ВОЛИНЬ

П’ятеро волинських народних депутатів 3 липня проголосували за скандальний законопроект «Про засади державної мовної політики». Для багатьох волинських виборців це стало шоком – волиняни зрадили рідну мову.

Портал “Четверта влада” дізнався скільки отримує керівництво Луцького зоопарку.

Голова облдержадміністрації Борис Клімчук сьогодні відвідав обласний протитуберкульозний диспансер.

Поки народні депутати у Києві сперечаються про статус російської мови в Україні, у Луцьку місцеві активісти вже закликають розмовляти українською. 

3 липня 2012 року у Луцьку відбувся Форум розвитку сільських громад Волині в рамках благодійної програми «Підвищуємо добробут громад» Фонду Сергія Мартиняка «Європейський вектор», який адмініструється Фундацією імені князів-благодійників Острозьких.

У Ківерцівському районі, що на Волині, 43-річний чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, зарубав свою 40-річну співмешканку. Не усвідомлюючи, що накоїв, обійняв бездиханне тіло і заснув.

Між чоловіками виникла суперечка, яка переросла у словесні образи і шарпанину.

Прокуратура Маневицького району порушила кримінальну справу щодо двох викладачів Колківського вищого професійного училища.

З наближення офіційного старту виборів зростає арсенал прийомів, які використовують у своїй виборчій кампанії потенційні кандидати. Якщо попередні кілька місяців політики та бізнесмени, які прагнуть потрапити до Верховної Ради України, активно займалися «виборчою благодійністю», то ближче до дня виборів виборчі штаби почали роботу по створенню мережі агітаторів і членів виборчих комісій.

У волинських інтернет-ЗМІ з’явилась інформація щодо можливого виключення депутата Волинської обласної ради Ігоря Гузя з «Фронту змін». Як пише «Перець волинський» з посиланням на «Ковельську правду», через надмірний націоналізм.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору