ВОЛИНЬ

Декілька місяців волинські красуні через Інтернет демонстрували свої принади німецьким та іншим клієнтам.

«Маски-шоу», яке відбувається 18 листопада в будинку № 38 на вулиці Кременецькій в Луцьку, пов’язане з діяльністю юридичних суб’єктів.

Інвестори, які хочуть будувати сміттєпереробний завод у Луцьку, ставлять вимогу про підвищення тарифу на вивезення сміття до 60 євро. Про це розповів Луцький міський голова Микола Романюк 14 листопада під час прес-конференції з нагоди річниці перебування на посаді мера.

Перші здобутки у відстоюванні журналістами та громадськими діячами права на доступ до публічної інформації у Волинському регіоні

У Луцьку цьогоріч до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надійшло 757 повідомлень про вчинення насильства в сім’ї. У 90% ці діяння спричинені алкоголем.

Головний редактор Рівненського агентства журналістських розслідувань Володимир Торбіч подав судовий позов на заступника міського голови Луцька та начальника департаменту ЖКГ Луцької міської ради з приводу приховування суспільно-важливої інформації.

Лучани роками чекають квартир, а чиновники приховують хто отримує безкоштовне житло

Останніми дня в інформаційному просторі міста почали ширитись чутки, що в найближчу неділю та, очевидно, в найближчому майбутньому телепрограма «Діалог» на телеканалі «Аверс» виходити не буде.

У прокуратурі Волині – кадрові зміни. Іде з посади заступник прокурор області Володимир Веселуха.

За логікою і за Конституцією чиновники і депутати повинні розпоряджатися майном громади так, щоб громада отримувала найбільший зиск. А як відбувається насправді?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору