Xiaomi Mi 10: все, що потрібно знати перед покупкою

Джерело
Фото з root-nation.com

Презентація нових флагманських смартфонів компанії Xiaomi відбулася 13 лютого 2020 року. Ця подія пройшла в онлайн-режимі, так як в той час Китай страждав від бурхливої ​​пандемії коронавірусу. Проте, китайці зуміли показати все, що хотіли, і презентацію можна назвати цілком вдалою. У цьому матеріалі ми розглянемо базовий флагман Xiaomi Mi 10, розповімо про його ключові фішки, характеристики та особливості.

Дисплей

Пристрій отримав вигнутий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 2340x1080 точок. Екран займає 98% передньої панелі – це прекрасний результат для 2020 року.

Матриця захищена ударостійким склом Corning Gorilla Glass 5 покоління, так що в теорії девайс спокійно витримує падіння на тверду поверхню з висоти 1,6-2 метри, але перевіряти це заради розваг не рекомендуємо. Варто відзначити якісне олеофобне покриття: при використанні на дисплеї майже не залишаються відбитки пальців.

Додаткові особливості екрану Xiaomi Mi 10:

  • відображає 16 мільйонів кольорів і відтінків;

  • щільність пікселів склала 386 ppi;

  • підтримує HDR10+;

  • частота оновлення матриці - 90 Гц.

В цілому можна констатувати, що дисплей вийшов вдалим. За якістю зображення – це гідний конкурент iPhone 11 і Samsung Galaxy S20.

Продуктивність

Тут встановлено топовий флагманський чіп SoC Qualcomm Snapdragon 865, створений за 7-нанометровим техпроцесом. Ключова особливість цього процесора - наявність Spectra 480 для обробки фото і відео. Завдяки цій особливості флагман здатен знімати відео з роздільною здатністю 8К і дозволяє створювати фото з роздільною здатністю до 200 МП. У розглянутій нами моделі встановлена ​​камера на 108 Мп + 13 Мп + 2 Мп + 2 Мп, що дозволяє створювати дуже деталізовані знімки, особливо при хорошому освітленні.

CPU в SD865 має трикластерну структуру:

  • 1 ядро ​​Cortex A77 до 2,84 ГГц;

  • 3 ядра Cortex A77 до 2,42 ГГц;

  • 4 ядра Cortex A55 до 1,8 ГГц;

За обробку графіки тут відповідає просунутий відеоприскорювач Adreno 650. Вишенькою на торті стала оперативна пам'ять типу LPDDR5. У Xiaomi Mi 10 її не пошкодували і встановили 8 ГБ - цього більш ніж достатньо для будь-яких сучасних завдань.

Відео- і фотоможливості

Перед нами повноцінний камерофон з четверним основним модулем 108 Мп + 13 Мп + 2 Мп + 2 Мп.

108 МП на базі сенсора Samsung ISOCELL Bright HMX, розробленого спільно з інженерами Xiaomi. Світлосила цього об'єктива склала f/1.69 з 1.33-дюймовою матрицею. Функція оптичної стабілізації, лазерний і фазовий автофокус – все це тут є. Модуль дозволяє створювати знімки в екстремально високій роздільній здатності 12032х9024 точок, однак за замовчуванням такої можливості вам не нададуть. Якщо фотографувати «з коробки», то цей показник буде тільки 6016х4512 точок. Ось приклад фото на даний модуль:

При зйомці з поганим освітленням, звичайно ж, подібної деталізації не досягнути. Решта камери – макро, телефото і ширококутний об'єктиви. Телефото буде корисним в якості додаткового, а ось шірік реалізований не дуже гарно. Зображення замилюється по краях, та й з експозицією у нього явні проблеми:

В майбутньому, ймовірно, ситуацію виправлять з оновленнями прошивки.

Xiaomi Mi 10 – відмінний апарат за свої гроші, він вже став серйозним конкурентом для Apple, Samsung, Huawei, Google і інших топових брендів.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте