РІВНЕНЩИНА

Міський голова Рівного відмовився відстоювати в суді свою позицію щодо заборони мітингу під стінами міліції

25.03.2014, 06:44      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1421

Ініціатор мирного зібрання, забороненого судом, Андрій Токарський. Фото з архіву

Виконавчий комітет Рівненської міської ради відмовився від адміністративного позову щодо встановлення обмеження права на мирні зібрання біля управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області та на прилеглих до них територіях, починаючи з 25 грудня 2013 року.

Про це повідомив громадський активіст Андрій Токарський, який був організатором миного зібрання.

Нагадуємо, 24 грудня суддя Рівненського окружного суду «славнозвісна» Оксана Дудар прийняла рішення про заборону проведення будь-яких мирних акцій протесту під стінами УМВС України у Рівненській області (вул. Хвильового, 2). Судовий позов був поданий Рівненським міськвиконкомом за підписом міського голови Рівного Володимиром Хомком. Третьою стороною у справі було було обласне управління УМВС.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору