Розваги
Вчитель із Володимирецького районного колегіуму Михайло Гайдиш відзняв гумористичне відео про учнів, які готуються до зовнішнього незалежного оцінювання. 
Розваги
Відео про те як старша пані танцює на площі неподалік торгового центру «Злата Плаза» надзвичайно потішило рівнян.
Розваги
Не так багато місць у Рівному, де можна відпочити і розважитись. Одне з них – ярмарок «Музейні гостини».
Розваги
Куди піти найближчими днями
Розваги
Дружина голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка Наталія Муляренко поділилась у Фейсбук фотосесією.
Фото perego-shop.ru
Розваги
Підбірка бадьорої музики для гарного настрою. Джерело: youtube канал PF Media
Розваги
На Майдані Державна служба надзвичайних ситуацій встановила оприскувач для порятунку від спеки.
Розваги
Заходить якось головред в редакцію і каже: – Віка, тобі завдання, записуй. З понеділка ти фоткаєш свій сніданок, обід і вечерю.  – Е-е-е… Нащо? 
Розваги
У Рівному нарешті весна: сонячно понад 20°С і, цьому неможливо не радіти.
Розваги
Цією публікацією започатковуємо нову підрубрику на «Четвертій владі» – «Як було, як стало». Фотомоменти недалекої минувшини і нинішній їхній вигляд.
Реклама
Холодильники Samsung названі серцем розумного будинку
Розваги
На носі 8 Березня, Міжнародний день прав жінок, і з кожної стіни в метро, кожної газетно-журнальної шпальти, кожної сторінки у соціальних мережах та кожної реклами на телебаченні п
Реклама
Наближається лютий і закоханим парам час готуватися до Дня святого Валентина. Хоч коріння цього торжества кохання і походить з Заходу, на просторах СНД воно міцно увійшло в побут.
Розваги
Хоча сьогодні на вулицях міста сніг, в першій половині січня Рівне було незвично, по-весняному, зеленим. З різних ракурсів ми зафіксували Рівне 5 січня.
Розваги
У посмішках, аплодисментах, вітаннях, краплях води і янгольському вбранні, з висоти пташиного польоту і в рисах облич. День міста Рівне «Четверта влада» закарбувала на трихвилинному відео.
Розваги
Час від часу у всіх буває лінивий настрій, коли хочеться просто прилягти на улюблений диван і включити якесь кіно, щоб зняти напругу робочого тижня.