ВОЛИНЬ

Любомльський районний суд оштрафував українця Дмитра Дворжака на 1 мільйон 158 тисяч гривень за контрабанду до Польщі майже 25 кілограмів сонячного каміння через митний пост «Ягодин» Волинської митниці.

Антимонопольний комітет України задовольнив скаргу білоруської компанії «Дорожньо-будівельний трест №4 м.Брест» і скасував результати тендерів Волинської служби автодоріг.

У мережі Фейсбук почали поширювати спеціальне змонтоване відео, яке дискредитує луцьку журналістку Аріну Крапку (Ірину Мусій). Журналістка вважає це тиском на неї та пов`язує це із професійною діяльністю.

Волинський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову журналіста інформаційно-аналітичного порталу «Четверта влада» Юрія Горбача проти Волинської обласної ради щодо надання інформації про відвідування головою ради Ігорем Палицею свого робочого місця та про перебування його у відпустках, відрядженнях і на лікарняних з часу обрання на посаду.

Журналіст «Четвертої влади» Юрій Горбач отримав два дивні дзвінки кілька днів тому. Один з них був зі словами “Good bye”.

В рамках досудового розслідування обстрілу приміщення Генерального Консульства Республіки Польща у місті Луцьку в ніч на 29 березня суд надав доступ правоохоронцям до інформації про усі дзвінки лучан здійснені в центральній частині міста та на виїздах між 23.00 годиною 28-го березня та 01.00 годиною 29 березня.

На балансі волинської поліції перебуває 336 автомобілів. Найстарішому транспортному засобу поліцейських – 31 рік, найновішим – по два роки.

Луцьке підприємство електротранспорту провело переоснащення підприємства за своїми стандартами – обмежило кількість учасників конкурсу та занизило вартість послуг із переоснащення.

Начальник оперативного управління Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області Ярослав Павлючик їздить на роботу на автомобілі «Audi Q5» 2009 року випуску, який належить його 86-річній бабусі.

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури вилучили на Волині понад тонну незаконно видобутого бурштину.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору