ВОЛИНЬ

24 травня в Києві Юрію Поліщуку було присвоєно звання Заслуженого діяча естрадного мистецтва України.

11 травня на Театральному майдані Луцька професійно-технічні училища зі всієї Волині влаштували ярмарок-виставку, на якій представили вироби, майcтер-класи студентів, інформаційні стенди з інформацією про навчальні заклади.

Президент України підписав розпорядження № 85/2012-рп, яким звільнив Валерія Трикоша з посади голови Ратнівської районної державної адміністрації Волинської області, який нещодавно погорів на хабарі.

Більше тисячі підписів має отримати ДТГО «Львівська залізниця» під зверненням проти скасування потяга № 668/667 «Ковель-Чернівці» від жителів міста Луцька, Волинської та іншої областей.

За інформацією секретаріату Луцької міської ради.

Умови роботи: повна зайнятість, офіційне працевлаштування (трудовий контракт).

Чи можна в Луцьку купити рецептурні ліки без рецепту.

Ідея створити неофіційний проморолик для Луцька в мене і Олі з’явилась в жовтні 2011 році, - пише один з авторів проекту, Андрій Михайлов, на своєму сайті.

На Волині міліція задокументувала порушення обігу підконтрольних лікарських засобів в аптечній мережі. За цими фактами порушено 5 кримінальних справ.

Журналістка інтернет-видання «Волинська правда» Наталія Поліщук стверджує, що шеф-редактор видання Олексій Шумик наніс їй тілесні ушкодження. Водночас колектив видання назвав цю інформацію недостовірною.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору