ВОЛИНЬ

Міністерство юстиції України утворило робочу групу з питань підготовки концепції реформування архівної галузі в країні. В Мінюсті обіцяють, що робоча група розгляне питання доступу громадян та журналістів до архівних документів, в яких йдеться про розпорядження комунальним майном.

Національне антикорупційне бюро України не може відкрити кримінальне провадження проти колишнього прокурора Волинської, Тернопільської, Житомирської областей Андрія Гіля за статтею про незаконне збагачення через те, що ця стаття кримінального кодексу вступила в дію після того, як правоохоронець звільнився з органів.

За кошти позики від Світового банку на Волині реконструюють амбулаторії, створять реєстр серцевих захворювань за понад мільйон гривень та проведуть семінари для медиків за півмільйона гривень. Журналісти отримали звіт.

Державно-комунальне підприємство «Луцьктепло» чотири роки орендувало у фірми, яку пов`язують із групою «Континіум», п`ять автомобілів за 200 тисяч гривень. Автівкою цього ж підприємства безкоштовно користується уже не перший рік і міський голова Луцька Микола Романюк. Чому місто так співпрацює із компанією відомих бізнесменів?

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради з прав людини зобов’язав державно-комунальне підприємство «Луцьктепло» надати на запит журналіста інформацію про те, у кого за скільки і які транспортні засоби орендувало підприємство у 2012-2015 роках.

Сьогодні перестало битися серце Почесного громадянина міста Луцька, колишнього міського голови обласного центру Антона Кривицького.

Кілька сотень лучан відзначили Святе Водохреща купанням у крижаній воді річки Стир.

Днями Апеляційний суд Волинської області розглянув дві схожих справи про незаконне перевезення через кордон каміння бурштину. В обох ситуаціях Феміда стала на бік відповідачів і зобов`язала митників повернути вилучених 25 кілограмів бурштину та транспортні засоби, якими його перевозили.

Луцький міськрайонний суд ухвалив повернути вилучені у банківській скриньці затриманого на хабарі заступника начальника Управління ДАБІ у Волинській області Сергія Шемейка 10 тисяч доларів США його родичам.

Луцький міськрайонний суд визнав винним у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення депутата Волинської обласної ради, колишнього начальника Ягодинської митниці Романа Микитюка.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору