ВОЛИНЬ

Президент України підписав розпорядження № 85/2012-рп, яким звільнив Валерія Трикоша з посади голови Ратнівської районної державної адміністрації Волинської області, який нещодавно погорів на хабарі.

Більше тисячі підписів має отримати ДТГО «Львівська залізниця» під зверненням проти скасування потяга № 668/667 «Ковель-Чернівці» від жителів міста Луцька, Волинської та іншої областей.

За інформацією секретаріату Луцької міської ради.

Умови роботи: повна зайнятість, офіційне працевлаштування (трудовий контракт).

Чи можна в Луцьку купити рецептурні ліки без рецепту.

Ідея створити неофіційний проморолик для Луцька в мене і Олі з’явилась в жовтні 2011 році, - пише один з авторів проекту, Андрій Михайлов, на своєму сайті.

На Волині міліція задокументувала порушення обігу підконтрольних лікарських засобів в аптечній мережі. За цими фактами порушено 5 кримінальних справ.

Журналістка інтернет-видання «Волинська правда» Наталія Поліщук стверджує, що шеф-редактор видання Олексій Шумик наніс їй тілесні ушкодження. Водночас колектив видання назвав цю інформацію недостовірною.

Аграрне підприємство (орендар) відмовляється сплачувати орендну плату, більше того не хоче повертати мешканцям с. Заброди їхню землю. 

Департамент житлово-комунального господарства Луцької міськради Волинської області 28 лютого за результатами тендеру уклав угоди з ТОВ «М.Ж.К.» на послуги благоустрою та озеленення території обласного центру, а також прибирання вулиць в 2012 році на загальну суму 5,36 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору