абсолютно відрізняються від старих МРЕВ.

– Історія сервісних центрів стала історією успіху перетворення державних установ. Ми можемо згадати, як функціонували і в якому стані були колишні МРЕВ ще два роки тому. І, напевно, важко уявити, що раніше це були зачинені кабінети, а не прозорі офіси, що громадяни скаржилися. Окрему увагу заслуговує історія з комунікацією сервісних центрів з громадянами, зі ЗМІ. Раніше не можна було просто достукатися до кабінету, то сьогодні у нас успішно функціонує повноцінний контакт-центр. Щоденно він приймає понад 200 дзвінків від громадян із запитами, пропозиціями, зауваженнями, – відзначає Владислав Криклій.

Начальник Головного сервісного центру МВС додає, що в них постійно з’являються нові послуги: раніше були виключно з реєстрації автомобілів, екзаменації, видачі водійських посвідчень, ще декілька специфічних послуг пов’язаних з дозволами на перевезення небезпечних вантажів, а вже в 2017 році повноцінно працюють і витяги з реєстрів, і отримання довідок про відсутність судимості.

– 50-й сервісний центр ми відкрили в такому європейському форматі. Це повноцінний автохаб, куди громадянин, або юридична чи фізична особа може завезти транспортний засіб і починаючи від питань розмитнення, сертифікації, закінчуючи питаннями реєстрації транспортного засобу на державні номерні знаки може всю цю процедуру пройти на місці. Це важливо, зручно і якісно. Таких автохабів ми намагатимемось якнайбільше по Україні відкрити, – каже Владислав Криклій.

Торт на честь презентації розділили між гостями зі столиці та відвідувачами

В Територіальному сервісному центрі 0741 працює 16 працівників. Близько половини з них – оновлений персонал, який раніше ніколи не працював у системі МВС. З 12 грудня тут надали понад 1800 послуг.

Чи не головна цікавинка сервісного центру – електронна черга. Аби отримати послуги, усі відвідувачі повинні зареєструватися, згодом на табло відвідувача повідомлять коли і до якого оператора центру він може підійти.

– Створені умови пришвидшують процедури обслуговування, наприклад, для обміну посвідчення водія потрібно до 20 хвилин, якщо не потрібно запитувати інформацію з інших областей, – каже начальник Територіального сервісного центру 0741 Сергій Томчук. – В старому приміщенні нічого не залишатиметься, всі абсолютно адміністративні послуги будуть надаватися тут. На Підгаєцькій ніяких послуг надаватися не буде.

Начальник Територіального сервісного центру 0741 Сергій Томчук

На питання чи дасть можливість такий сервіс виключити корупційні схеми, які перекочували ще із старих МРЕВ, зокрема діяльність так званих «рішал», які за окрему плату дозволяли значно швидше отримати необхідні послуги, Сергій Томчук впевнений, що так.

– Електронну чергу обійти не можна, – каже Сергій Томчук.

Нове приміщення не належить держструктурам, сервісний центр його винаймає у ТОВ «Авто Вест Груп». Посадовці пишаються, що облаштували тут умови як для громадян так і обслуговуючого персоналу. Зокрема, є пандус, кнопка виклику допомоги, спеціальна вбиральня для маломобільних груп населення. В холі облаштували дитячий куточок для найменших відвідувачів, зону буккросингу, банківський платіжний термінал. У дворі сервісного центру встановлені лавки із сонячними батареями та виходами для підзарядки телефонів та інших ґаджетів, місце для експертного огляду автомобілів. Оцінити якість обслуговування можна через планшет в інформаційному відділі.

Територіальний сервісний центр МВС працюватиме п’ять днів на тиждень: з вівторка по п’ятницю з 9.00 до 18.00, у суботу з 9.00 до 16.45. Неділя та понеділок – вихідні дні.

Екзаменаційний клас у новому приміщенні

Оператори сервісного центру

Зона буккросингу та дитячий куточок


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору