ВОЛИНЬ

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик за майже 2,5 роки роботи на посаді тричі скористався правом щорічної оплачуваної відпустки, одного разу брав відпустку за власний рахунок, більше трьох місяців провів у відрядженнях і жодного разу не пропускав роботу через стан здоров`я.

Журналіст інформаційно-аналітичного порталу «Четверта влада» Юрій Горбач звернувся до суду із позовом проти Волинської обласної ради, яка відмовилася надавати інформацію про те, як її голова Ігор Палиця відвідує своє робоче місце.

Попри те, що нещодавно Європарламент схвалив надання Україні безвізового режиму з Євросоюзом, заможні українці вже давно знайшли спосіб як не лише обійти візові обмеження, але і підготувати собі план відступу в разі «непередбачених обставин». Часто цим механізмом користуються не лише бізнесмени, але й державні службовці.

Голова сільради села Промінь, що поблизу Луцька, Сергій Федчук, якого у січні 2016 року затримали при отриманні 85 тисяч гривень хабара за сприяння у виділенні земельних ділянок, відбувся штрафом розміром у 25 тисяч 500 гривень.

Старшого слідчого Луцького відділу поліції Олександра Карпука, якого днями затримали за отримання 2000 доларів США хабара, посадили під домашній арешт. Також суд арештував усе вилучене під час затримання та обшуку у службовому кабінеті майно поліцейського.

Волинське товариство з обмеженою відповідальністю «Феміда-інтер», яке пов`язують із депутатом Волинської обласної ради Василем Столяром, боргує банкам, податковій та ряду приватних фірм понад 334 мільйони гривень. Процес банкрутства компанії розпочався ще півтора року тому, однак лише нещодавно суд затвердив реєстр вимог кредиторів фірми-боржника.

З початку роботи Управління патрульної поліції у місті Луцьку у грудні 2015 року в дорожньо-транспортних пригодах були пошкоджені шість службових автомобілів.

Державно-комунальне підприємство «Луцьктепло» планує цього року розпочати роботи по встановленню понад 200 індивідуальних теплових пунктів за кошти ЄБРР. Невдовзі підприємство оголосить тендер на визначення компанії, яка займатиметься встановленням ІТП.

Тендер Державної судової адміністрації у Волинській області на закупівлю комп’ютерної техніки розіграли пов’язані фірми із сусідніх офісних кабінетів.

У користуванні Управління патрульної поліції міста Луцька перебуває 31 службовий автомобіль.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору