ВОЛИНЬ

Дружина співробітника Територіального сервісного центру МВС у Луцьку Андрія Вороніна Ірина Вороніна, яка працює в цій же установі, не подала до Нацагентства з питань запобігання корупції повідомлення про придбання авто «BMW X3» 2014 року випуску.

Луцький міськрайонний суд виправдав провідного консультанта-адміністратора луцького територіального сервісного центру МВС Андрія Вороніна, який у 2015 році зареєстрував нерозмитнений автомобіль «Infiniti ЕХ 35» 2010 року випуску за підробленими документами.

Колишнього народного депутата із Волині Анатолія Горбатюка ошукали на автозаправній станції поблизу Луцька недоливши майже літр із п`яти літрів оплаченого бензину.

У Луцьку юрисконсульта Волинської обласної державної адміністрації Олександра Боярського оштрафували за те, що несвоєчасно повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про придбання автомобіля.

Претендентка на посаду директора державного підприємства «Рожищеагроліс» Марія Христецька користується автомобілем «Volkswagen Golf», якого немає у її електронній декларації про майно і доходи.

Луцький міськрайонний суд визнав винним майстра спорту з важкої атлетики та майстра спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, депутата Луцької міської ради, директора Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрія Авраменка у порушенні Правил дорожнього руху. Однак, за водіння авто напідпитку депутат не понесе покарання, оскільки збігли терміни накладення адміністративного стягнення.

Луцький міськрайонний суд призначив 10 тисяч 200 гривень штрафу та на один рік позбавив водійського посвідчення голову Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олександра Товстенюка за водіння автомобіля напідпитку.

Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща» утворений в 2010 році. Навесні 2017-го року значну частину земель парку депутати Волиньради віддали під мисливські угіддя, що спричинило спротив дирекції парку. Про те, чому і з ким виник конфлікт та до яких загроз може призвести мисливство на території національного природного парку, з`ясовувала «Четверта влада».

Луцький міськрайонний суд відсторонив від посади селищного голову Маневич Олександра Гаврилюка, якого днями затримали за хабар, та посадив його під цілодобовий домашній арешт.

Луцький міськрайонний суд зняв арешт із майже 1,5 мільйона гривень у валюті, які вилучили у будинку голови Горохівської районної ради Тараса Щерблюка.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору