ВОЛИНЬ

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження і проведуть позапланову перевірку сплати податків начальником Головного управління Державної казначейської служби у Волинській області Михайлом-Мирославом Леміщаком та його сім`єю.

Головному редактору сайту «Волинь 24» 1 серпня погрожували з невідомого номера. Телефонний дзвінок , за словами журналіста, став відповіддю на допис журналіста, який стосувався затримання п’яним за кермом очільника благодійного фонду голови Волиньради Ігоря Палиці «Тільки разом» Олександра Товстенюка. Кілька свідків кажуть, що голос схожий на голос чоловіка на ім’я Влад Волох.

В Луцьку під стінами СБУ Волині влаштували пікет на підтримку затриманого керівника ГФ «Варта порядку» Олександра Тиводара та інших чотирьох вартівців. Близько сотні людей вимагали передати справи до суду щодо затриманих.

СБУ у Волинській області затримала керівника ГФ «Варта порядку» Олександра Тиводара, а слідчі СБУ та прокуратури проводять обшуки в приміщеннях громадського формування, яке пов’язують з головою Волиньради Ігорем Палицею.

Низка благодійних фондів на Волині стала фігурантом кримінальних проваджень щодо підробки документів і шахрайства із гуманітарною допомогою отриманою з країн Західної Європи. Серед них і молоді фонди і старожили. Окремі отримують гуманітарну допомогу від фіктивних іноземних організацій. Правоохоронні органи підозрюють, що таким чином в Україну потрапляють комерційні вантажі під виглядом благодійної допомоги.

Луцький відділ поліції закрив кримінальне провадження стосовно нападу на керівника волинського осередку «Національного корпусу», азовця Андрія Д’яченка. У поліції вирішили, що повідомлення про цей злочин фіктивне, оскільки ані свідків, ані будь-яких очевидців офіційне слідство не встановило.

Печерський районний суд міста Києва зобов`язав Генеральну прокуратуру України відкрити кримінальне провадження проти екс-заступника начальника Волинської митниці Юрія Терещука за статтею про незаконне збагачення.

Львівський апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову журналіста інформаційно-аналітичного порталу «Четверта влада» Юрія Горбача проти Волинської обласної ради щодо надання інформації про відвідування головою ради Ігорем Палицею свого робочого місця та про перебування його у відпустках, відрядженнях і на лікарняних з часу обрання на посаду.

Слідчі волинської поліції відкрили кримінальне провадження щодо заволодіння бюджетними коштами під час ремонту дитсадків у селах Колодяжне та Старосілля, а також ремонту даху харчоблоку в обласному дитячому медичному об’єднанні. У провадженні фігурують найбільш відомі будівельні фірми, близькі до Віктора Чорнухи – «Луцьксантехмонтаж № 536», «Горохівагробуд», та «Житлобуд 2». Ці підприємства відомі також тим, що досить часто спільно беруть участь у будівельних тендерах на Волині.

Проців — невелике поселення поблизу Києва. Земля тут дуже дорога. А з виходом до води — взагалі безцінна. Укріплений берег, місце для катера, господарська споруда, маєток та майже півгектара землі тут належать першому заступнику голови Одеської облдержадміністрації Олександру Терещуку. І це лише один із низки розкішних об’єктів нерухомості колишнього працівника МВС із 30-річним стажем.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору