ВОЛИНЬ

Волинь – у трійці областей де найбільше перешкоджають журналістам. За 8 місяців 2017-го у регіоні зафіксували 15 випадків перешкоджання, 4 із них – у серпні.

Після давніх ігнорувань журналістів і громадськості. Після купи відписок на запити і після судових позовів голова Волинської облради нарешті вийшов на розмову зі ЗМІ. Ми припускаємо, що цьому посприяло журналістське розслідування, яке підготувала волинська редакція «Четвертої влади» спільно із режисерами проекту «Слідство.інфо». Це розслідування вийшло на Першому національному телеканалі, на Громадському, а також на близько 20 регіональних телеканалах.

Оперуповноважений управління карного розшуку волинської поліції, син високопосадовця Державної міграційної служби Вадим Войцешук придбав двокімнатну квартиру в луцькій новобудові за понад 547 тисяч гривень. Хоча квартири в такому будинку коштують на 40% дорожче.

Найвище керівництво найбільшої регіональної телерадіокомпанії Волинської області цьогоріч оприлюднило свої електронні декларації про майно і доходи за 2016 рік. У когось в документах засвітилися старенькі «Ланоси», а у когось і чималі заощадження та «Ленд Крузери».

Волинська обласна рада відповіла на звернення журналіста стосовно надання Ігорем Палицею коментаря про діяльність громадського формування «Варта порядку» та його іменного фонду «Тільки разом», про яку йшлося в розслідуванні програми «Слідство.інфо». На надання відповіді розміром у п`ять речень чиновникам знадобився місяць.

Сьогодні в Україні відзначають День знань. На вулицях дуже багато святково вбраних людей, школярі у вишиванках. Дехто припускає, що парадно одягнених сьогодні навіть більше, ніж на День Незалежності. Соціальні мережі рясніють святковими фото із урочистих лінійок. «Четверта влада» подивилася що пишуть лучани.

Напади на активістів, стеження за політичними опонентами та перешкоджання журналістам. Громадське формування «Варта порядку», виявляється не таке уже й громадське. Чим прославились його учасники та хто і як фінансує цю структуру – читайте у розслідуванні Аріни Крапки для проекту Слідства.інфо.

У Луцьку міськрайонному суді продовжують розгляд справи працівника Департаменту контррозвідки України Анатолія Семенюка, якого в січні цього року затримали за отримання хабара від прикордонника.

У Вищому адмінсуді відкрили касаційне провадження за скаргоюТзОВ «Перша Волинська старательська артіль» на постанову Волинського окружного адмінсуду та ухвалу Львівського апеляційного суду у справі, що стосується оскарження дій Державної служби геології і надр щодо ненадання спецдозволу на вивчення з дослідно-промисловою розробкою родовищ бурштину.

Днями спливає півтора року від скандального інциденту на Волинській митниці, коли майже 1,5 тонни бурштину у вантажівці минули українсько-польський кордон непомітно для вітчизняних митників та прикордонників. Натомість контрабандний вантаж виявили польські митники. «Четверта влада» поцікавилася як і кого покарали за цю велику похибку волинських митників.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору