ВОЛИНЬ

Департамент житлово-комунального господарства Луцької міськради Волинської області 28 лютого за результатами тендеру уклав угоди з ТОВ «М.Ж.К.» на послуги благоустрою та озеленення території обласного центру, а також прибирання вулиць в 2012 році на загальну суму 5,36 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

У Луцьку прокуратура опротестувала рішення міськради про заборону на розміщення радянської символіки, яка була прийнята депутатами 20 квітня 2011 року.

28 грудня близько 8:30 в автопригоді у Володимир-Волинському районі загинув керівник прес-служби волинської міліції Олександр Гіль.

У Волинській області співробітники Служби безпеки України затримали 14 грудня прокурора Ківерцівського району та заступника голови суду цього самого району за підозрою в отриманні хабара 5,5 тис. доларів.

Декілька місяців волинські красуні через Інтернет демонстрували свої принади німецьким та іншим клієнтам.

«Маски-шоу», яке відбувається 18 листопада в будинку № 38 на вулиці Кременецькій в Луцьку, пов’язане з діяльністю юридичних суб’єктів.

Інвестори, які хочуть будувати сміттєпереробний завод у Луцьку, ставлять вимогу про підвищення тарифу на вивезення сміття до 60 євро. Про це розповів Луцький міський голова Микола Романюк 14 листопада під час прес-конференції з нагоди річниці перебування на посаді мера.

Перші здобутки у відстоюванні журналістами та громадськими діячами права на доступ до публічної інформації у Волинському регіоні

У Луцьку цьогоріч до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надійшло 757 повідомлень про вчинення насильства в сім’ї. У 90% ці діяння спричинені алкоголем.

Головний редактор Рівненського агентства журналістських розслідувань Володимир Торбіч подав судовий позов на заступника міського голови Луцька та начальника департаменту ЖКГ Луцької міської ради з приводу приховування суспільно-важливої інформації.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору