ВОЛИНЬ

Луцьк отримав три мільйони гривень субвенції на соціально-економічний розвиток із Державного бюджету. Чиновники вирішили на ці гроші купити оргтехніку у депутата міської ради.

Протягом 2010-2016 років на Волині видали 14 тисяч 400 дозволів на придбання зброї та 12 тисяч 864 дозволи на зберігання і носіння зброї. При чому найактивніше волиняни зверталися за дозволами в 2014 та 2015 роках.

Луцький міськрайонний суд скасував арешт накладений на 70 тисяч 380 доларів США та 10 тисяч 160 євро, які вилучили у банківському сейфі затриманого на хабарі заступника начальника управління Держархбудінспекції на Волині Сергія Шемейка.

У конкурсі на відбір консультантів проекту взяли участь понад десяток кандидатів із Луцька, Києва, Львова, Рівного та Дніпра. Про це Четвертій владі повідомили у Волинській облдержадміністрації.

Шикарні палаци, пачки грошей, і навіть автомобілі «Бентлі» — це все не про голлівудських знаменитостей, а про українських митників. Пояснювати, яким чином працівники митної служби із мізерними зарплатами примудряються заробити всі ці численні статки, мабуть не варто. Журналісти зробили чимало розслідувань про оборудки на українських митницях. Але тепер ще й особисто допитали кількох високопоставлених митників на предмет їхнього майна.

Сьогодні 457 гектарів отримала новостворена фірма «Санкамян». Як обласні обранці голосували і хто ж цей таємничий засновник підприємства Лян Ян – читайте далі.

Дружина заступника начальника Волинської митниці Михайла Багатирчука торік придбала квартиру, гараж і авто «BMW X3».

Нововолинський міський суд відмовив у задоволенні позову місцевого громадського активіста Анатолія Бідзюри. Чоловік звинувачує першого заступника міського голови і секретаря Нововолинської міської ради Андрія Сторонського у тому, що той суміщує дві посади.

Ще в березні минулого року Україна та Міжнародний банк реконструкції та розвитку підписали угоду про позику на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей». За цією угодою Україна отримала 214 729 837 доларів США, а Волинь – 30 мільйонів доларів США.

Суддя Луцького міськрайонного суду Андрій Сівчук не став арештовувати 108 кілограмів бурштину, які днями луцька поліція вилучила в одній з квартир у центрі Луцька. Таке рішення суддя мотивував тим, що правоохоронці у кримінальному провадженні ще нікому не оголосили підозри.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору