ВОЛИНЬ

Старшого слідчого Луцького відділу поліції Олександра Карпука, якого днями затримали за отримання 2000 доларів США хабара, посадили під домашній арешт. Також суд арештував усе вилучене під час затримання та обшуку у службовому кабінеті майно поліцейського.

Волинське товариство з обмеженою відповідальністю «Феміда-інтер», яке пов`язують із депутатом Волинської обласної ради Василем Столяром, боргує банкам, податковій та ряду приватних фірм понад 334 мільйони гривень. Процес банкрутства компанії розпочався ще півтора року тому, однак лише нещодавно суд затвердив реєстр вимог кредиторів фірми-боржника.

З початку роботи Управління патрульної поліції у місті Луцьку у грудні 2015 року в дорожньо-транспортних пригодах були пошкоджені шість службових автомобілів.

Державно-комунальне підприємство «Луцьктепло» планує цього року розпочати роботи по встановленню понад 200 індивідуальних теплових пунктів за кошти ЄБРР. Невдовзі підприємство оголосить тендер на визначення компанії, яка займатиметься встановленням ІТП.

Тендер Державної судової адміністрації у Волинській області на закупівлю комп’ютерної техніки розіграли пов’язані фірми із сусідніх офісних кабінетів.

У користуванні Управління патрульної поліції міста Луцька перебуває 31 службовий автомобіль.

Позачерговий з`їзд суддів України обрав членом Вищої ради правосуддя волинянина Андрія Овсієнка.

На Волині офіційно зареєстровано більше внутрішньо переміщених осіб із Криму, Донеччини та Луганщини, аніж у Рівненській області.

Маневицький районний суд виправдав двох із двадцяти бурштинокопачів, яких ще у травні 2015 року затримали «на гарячому» поблизу селища Маневичі співробітники Служби безпеки України. Феміда повважала, що сторона обвинувачення не довела причетності чоловіків до видобутку бурштину.

Луцька райдержадміністрація організувала земельний аукціон для близьких між собою фірм на право оренди понад 6-ти гектарів землі, що розташована поблизу полігону для сміття у селі Брище Рокинівської селищної ради Луцького району.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору