Про редакцію

Агенція журналістських розслідувань «Четверта влада» працює над розвитком справедливого суспільства без корупції.

Ми вважаємо журналістику частиною громадянського правового суспільства, яка має спостерігати за діяльністю влади та інших суспільних інститутів, що мають значний вплив на життя людей.

Ми вважаємо, що журналісти – це спостерігачі від суспільства, які мають доносити до людей суспільно важливу правдиву інформацію.

Чесність, наполегливість, вміння думати, не боятися запитувати, бажати служити суспільству, відшукуючи і доносячи до нього правдиву суспільно важливу інформацію – основні вимоги до журналіста Агенції.

Працюємо для Вас у Рівному та Рівненській області.

Організація зареєстрована 07 липня 2006 року Рівненським обласним управлінням юстиції. Засновники: Володимир Торбіч, Антоніна Торбіч, Анна Ільюк.

Перша назва – Рівненська обласна правозахисна громадська організація «Агентство журналістських розслідувань». Скорочена назва – Рівненське агентство журналістських розслідувань.

З 30 червня 2017 року організація змінила назву – Громадська організація «Агенція журналістських розслідувань «Четверта влада». Скорочена назва – ГО «АЖР «Четверта влада».

Правління організації: голова – Катерина Іванова, члени – Анна Остапчук, Святослав Клічук  (припинив членство у зв'язку з обранням депутатом Рівнеради). Наглядова рада – Тетяна Юзвяк, Андрій Токарський. Директор – Володимир Торбіч.

Для роботи над інформаційно-аналітичним порталом та загалом у сфері медіа організація заснувала інформаційне агентство.

Інформаційне агентство «Рівненське агентство журналістських розслідувань» зареєстроване 28 квітня 2007 року Міністерством юстиції України. Головний редактор інформагентства – Володимир Торбіч.

Поштова адреса: м. Рівне, 33010, а/с 14. E-mail головного редактора: [email protected]E-mail для інформації: [email protected]. Оптимальний канал звернення до журналістів – повідомлення фейсбук-сторінці, або в інстаграм.

З березня 2015 року ГО «АЖР «Четверта влада» є членом Глобальної мережі журналістів-розслідувачів.

Після зміни законодавства, 29 лютого 2024 року інформаційно-аналітичний портал «Четверта влада» зареєстрований як онлайн-медіа (ідентифікатор R40-02767).

Детальніше про організацію та редакцію можна дізнатися з річних звітів та редакційних правил.

Місія і цінності організації

Розвивати справедливе суспільство без корупції, через поширення суспільно важливої інформації та активізацію громадськості.

Справедливість

Ми за справедливі закони, справедливі правила, справедливі дії. Проти свавілля і за повагу до прав та обов'язків кожного.

Відповідальність

Ми підзвітні та відповідальні перед своєю аудиторією та партнерами. Їх довіра до нас – джерело нашої сили. Ми працюємо за професійними стандартами та дотримуємось етики. Якщо ми помиляємося, то готові визнавати ці помилки і робити з них урок.

Чесність

Ми не продаємось. Наші читачі можуть бути впевнені, що ми незалежні від інтересів, влади, партій, бізнесу чи інших меркантильних інтересів.

Суспільна важливість 

Ми працюємо з інформацією, яка важлива для суспільства і корисна нашій аудиторії. Яка допомагає приймати важливі для життя рішення та спонукає до змін на краще.

Сміливість

Ми готові до рішучості у вчинках, здатні долати почуття страху і розгубленості. Прагнемо бути стійкими перед загрозами і йти на виправданий ризик, заради дотримання власних принципів.

Саморозвиток

Ми постійно навчаємося нового і вдосконалюємося у знаннях, уміннях та навичках.

Креативність

Ми творчо підходимо до вирішення проблем та роботи з інформацією.

Проактивність

Наша хата не скраю. Ми не чекаємо поки хтось до нас звернеться – спостерігаємо, моніторимо, вивчаємо і діємо, коли бачимо, що це потрібно і можливо, згідно з нашими цінностями.

Результативність

Для нас важливо не лише щось робити, але й чогось досягати. Ми докладаємо зусиль для сприяння вирішенню суспільних проблем і підвищення результативності наших дій для суспільства.

Редакція порталу «Четверта влада»

1) Головний редактор Володимир Торбіч

2) Керівниця проектів, заступниця головного редактора Антоніна Торбіч

3) Журналістка Анна Хіночик.

4) Журналістка Оксана Гавриш.

5) Журналістка Ольга Підгородецька.

6) Журналіст Сергій Турович

7) Журналістка Валерія Хомич

8) Оператор-монтажер, відеограф, фотокореспондент Владислав Мартинчук.

9) Керівниця комунікаційного відділу Наталія Стратонова.

10) Журналіст, відеомонтажер Дмитро Домащук.

11) Журналістка Валентина Панюк.

12) Менеджерка соціальних мереж (SMM) Анастасія Синєок.

13) Аналітикиня Мирослава Примак.

14) Позаштатна редакторка текстів.

15) Позаштатна редакторка відеосюжетів.

Також вдячні за допомогу в зборі та поширенні та перевірці інформації дописувачам, волонтерам, консультанткам, практиканткам і блогерам.

Наші акаунти в соцмережах: сторінка у фейсбуці, канал в інстаграмyoutube, телеграм, твітер, тікток.

Проекти організації

1. Телевізійний проект журналістських розслідувань «Четверта влада» за фінансової підтримки Фонду «Відродження» у партнерстві з Рівненським прес-клубом (2006-2008).

Опис проекту: Проведення циклу журналістських розслідувань «Четверта влада» та їх трансляція на телеканалі «Рівне-1».

2. Розслідування в рамках проекту Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна» при адмініструванні Інституту розвитку регіональної преси (2009). Опис: кілька телевізійних і газетних розслідувань.

3. Проект «Підвищення ефективності розслідувальної журналістики у Волинській, Рівненській, Житомирській, Тернопільській, Хмельницькій областях» за фінансової підтримки Фонду «Відродження»(2009-2010).

Опис проекту: Проведення моніторингу журналістських розслідувань у п’яти областях Західної України. Надсилання інформаційних запитів та звернень до органів влади цих областей, проведення щомісячної розсилки інформації по ЗМІ п’яти областей; проведення прес-конференції в м.Рівному.

4. Співпраця з міжнародним проектом підтримки журналістських розслідувань SCOOP (Данія), (2008-2011). Опис: Телевізійне і газетні та інтернет-розслідування.

5. Мультимедійний проект журналістських розслідувань «Четверта влада» за фінансової підтримки Фонду «Відродження» у партнерстві з Рівненським прес-клубом (2010).

Опис проекту: Створення 10 мультимедійних журналістських розслідувань. Випуск в ефір приватного місцевого телеканалу «Рівне-1» (і західноукраїнського телеканалу «ЗІК») серії щомісячних програм журналістських розслідувань (10 програм). Публікація журналістських розслідувань у «Рівненській газеті» та на інформаційних інтернет-сайтах: ogo.ua, gazeta.rv.ua, 4vlada.com, rivne1.tv.

6. Проект «Розвиток розслідувальної журналістики Рівненщини та Волині» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку через неурядову організацію «Інтерньюс Нетворк», та Міжнародного Фонду «Відродження» (2011).

Опис проекту: Організація навчання проведення журналістських розслідувань для практикантів-журналістів у м. Луцьку та Рівному. Проведення 26-ти газетних та Інтернет розслідувань. Створення та оприлюднення 9-ти мультимедійних журналістських розслідувань. Модернізація порталу Рівненського агентства журналістських розслідувань.

7. Проект «Розвиток порталу «Четверта влада» Рівненського агентства журналістських розслідувань» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку через неурядову організацію «Інтерньюс Нетворк» (2012).

Опис проекту:  Підготовка мультимедійних журналістських розслідувань та інформаційно-аналітичних публікацій; наповнення і просування громадського Рівненсько-Волинського інформаційно-аналітичного порталу «Четверта влада»; підготовка звернень у контролюючі органи, відповідальні за вирішення оприлюднених журналістами правопорушень; якнайширше ознайомлення громадськості із суспільно-важливою інформацією про правопорушення.

8. Проект «Посилення розслідувальної журналістики в Україні» за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку за посередництвом «Інтерньюс Нетворк» (2014- 2017).

Опис проекту: підготовка та оприлюднення щомісяця телепрограми журналістських розслідувань на «Громадському ТБ» та «Першому національному», а також мультимедійної версії розслідування на інтернет-порталі «Четверта влада».
 
9. Проект «Розвиток журналістських розслідувань на Волині» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США (2015-2016).

Опис проекту: Навчання слухачів Школи журналістських розслідувань медіа законодавству, доступу до публічної інформації, аналізу декларацій та проведенню журналістських розслідувань.

10. Проект «За чесний тендер на Рівненщині та Волині» за фінансової підтримки МФ «Відродження» (2015-2016).

Опис проекту: моніторинг державних закупівель Рівненщини та Волині, оскарження закупівель, у яких виявлені порушення, допомога чиновникам у проведенні «ідеальних» тендерів.
 
11. Проект «Через цифровий потенціал до посилення громадянського суспільства», за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США (2016-2017).

Опис проекту: підготовка новин на сайті «Четверта влада», оновлення сайту, тренінг з СММ для місцевих ЗМІ та ГО.

12. Проект «Локальні центри журналістських розслідувань: Підвищення обізнаності українців щодо соціально-важливих питань через телевізійні програми журналістських розслідувань в Україні», за фінансової підтримки Американської неурядової організаці «Інтерньюс Нетворк, Інк» (2018).

Опис проекту: створення і оприлюднення 6-ти телевізійних сюжетів-розслідувань.

13. Проект «Посилення фінансової життєздатності агенцій журналістських розслідувань», за фінансової підтримки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), 2018.

Опис проекту: залучення фандрейзера до діяльності організації, підготовка серії публікацій, спільно з ЦЖР «Сила правди».

14. Проект «Відновлення інформаційних потужностей впливового незалежного медіа-порталу», за фінансової підтримки «Європейського фонду за демократію» (2018).

Опис проекту: відновлення інформації на сайті 4vlada.com, підготовка публікацій на сайт, зміцнення безпеки редакції.

15. Проект «Сприяння підвищенню відповідальності посадовців та розвитку розслідувальної журналістики», за фінансової підтримки фонду National Endowment for Democracy (NED) (2018-2019).

Опис проекту: проведення й оприлюднення журналістських розслідувань та аналітичних публікацій.

16. Проект «Результати національних реформ та державної політики на Рівненщині», за фінансової підтримки Американської неурядової організації «Інтерньюс Нетворк, Інк» (2019-2022).

Опис проекту: Підготовка й оприлюднення аналітичних публікацій, новин та телевізійних сюжетів на тематику, пов'язану з реформами у країні.

17. Проект «Підтримка регіональної розслідувальної журналістики», за фінансової підтримки фонду National Endowment for Democracy (NED) (2019-2021).

Опис проекту: проведення й оприлюднення журналістських розслідувань та аналітичних публікацій.

18. Проект «Покращення професійних стандартів серед журналістів через стажування та створення якісного контенту», за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США (2019-2020).

Опис проекту: Підготовка 100 журналістських публікацій на суспільно-важливі теми. Протягом проекту шестеро молодих журналістів пройдуть стажування в редакції Четвертої влади та долучатимуться до створення якісного контенту.

19. Проект «Журналістські розслідування на Рівненщині», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (2019-2020).

Опис проекту: проведення й оприлюднення журналістських розслідувань.

20. Проект «Створюй із Суспільним. Розслідування», який фінансується Національною суспільною телерадіокомпанією України (2021).

Опис проекту: проведення і підготовка телевізійних журналістських розслідувань.

21. Проект «Розуміння аудиторії та цифрова підтримка (AUDS)», за фінансової підтримки Internews Europe, Сполучене Королівство (2021)

Опис проекту: оновлення вебсайту

22.  Проект «Підтримка регіональної розслідувальної журналістики», за фінансової підтримки фонду National Endowment for Democracy (NED) (2021-2023).

Опис проекту: проведення й оприлюднення журналістських розслідувань, публікацій, відеосюжетів.

23. Проект «ЛМФ: Підтримка мережі ЗМІ», за фінансової підтримки «Львівського медіафоруму» (2022).

Опис проекту: підготовка та оприлюднення високоякісного контенту.

24. Проект «Пошук, збір інформації, підготовка журналістських матеріалів та їхнє оприлюднення на порталі https://4vlada.com/», за підтримки Media in Cooperation and Transition GmbH (2022)

Опис проекту: створення аналітичних матеріалів.

25. Проект «Посилення інституційної стійкості та створення високоякісного мультимедійного контенту», за фінансової підтримки Американської неурядової організації «Інтерньюс Нетворк, Інк» (2022-2023).

Опис проекту: створення високоякісного мультимедійного контенту

26. Проект, спрямований на створення якісного контенту, за підтримки ГО «Фонд розвитку ЗМІ» (2023).

Опис проекту: створення серії якісних журналістських публікацій

27. Проект «Підвищення прозорості та підзвітності влади на Рівненщині», за фінансової підтримки «Інституту висвітлення війни та миру» (ІВВМ) (Сполучене Королівство) (2023)

Опис проекту: аналіз закупівель та розпоряджання майном громади органами влади на Рівненщині та органами місцевого самоврядування; підготовка скарг у контролюючі органи за результатами виявлених порушень.

28. Проект «Підвищення прозорості та підзвітності влади на Рівненщині через підтримку журналістських розслідувань», за фінансової підтримки Американської неурядової організації «Інтерньюс Нетворк, Інк» (2023-2024).

Опис проекту: створення високоякісних новин, аналітичного та розслідувального контенту; підвищення підзвітності місцевої та державної влади на Рівненщині

29. Проект «Підтримка регіональної розслідувальної журналістики», за фінансової підтримки фонду National Endowment for Democracy (NED) (2023-2025).

Опис проекту: проведення й оприлюднення журналістських розслідувань, публікацій, відеосюжетів.

Поштова адреса: м. Рівне, 33010, а/с 14.  E-mail: [email protected]

Над розвитком порталу «Четверта влада» також працює:

Рівненський прес-клуб

ГО «Рівненський прес-клуб» (до 03 липня 2017 року – Міська громадська організація «Рівненський прес-клуб») зареєстрована 19 вересня 2003 року виконкомом Рівненської міської ради. Виконавча директорка  – Антоніна Торбіч.
 
Місія організації: Сприяти розвитку професійних незалежних ЗМІ та побудові громадянського правового суспільства.
 
Інформаційні послуги: Організація і проведення медіа-заходів, тренінгів, круглих столів, семінарів, конференц-сервіс.

Проекти Рівненського прес-клубу

1. Підтримка всіх проектів Міжнародної благодійної організації «Український освітній центр реформ» через належність до мережі прес-клубів – 25 в усіх обласних центрах України (2003-2007).

Головні напрямки діяльності мережі прес-клубів: сталий розвиток, економічний розвиток, соціальний сектор, права виборців, розвиток демократії, підтримка розвитку місцевих незалежних ЗМІ, незалежних мозкових та аналітичних центрів.
 
2. Проект «Мережа партнерства-2005» за за фінансової підтримки Фонду «Відродження» (2005).

Опис: Інформаційна підтримка програм і конкурсів Фонду з метою рівного доступу НУО з міста Рівне та районних центрів, селищ та сіл Рівненської області до отримання донорського фінансування на реалізацію проектів у галузі розвитку громадянського суспільства.
 
3. Проект «Парламентські вибори-2006» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні (2006).

Опис: Проект спрямований на сприяння прозорості виборів в інтересах виборців. Надання незалежної об’єктивної інформації журналістам (редакціям) ЗМІ. Донесення до виборців (через ЗМІ) повної та об’єктивної інформації про хід виборчого процесу на Рівненщині. Запобігання правопорушенням в ході виборчого процесу.
 
4. Проект «Мережа партнерства-2006» за фінансової підтримки Фонду «Відродження» (2006).

Опис: Інформаційна підтримка програм і конкурсів Фонду з метою рівного доступу НУО з міста Рівне та районних центрів, селищ та сіл Рівненської області до отримання донорського фінансування на реалізацію проектів у галузі розвитку громадянського суспільства.
 
5. Проект «Сучасна школа журналістів газет» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні (серпень 2006-січень 2007).

Опис: Серія професійних тренінгів (протягом 5 місяців) для молодих журналістів та студентів-практикантів Рівного та Рівненської області. Тренери проекту – випускники Школи медіа-тренерів IREX U-Media.
 
6. Інформаційна підтримка правозахисного громадського руху «За життя» на Рівненщині, із залученням коштів місцевих благодійників (листопад 2006).

Опис: кампанія, започаткована головою Рівненського прес-клубу Антоніною Торбіч та депутатом Рівнеради, православним дияконом Віталієм Поровчуком. Нині триває в межах діяльності Благодійної місії «Православне діло».

Місія кампанії: Захистити право на життя дітей в утробах матерів, шляхом поширення інформаційно-просвітницьких матеріалів, проведення семінарів, зустрічей, акцій та інших заходів серед громад міста Рівне, Рівненської області та інших громадян.
 
7. Телевізійний проект журналістських розслідувань «Четверта влада» за фінансової підтримки Фонду «Відродження» у партнерстві з Рівненським агентством журналістських розслідувань (2007-2008).

Опис проекту: Проведення циклу журналістських розслідувань «Четверта влада» та їх трансляція на телеканалі «Рівне-1».
 
8. Проект «Острозька школа журналістики» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні спільно з НУ «Острозька академія» (2007-2008).

Опис: Організація протягом 9 місяців 28 навчальних днів з курсу «Школа практичної журналістики» для студентів Острога та Рівного.
 
9. Благодійна акція «Я хочу жити!» в співучасті з працівниками компанії «АссісТАС» та Фундацією князів-благодійників Острозьких (грудень 2007-лютий 2008).

Опис: Збір коштів з метою придбання обладнання для реанімації Рівненської обласної дитячої лікарні (зібрано 23 тисячі гривень).
 
10. Мультимедійний проект журналістських розслідувань «Четверта влада» за фінансової підтримки Фонду «Відродження» у партнерстві з Рівненським агентством журналістських розслідувань (2010).

Опис проекту: Створення 10 мультимедійних журналістських розслідувань. Випуск в ефір приватного місцевого телеканалу «Рівне-1» (і західноукраїнського телеканалу «ЗІК») серії щомісячних програм журналістських розслідувань (10 програм). Публікація журналістських розслідувань у «Рівненській газеті» та на інформаційних інтернет-сайтах: ogo.ua, gazeta.rv.ua, 4vlada.com, rivne1.tv.
 
11. Проект «Практика мультимедійної розслідувальної журналістики для студентів та журналістів з 10 областей України на базі порталу «Четверта влада» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні (серпень 2013-2015).

Опис: проект передбачає тижневу практику, яку пройдуть 24 студенти журналістських факультетів або студенти, які працюють чи планують працювати у ЗМІ, та/або практикуючі журналісти з 10 областей України на базі інтернет-порталу «Четверта влада» протягом 12 місяців. І проведення 10-12 журналістських розслідувань у Рівному та 10 журналістських розслідувань у 10 інших областях України.
 
Поштова адреса: м. Рівне, 33010, а/с 14. E-mail: [email protected] 

Професійні відзнаки «Четвертої влади»

1. Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в регіональному телерадіоефірі України 2008 року. ІІ Національний конкурсі на кращі журналістські розслідування з протидії корупції (Проект «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна»). Цикл телерозслідувань про земельний дерибан в Рівному «Земля на халяву». Журналісти: Володимир Торбіч, Антоніна Торбіч, Роман Мартин.

2. Краще журналістське розслідування з проблем корупції в регіональних друкованих та онлайн-ЗМІ - Захід України 2009 року. ІІІ Національний конкурсі на кращі журналістські розслідування з протидії корупції (Проект «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна»). За серію газетних публікацій про примусову «благодійність» в школах Рівного. Журналісти: Володимир Торбіч, Антоніна Торбіч, Роман Мартин.

3. Два журналістські розслідування Агентства увійшли до п’ятірки номінантів у номінації «Краще журналістське розслідування» в Конкурсі професійної журналістики «Честь професії 2011». Це телевізійні розслідування «Сила прокурорських погонів», про уникнення прокурором відповідальності за скоєне смертельне ДТП та «Паспортні присоски», про схему державного шахрайства під час виготовлення закордонного паспорта. Журналісти: Володимир Торбіч, Тетяна Закордонець.

4. Перша премія в конкурсі ОБСЄ та Комісії з журналістської етики на кращий журналістський матеріал, що висвітлює питання журналістської відповідальності, професійної етики та саморегуляції у 2011 році. За телевізійне розслідування Володимира Торбіча «Медіа-корупція», яке розповідає про те, як ЗМІ можна підкупити і залякати.

5. Друга премія в Українсько-польському конкурсі журналістської майстерності (Асоціація польських журналістів, Незалежна медіа-профспілка України) у жовтні 2012 року. За журналістське розслідування Валентини Куць «Волиняни переплачують сотні гривень за закордонний паспорт: кому йдуть ці кошти».

6. Перше місце у конкурсі журналістської майстерності «Журналістський злет», організованому Волинською незалежною медіа-профспілкою та Волинським прес-клубом у 2013 році. За матеріал журналіста Юрія Горбача «Приватизована культурна пам′ятка біля Луцького замку доводиться до знищення через бездіяльність чиновників».

7. Спеціальна відзнака «За найоригінальніший заголовок і актуальність теми» на конкурсі «Права жінок і чоловіків у суспільстві» (ВОГО «Волинський прес-клуб», ВОГО «Гендерний центр»). За публікацію журналістки Маї Голуб «ДеГендерНація».

8. Друге призове місце, в категорії публіцистичні матеріали в конкурсі «Міліція під контролем» Асоціації українських моніторів дотримання прав людини. За публікацію журналістки Маї Голуб «Міліція бере з волинян гроші за безкоштовну довідку».

9. Третій приз в Українсько-польському конкурсі журналістської майстерності (Асоціація польських журналістів, Незалежна медіа-профспілка України) у 2015 році. За мультимедійне розслідування Володимира Торбіча «Війна за український бурштин».
 
10. Друге місце серед письмових робіт молодих журналістів-розслідувачів у Національній щорічній премії у жанрі журналістських розслідувань та спеціальних репортажів (Межигір'я, 2015). Публікація журналістки Анни Калаур «Як в Острозі процвітає схема державного паспортного шахрайства».
 
11. Премія у номінації «Відеоробота» у конкурсі журналістських розслідувань «Судовий подорожник» («Реанімаційний пакет реформ», «Трансперенсі Інтернешнл Україна»). За розслідування Антоніни Торбіч «Добазарились»: як у Рівному суди позбавляють громаду права на землю», 2015 рік.
 
12. Перше місце серед текстових робіт молодих журналістів у Національній щорічній премії у жанрі журналістських розслідувань та спеціальних репортажів (Межигір'я, 2016). За розслідування Юрія Горбача «Керівники управління СБУ на Волині: дорогі авто і квартири за сотні тисяч доларів».
 
13. Третє місце у конкурсі журналістських розслідувань, оголошеного порталом публічних фінансів «Є-дата», 2016 рік. За публікацію Валентини Куць «Завищені тендерні мільйони на волинських дітях-чорнобильцях заробляє фірма, повязана з Юрою Єнакіївським».
 
14. Перше місце у конкурсі журналістських розслідувань корупції та зловживання владою у роботі місцевого самоврядування, який проводив Інститут масової інформації, 2016 рік. За розслідування Юрія Горбача «Рукавичка» або Як під Луцьком влада і наближені роздерибанили майже 6 гектарів землі».
 
15. Переможець конкурсу «Честь Професії 2017» у номінації «Надія журналістики» Дмитро Бондар. За телевізійне розслідування «Бурштинові діти», 2017 рік.

16. Переможниця конкурсу «Честь Професії 2018» у номінації «Надія журналістики» Анна Калаур. За телевізійне розслідування про сексуальні домагання професора Рівненського державного гуманітарного університету «І словом, і тілом».

17. Спеціальна нагорода в Національній щорічній премії у жанрі журналістських розслідувань та спеціальних репортажів (Межигір'я, 2018) за розслідування «Рівненський професор домагань» отримали журналістка Анна Калаур, оператор Валерій Мартинюк і редактор Володимир Торбiч.

18. «Четверта влада» – у короткому списку премії «Високі стандарти журналістики-2018».

19. Журналістка «Четвертої влади» Катерина Романік отримала відзнаку в номінації «Найкраще розслідування про медичну реформу» у всеукраїнському конкурсі журналістських матеріалів «Медична та освітня реформи: міфи, правда, виклики» (2019).

20. Розслідування «Четвертої влади» (Ганни Калаур, Вікторії Журавель), про те як більшість рівненських ЗМІ продаються або готові продаватися, отримало спеціальну відзнаку на Національному журналістському конкурсі «Честь професії-2020», як найкраще розслідування 2019-го року у локальному медіа.

21. Дві публікації «Четвертої влади» отримали відзнаки у Конкурсі журналістських матеріалів, присвячених темі рівних прав і можливостей жінок і чоловіків у суспільстві, який у 2021 році організували ВОГО «Волинський прес-клуб» у партнерстві із ВОГО «Гендерний центр».
Матеріал Антоніни Торбіч про рішення суду щодо скандальної реклами піцерії у Рівному отримав 3-є місце серед найкращих матеріалів в онлайн-виданнях. Матеріал Анни Хіночик «Заради цих грудей я дивлюся новини»: чотири історії відомих рівнянок про сексизм» отримав спеціальну відзнаку конкурсу.

22. Журналістка Анна Хіночик, продюсерка Антоніна Торбіч та відеограф Влад Мартинчук перемогли в спеціальній номінації «Найкраще розслідування у локальному медіа» Національного журналістського конкурсу «Честь професії 2022». На конкурс подали розслідування про побори в центральній міській лікарні Рівного. Йдеться про журналістське розслідування «Чорна скринька: чому пацієнти у Рівному платять за операції», яке команда авторів підготувала у проєкті «Створюй із Суспільним. Розслідування».

23. Журналістка Анна Хіночик та відеограф Влад Мартинчук перемогли в спеціальній номінації «Найкраще розслідування у локальному медіа» Національного журналістського конкурсу «Честь професії 2023». На конкурс подали розслідування про побори в Рівненській обласній лікарні. Йдеться про журналістське розслідування «Інформована згода, як дозвіл на здирництво: як легалізують побори у лікарнях Рівненщини»

24. Журналістка «Четвертої влади» Ярослава Нікітюк стала лауреаткою премії «25 до 25: молоді та зухвалі» Центру  розвитку незалежних медіа в Україні «Media Development Foundation».

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.