ВОЛИНЬ

Свої заощадження головний казначей Волині Михайло-Мирослав Леміщак зберігає у 15 банківських установах в тому числі і в російському Сбербанку. Крім заощаджень в е-декларації чиновника зазначені подарунки, земельні ділянки, квартира, будинок та автівки.

Колишній заступник і перший заступник прокурора Волинської області Олег Корецькій задекларував за 2015 рік земельні ділянки в сусідніх із Луцьком селах, відомче житло дружини в райцентрі, тещині квартиру і «Lexus».

Петро Філюк, голова Апеляційного суду Волинської області, в е-декларації вказав шість земельних ділянок площею понад 2 гектари та житловий будинок площею 252 квадратних метри, який зареєстрував на свого батька.

На Волині державний архів не надає на інформаційні запити від журналістів копії земельних рішень органів місцевого самоврядування. Все через те, що один закон встановлює, що такі документи є публічними та відкритими, а інший – обмежує доступ до них. Як посадовці ховають рішення про роздачу землі і що робити, щоб вирішити цю проблему читайте в матеріалі.

Волинські прокурори через суд скасували право оренди народним депутатом України від «Народного фронту» Юрієм Савчуком озера Болотне у Турійському районі.

Така інформація про наявні медикаменти відсутня на сайтах самих лікувальних закладів.

Новостворена Княгининівська об’єднана територіальна громада 11 грудня обрала сільського голову та депутатів.

Начальник та заступники начальника управління Служби безпеки України у Волинській області цього року подавали тільки паперові декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру. Електронні декларації очільники спецслужби на Волині подаватимуть з 1 січня 2017 року.

На Театральному майдані Луцька та інших людних місцях планують встановити відеоспостереження для безпеки у місті.

Секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко в е-декларації вказала понад мільйон готівки, якщо пеервести на гривні. Її чоловік Дмитро Вусенко володіє понад 2 мільйонами готівки теж у гривневому еквіваленті.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору