ВОЛИНЬ

Претендентка на посаду директора державного підприємства «Рожищеагроліс» Марія Христецька користується автомобілем «Volkswagen Golf», якого немає у її електронній декларації про майно і доходи.

Луцький міськрайонний суд визнав винним майстра спорту з важкої атлетики та майстра спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, депутата Луцької міської ради, директора Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрія Авраменка у порушенні Правил дорожнього руху. Однак, за водіння авто напідпитку депутат не понесе покарання, оскільки збігли терміни накладення адміністративного стягнення.

Луцький міськрайонний суд призначив 10 тисяч 200 гривень штрафу та на один рік позбавив водійського посвідчення голову Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олександра Товстенюка за водіння автомобіля напідпитку.

Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща» утворений в 2010 році. Навесні 2017-го року значну частину земель парку депутати Волиньради віддали під мисливські угіддя, що спричинило спротив дирекції парку. Про те, чому і з ким виник конфлікт та до яких загроз може призвести мисливство на території національного природного парку, з`ясовувала «Четверта влада».

Луцький міськрайонний суд відсторонив від посади селищного голову Маневич Олександра Гаврилюка, якого днями затримали за хабар, та посадив його під цілодобовий домашній арешт.

Луцький міськрайонний суд зняв арешт із майже 1,5 мільйона гривень у валюті, які вилучили у будинку голови Горохівської районної ради Тараса Щерблюка.

Колишньому начальнику управління Державної пенітенціарної служби у Волинській області Олександру Герасимчуку в останній його робочий день перед звільненням дозволили приватизувати двокімнатну службову квартиру в місті Луцьку.

Голові Горохівської райдержадміністрації, голові районної ради, начальнику відділу Держгеокадастру у Горохівському районі та Горішненському сільському голові, яких днями затримали на отриманні хабарів, обрали запобіжні заходи. Голова РДА та посадовець Держгеокадастру мали б два місяці перебувати під вартою, однак вже за два дні після суду внесли майже 640 тисяч гривень застави і вийшли на волю. Інші двоє посадовців перебуватимуть під домашнім арештом та на особистому зобов`язанні.

Слідча Луцького відділу поліції Ольга Якимлюк задекларувала земельну ділянку на Світязі, однак не вказала будинок на території земельної ділянки.

Волинь – у трійці областей де найбільше перешкоджають журналістам. За 8 місяців 2017-го у регіоні зафіксували 15 випадків перешкоджання, 4 із них – у серпні.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору