ВОЛИНЬ

Луцький міськрайонний суд визнав винним у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення депутата Волинської обласної ради, колишнього начальника Ягодинської митниці Романа Микитюка.

Луцьк має 26 шкіл, у яких налічується від 600 до 1900 місць. Водночас місто потребує ще однієї школи аби «розвантажити» Завокзальний район.

Свої сили у конкурсі на посади суддів Верховного Суду України вирішили спробувати п`ятнадцять волинян. Серед них – судді волинських судів та викладачі вишів.

Народний депутат України від «Народного фронту», перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Юрій Савчук їздив у Львів на допит у справі про затримання на хабарі його помічника Петра Яремчука.

Дошкільні навчальні заклади Луцька мають достатню кількість місць. Однак на даний час місто потребує ще два дошкільних навчальних заклади.

Роботи із модернізації проводяться у рамках «Проекту з реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Луцьк», що реалізується спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик розповів «Четвертій владі» про плани і проекти, над якими обіцяє працювати він та його підопічні у новому 2017 році.

Зазвичай «Четверта влада» викриває порушення. Але на початку нового 2017 року ми просто запитали про їхні найбільші заслуги і дали можливість відповісти волинським високопосадовцям. Про виконані у 2016 році корисні справи на своїх посадах, які вплинули на життя волинян і якими вони можуть пишатися.

При Головному управлінні Національної поліції у Волинській області нещодавно створили нову атестаційну комісію №8, яка розглядає питання відповідності працівників поліції займаним посадам і може підвищувати їх. Загалом до неї увійшло 18 членів, з яких лише двоє – представники громадськості, а решта – самі працівники поліції і ветерани органів внутрішніх справ.

Луцьк отримав три мільйони гривень субвенції на соціально-економічний розвиток із Державного бюджету. Чиновники вирішили на ці гроші купити оргтехніку у депутата міської ради.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору