Де купити газову духову шафу

Джерело
eldorado.ua

Електрична духова шафа працює за рахунок нагрівальних елементів, газова – від пальників, вбудованих в корпус пристрою. У житлових приміщеннях, де є газопостачання, газові духові шафи широко поширені – вони функціональні, з достатньою потужністю для приготування страв будь-якої складності та місткі.

Газові духові шафи в Україні: критерії підбору

Великий вибір моделей представлений на вітчизняному ринку від Electrolux, Zanussi, Kaiser. Виробники пропонують нове покоління сучасної техніки, кожен розглянутий варіант може відрізнятися параметрами:

  • Габарити і конструкція. Розбіг не великий, можна підібрати моделі з шириною 50-60 см і різної конструкцією. Усередині розташовуються решітка, піддони, дверцята завжди відкривається зверху. Кількість комплектуючих по-різному – чим їх більше, тим вище вартість пристрою. Мінімальний обсяг 50, максимальний 70 літрів.
  • Направляючі. Можливо купити газову духовку зі стандартними рельєфними або телескопічними напрявляючими. В останньому варіанті притримувати піддон під час вилучення їжі не обов'язково.
  • Конвекція. Шафа з цією функцією забезпечує примусову циркуляцію гарячого повітря і рівномірне приготування продукту.
  • Дизайн і колір. Асортимент широкий: білий, червоний, чорний, сірий – найпоширеніші варіанти.

Доступний великий вибір газових духовок з додатковими функціями, що полегшують приготування їжі.

Наприклад, крім зміни температури, може бути вбудований гриль з необхідним комплектуючими для нього. Панель управління оснащується вже заданими режимами: «Піца», «Розморожування»  та інші. Максимально можливу кількість програм – 5.

Місце придбання

Кухонну техніку, розраховану на мінімальне споживання енергії, слід купувати у виробників безпосередньо або їх офіційних представників.

Висока якість обумовлюється декількома ознаками:

  • наявність гарантії;

  • паспорт в комплекті з докладним описом особливостей експлуатації;

  • якщо Ви покупець шафи в інтернет-магазині, важливо відповідність опису та фото реальним технічним характеристикам, зовнішнім виглядом пристрою.

Популярні моделі газових духових шаф від виробників ви можете придбати в магазині Ельдорадо.

Наявність в онлайн-каталозі та велика офлайн-мережа – гарантія оперативної доставки і зручності оформлення покупки. При необхідності, консультанти нададуть допомогу в оформленні заявки і привезуть покупку за потрібною адресою або в найближчий магазин Ельдорадо.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте