ВОЛИНЬ

Луцька райдержадміністрація організувала земельний аукціон для близьких між собою фірм на право оренди понад 6-ти гектарів землі, що розташована поблизу полігону для сміття у селі Брище Рокинівської селищної ради Луцького району.

Уже більше двох років минуло відтоді, як керівника Луцького районного сектору Державної міграційної служби у Волинській області Галину Грищук та її підлеглих затримали за здирання із людей зайвих грошей при виготовленні закордонних паспортів. Понад півтора року справа перебуває в суді однак її завершення і вирок для посадовців в найближчому майбутньому чекати не слід.

Прокуратура Волинської області спільно з працівниками Управління захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрила депутата Луцької міської ради у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Апеляційний суд Волинської області скасував вирок Луцького міськрайонного суду, яким затриманого рік тому на хабарі у 25 тисяч гривень заступника начальника управління Держпраці у Волинській області Едвіна Осипенка визнали винним в корупції та присудили 5 років позбавлення волі. Також Феміда направила справу високопосадовця на новий розгляд, однак, вже в іншому складі суду.

За січень 2017-го року 60-м співробітникам Управління захисту економіки у Волинській області нарахували зарплати на майже 585 тисяч гривень.

В Україні ще у 2000-му році прийнятий закон «Про охорону культурної спадщини», який передбачає фінансові санкції за знищення пам’яток. Однак, уповноважені чиновники на Волині нікого не штрафують за руйнування і відсутність догляду за об’єктами культурної спадщини.

Луцький міськрайонний суд за водіння в стані алкогольного сп`яніння призначив 10 тисяч гривень штрафу та на рік позбавив водійських прав голову сільради Піддубців Бориса Горбатюка.

Любомльський суд арештував 12 кілограмів бурштину, які минулого року знайшли митники в автомобілі лучанина на митному пункті пропуску «Ягодин». Слідчі поліції взялися за «бурштинове» кримінальне провадження після того, як Апеляційний суд Волині звільнив чоловіка від адміністративної відповідальності за контрабанду бурштину і зібрався повернути його власнику.

Підприємець і громадський активіст з Володимира-Волинського Андрій Кандиба зняв на відео як волинські облавтодорівці вийшли ремонтувати дорогу із лопатами та віниками ще коли не зійшов сніг.

Апеляційний суд Волинської області скасував постанову суду першої інстанції, якою депутата Волинської обласної ради, екс-начальника Ягодинської митниці Романа Микитюка визнали винним в адміністративному корупційному правопорушенні і оштрафували на 5 тисяч 100 гривень. Все через те, що депутат таки повідомив орган місцевого самоврядування про конфлікт інтересів під час розгляду питання про його фермерське господарство.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору