ВОЛИНЬ

З початку роботи Управління патрульної поліції у місті Луцьку у грудні 2015 року в дорожньо-транспортних пригодах були пошкоджені шість службових автомобілів.

Державно-комунальне підприємство «Луцьктепло» планує цього року розпочати роботи по встановленню понад 200 індивідуальних теплових пунктів за кошти ЄБРР. Невдовзі підприємство оголосить тендер на визначення компанії, яка займатиметься встановленням ІТП.

Тендер Державної судової адміністрації у Волинській області на закупівлю комп’ютерної техніки розіграли пов’язані фірми із сусідніх офісних кабінетів.

У користуванні Управління патрульної поліції міста Луцька перебуває 31 службовий автомобіль.

Позачерговий з`їзд суддів України обрав членом Вищої ради правосуддя волинянина Андрія Овсієнка.

На Волині офіційно зареєстровано більше внутрішньо переміщених осіб із Криму, Донеччини та Луганщини, аніж у Рівненській області.

Маневицький районний суд виправдав двох із двадцяти бурштинокопачів, яких ще у травні 2015 року затримали «на гарячому» поблизу селища Маневичі співробітники Служби безпеки України. Феміда повважала, що сторона обвинувачення не довела причетності чоловіків до видобутку бурштину.

Луцька райдержадміністрація організувала земельний аукціон для близьких між собою фірм на право оренди понад 6-ти гектарів землі, що розташована поблизу полігону для сміття у селі Брище Рокинівської селищної ради Луцького району.

Уже більше двох років минуло відтоді, як керівника Луцького районного сектору Державної міграційної служби у Волинській області Галину Грищук та її підлеглих затримали за здирання із людей зайвих грошей при виготовленні закордонних паспортів. Понад півтора року справа перебуває в суді однак її завершення і вирок для посадовців в найближчому майбутньому чекати не слід.

Прокуратура Волинської області спільно з працівниками Управління захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрила депутата Луцької міської ради у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору