ВОЛИНЬ

Міський голова Луцька Микола Романюк помер на 59-му році життя.

Депутати Волиньради затвердили порядок надання бюджетних кредитів на будівництво, реконструкцію та придбання житла для мешканців волинських сіл. Прийнятий документ передбачає прозоре формування черги та прозорий механізм надання кредитів.

«Toyota Highlander» 2011 року зараз продають за понад півмільйона гривень. Та начальник управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації Дмитро Новохатський придбав такого позашляховика учетверо дешевше – за 149 тисяч гривень. Відповідь на питання «як йому це вдалося?» – шукала «Чевтерта влада».

У ДТП поблизу Луцька два дні тому загинула 35-річна жінка. Вона йшла по узбіччю, тримаючи за руку малолітнього сина. Її збив водій позашляховика «Subaru Tribeca» і одразу намагався втекти з місця події. АлефДнями винуватцем ДТП біля Луцька став батько Андрія Боровика – екс-прокурора, а нині фігуранта резонансної справи, так-званої, «бурштинової мафії». Їдучи нетверезим Володимир Боровик збив на смерть 35-річну жінку. Як виявила «Четверта влада», у нього раніше вже був протокол за відмову від проходження перевірки на стан сп`яніння. не вдалося. Поліція затримала 57-річного винуватця ДТП. За інформацією сайту «Волинь24» , за кермом був батько відомого рівненського «бурштиновго» прокурора – підприємець Володимир Боровик.

Справу заступника начальника Волинської Держахібудінспекції Сергія Шемейка, який попався на хабарі – досі розслідують. А от його подільники вже отримали вироки і штрафи по 25 тисяч гривень в якості покарання за статтею «зловживання впливом». Як діяли подільники Сергія Шемейка, де відбувалася передача коштів, з чиєї ініціативи та про які суми йде мова – читайте у матеріалі «Четвертої влади».

За три роки Луцьк отримав від юридичних та фізичних осіб-підприємців майже 14 мільйонів гривень на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

На території міста Луцька працює два десятки книгарень.

У школах міста Луцька навчається 24 821 учень, а загальна кількість місць у навчальних закладах становить 29 471 місце.

Кількість дітей у багатьох луцьких ДНЗ значно більша за кількість місць.

Виконувач обов’язків начальника відділу військової контррозвідки Департаменту контррозвідки Служби безпеки України підполковник Анатолій Семенюк, якого 23 січня у Луцьку затримали на хабарі, кілька років тому отримав безкоштовну квартиру в новобудові.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору