ВОЛИНЬ

12 514 волинян отримали компенсаційні виплати Ощадбанку СРСР

Днями до приймального відділення ЦРЛ з тілесними ушкодженнями звернулася 68-річна мешканка Маневицького району. Проведено перевіркою було встановлено, що тілесні ушкодження їй за місцем проживання заподіяв… зять.

Правоохоронці шукають вибухівку у приміщенні Волинської обласної ради

Цьогорічний фестиваль «Бандерштат-2012» буде проходити з 3 по 5 серпня. Цьогоріч він присвячений 70-річчю створення Української Повстанської Армії.

До 11 липня в обласному центрі Волині триватиме акція «Чисте повітря». Її мета - контролювати стан атмосферного повітря та недопускати порушень екологічного та санітарного законодавства.

Вшосте відбулась «Ніч в Луцькому замку». На інтеркультурну феєрію завітали не лише волиняни, а й гості майже з усіх куточків України та іноземці.

У деяких центрах зайнятості Волині службовці вносили до статистичної звітності недостовірні відомості, аби штучно поліпшити показники щодо працевлаштування безробітних, які фактично вже працювали на підприємствах.

Службові особи одного з банків Волині, не провівши оцінку вартості заставного майна, зокрема земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 1,5 га, одного з ТОВ, незаконно надали підприємству кредит на загальну суму 19 мільйонів гривень.

Трагедія, що трапилась 10 червня на вулиці Рівненській, 109 не залишила байдужими жителів міста Луцька. На звернення громадян на сайті Луцької міської ради оприлюднили рахунок на який можна переказати кошти.

Трагедія сталася в одному із сіл Любомльського району. 

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору