ВОЛИНЬ

Портал «Четверта влада» перевіряв як у Луцькому зоопарку утримують тварин, скільки виділяється на це коштів і наскільки ефективно вони витрачаються.

Кошти всупереч чинному законодавству були використані не на виплату зарплати, а на інші видатки.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 червня 2012 року для потреб Волинської області передбачено 11 мільйонів 968 тисяч гривень.

Коштів виплачено на суму 43 мільйони 362 тисяч гривень.

В будинку на вулиці Рівненській 109, що обвалився 10 червня, посилюють міжвіконні простінки.

Підприємство прозвітувалося до місцевої податкової інспекції про придбання автомобілів у фінської фірми майже на 15 мільйонів гривень.

Косулю зачинили у клітку і, мабуть, забули про неї. Але ж ця тварина повинна гуляти, бачити сонце, мати природні пасовиська. Тобто, згідно із законом про жорстоке поводження із тваринами – тут немає умов для її утримання.

Протягом 30 червня-1 липня в урочищі Люблинець, міста Ковеля Волинської області відбулися змагання з мотокросу міжнародного значення.

У 39-річної жительки села Городище Луцького району із гаража невідомі вночі викрали скутер. Про зникнення транспортного засобу жінка відразу повідомила правоохоронцям.

В останні два дні проведення «КІА Фан-Фест» до лучан та гостей міста завітав  гурт «С.К.А.Й» та виконавець Дзідзьо з  командою музикантів. 

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору