ВОЛИНЬ

Голова ОДА встановив ліміти для чиновників на використання коштів службовим автотранспортом на 2012 рік.

З метою протидії незаконному обігу зброї за ініціативою управління карного розшуку УМВС України у Волинській області в період із 11 по 17 червня 2012 року на території краю проводилася оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка». 

Головне управління містобудування, архітектури та ЖКГ Волинської облдержадміністрації уклало угоду з КП «Промжитлобуд» на реконструкцію меморіального комплексу жертвам фашизму.

Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради придбав предмети святкової атрибутики на 39 768 гривень.

У Володимирі-Волинському міліціонери затримали двох товаришів, які винесли із гаража пенсіонера 900 кілограмів металобрухту.

Група протестуючих осіб зірвала недільне богослужіння у соборі Різдва Христового Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Чиновники і правоохоронці відправили журналістів порталу зачарованим колом бюрократії.

Інформація про замінування приміщення Волинської облдержадміністрації не підтвердилася.

Вранці та після полудня правоохоронці затримали дві вантажівки із цигарками без належних документів на їхнє транспортування

Прокуратура Волині скерувала до суду з обвинувальним висновком кримінальну справу про обвинувачення екс-посадовця з Горохівської райдержадміністрації, розслідувану слідчим відділом УСБУ в області.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору