ВОЛИНЬ

Бійка трапилась вчора ввечері на вулиці Львівська. 28-річний чоловік вирішив купити квіти, а перед цим він з компанією вживав спиртні напої.

Впродовж ночі 16-17 червня у Луцькому замку відбудеться інтеркультурна феєрія. Цього року, як обіцяє начальник управління культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів, буде найбільше учасників. Гурти представлятимуть давню і сучасну епоху, а на завершення виступить Руслана.

Годують тричі на день, тобто все гарно, нарікати немає на що. Видали ото кожній сім’ї по двомісному номеру.

Відтепер кожен громадянин області зможе у будь якому відділі оперативно зареєструвати, перереєструвати чи зняти з обліку транспортний засіб, а також отримати посвідчення водія без врахування місця проживання. Про це повідомили в Управлінні ДАІ УМВС у Волинській області.

За підсумками минулорічного курортного сезону до державної та місцевих  скарбниць Волинської області сплачено понад 10 мільйонів гривень податків. Про це повідомили в секторі взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Волинській області.

Днями до Маневицького РВ УМВС України у Волинській області надійшло повідомлення з ЖКГ про крадіжку. У ньому, зокрема, зазначено, що невідома особа викрала з території кладовища у селищі Маневичі вісім металевих стовпчиків.

Хлопець через всесвітню мережу Інтернет познайомився з дівчиною, яка проживає селищі Любешів Волинської області. Після нетривалого віртуального листування вирішив приїхати, щоби познайомитися з дівчиною особисто.

Служба автомобільних доріг у Волинській області 11 червня уклала угоди з ТОВ "Луцькавтодор-Сервіс" щодо ремонту та будівництва доріг на понад 28 мільйонів гривень.

10 червня близько 4-ї години ранку в Луцьку на вулиці Рівненській 109 стався обвал одного із під’їздів будинку. Зруйнувалося 8 квартир. Близько 9-ї години ранку із завалів витягли першого загиблого, до обіду – ще одного. 

На Волині розпочато безкоштовну видачу ключів електронного підпису.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору