Архів розсилки

Випуски розташовані в порядку від найсвіжішого до найдавнішого. Якщо натиснути на виділені червоним заголовки, можна почитати повні версії листів. Щоб підписатися на розсилку, треба залишити свій емейл за цим посиланням.

Випуск №51 «Обмежено придатний боєць без ноги, рівненська «школа розслідувачів» та закінчення макаронного скандалу» (червень, 2023)

Ділимося з вами чудовою новиною про спецприз, який отримали на конкурсі «Честь професії 2023».

А ще розповідаємо про: бійця без ноги, якого відправили на лінію фронту; особливості спілкування з військовими; судову справу про смертельну ДТП, де загинув наш оператор Валерій Мартинюк; хворобу Третяка; кіоски біля «Сільпо»; сфабриковане звільнення керівниці ЦНАПу; руйновище у центрі Рівного за 9 мільйонів; закінчення макаронного скандалу; суд над Харковцем; зарплати та премії у Березнівській та Рівненській міськрадах; рішення суду щодо інформації про службові квартири у Рівному.

Випуск №50 «Суддя на «Таврії» та хворий сільський голова» (травень, 2023)

У рубриці «5 запитань і 5 відповідей» — журналістка «Четвертої влади» Ольга Підгородецька, яка нещодавно повернулася з доволі екзотичної подорожі.

А ще розповідаємо про: суд над головою Зорянської сільської територіальної громади Михайлом Олійником, суд над суддею Корецького районного суду Євгеном Куликом, два суди над Третяком; 11 мільйонів гривень, які має повернути Сарненська лікарня для НСЗУ; «битву» за Русану; зарплати у Сарненській міській раді та керівників поліції Рівненщини; суд над Харковцем; затримання директора центру та приватизації санаторію.

Випуск №49 «То що там з десятьма тоннами жиру» (квітень 2023)

У рубриці «5 запитань і 5 відповідей» розмовляємо з новою журналісткою «Четвертої влади» Валерією Хомич.

А ще розповідаємо про: реорганізацію від Департаменту освіти і науки Рівненської ОВА; долю 10,5 тонн тваринного жиру невідомого складу; звільнення  керівника Тресту зеленого господарства Ігоря Романчука; конфлікт інтересів депутатки Рівнеради Олени Нездюр; суд журналістки «Четвертої влади» з Рівненською обласною прокуратурою; зарплати прокурорів, посадовців Рівненської ОВА; рішення суду щодо ділянки на правому березі Басівкутського водосховища а також про те, чому Рівненський міський суд звільнив від кримінальної відповідальності стоматологиню Інну Кравчук, від рук якої постраждали четверо дітей.

Випуск №48 «Жирний» мільйон. Кіоски. УПЦ (МП) (квітень 2023)

У рубриці «5 запитань і 5 відповідей» розмовляємо з новим журналістом «Четвертої влади» Сергієм Туровичем.

А ще розповідаємо про те, як депутати Рівненської міської та обласної рад голосували за заборону церкви московського патріархату; як за купу грошей закупили роботизовану систему для реабілітації у Рівному та чому фахівці називають це обладнання неефективним; про понад 10 тонн жиру невідомого складу для пунктів незламності у Рівному; корупційну складову та подарований легковик голові Вербської громади; про епопею з кіосками біля «Сільпо» у Рівному та про гроші посадовців Дубровицької міськради.

Випуск №47 Третяк, корупція та НеСвятий отець (квітень 2023)

У рубриці «5 запитань і 5 відповідей» розмовляємо із заступницею шеф-редактора департаменту розслідувань Суспільного Аллою Садовник.

А ще розповідаємо про те, куди відправляти запит, якщо вас цікавить робота місцевої влади, про індивідуальне та центральне опалення, про долю даху у Здолбунівському ліцеї №6, корупцію і Третяка, бюджети Рівненщини, легальний і нелегальний бурштин та священника-порушника (неодноразового) із колишнього Рокитнівського району, кіоски біля «Сільпо» а також про «бідних і хворих» посадовців.

Випуск №46 «Куплю генератори. Дорого». Або «в**бу вашого начальника» (березень 2023)

У рубриці «5 запитань і 5 відповідей» розмовляємо з керівницею громадської ініціативи «За чесний тендер» Мирославою Примак.

Ще ми дізналися імена «щасливих власників» прокурорів, які отримали службові квартири в новобудові. Розповідаємо про переплату у понад п'ять мільйонів за генератори, які придбала Здолбунівська міськрада. Розбираємося з питанням, чому у Рівненській ЦМЛ досі немає належних медпослуг з реабілітації. Розповідаємо, за що колишній очільник Правого сектору Рівного пообіцяв «в**бати начальника» патрульних. З'ясовуємо обставини скандальних закупівень макаронів для дитсадків та цукерок для дітей ВПО.

Випуск №45 «Спочатку думала приїхати і глянути вам в очі» (лютий 2023)

У рубриці «5 запитань і 5 відповідей» головний редактор «Четвертої влади» Володимир Торбіч відповідає на запитання читачів, які щопівроку зринають у коментарях у соцмережах та/або у зверненнях читачів до редакції.

Ще ви дізнаєтеся про те, як податківиця, яку судять за хабарництво, прокляла журналіста. Розповідаємо про те, чому фракції Рівнеради не змогли з першого разу виділити 200 мільйонів на потреби оборони області. Ми також розповідаємо про те, як голова сільради за бюджетний мільйон купила автівку. Які державні та комунальні об'єкти у Рівному продали з аукціону. Яка ситуація з транспортом в обласному центрі. Ми також дізнавалися, за що НАБУ склало адмінпротокол на Олександра Третяка. Розповідаємо про благодійний фонд «Відповідальні українці».

Випуск №44 «Як людям триматися під час війни? Бути зайнятими!» (січень 2023)

У рубриці «5 запитань – 5 відповідей» на питання відповідає рівненський депутат, ветеран АТО і військовослужбовець ЗСУ Тарас Обоїста.

А ще ви дізнаєтеся, як працюють інспектори муніципальної варти; чому ділянка в парку навпроти Басівкутського водосховища може дістатися скандальним забудовникам. А ще розповідаємо про партійні залаштунки рівненського осередку «Європейської солідарності», про протокол на начальницю відділу обліку та розподілу житла Рівнеради та історію податковиці, яку взяли з хабарем і суд над якою триває три роки.

Випуск №43 «Десятки тисяч звернень» та успішна історія заробітчанина (січень 2023)

У цьому випуску підводимо підсумки роботи за 2022 рік та розповідаємо про матеріали «Четвертої влади», які найбільш читали та дивилися. А також розповідаємо про матеріали за два попередні тижні.

Випуск №42 «НАБУ проти міського голови і прокуратура за давню схему» (грудень 2022)

У цьому випуску розповідаємо про давню дружбу прокурорів з депутатами і липовий конкурс від прокуратури, який призвів до чергової втрати землі громадою Рівного А ще намагаємось з’ясувати, за що міський голова Рівного отримав протокол від НАБУ. З’ясовуємо, хто винен у тому, що в ліцеї у Здолбунові п’ятий рік поспіль дірки в даху і чому діти навчаються у стінах зі цвіллю. Пояснюємо, за що антимонопольний комітет призначив фірмі «Фіалка» 91 мільйон штрафу. Розповідаємо про розбазарювання коштів рівнян, «бідних» тепловиків, котли на щепі і гроші на футбол.

Випуск №41 «Без тепла і з золотими злитками» (грудень 2022)

У рубриці «5 запитань – 5 відповідей» знайомимо вас із керівницею департаменту розслідувань Суспільного Інною Білецькою.

А ще ви дізнаєтеся, як у 2018-му жителька Здолбунова, керуючись обіцянками місцевої влади, відрізала централізоване теплопостачання, втім досі продовжує справно платити за тепло, якого в неї немає. Ми також розповідаємо про те, як Верховний суд зупинив дерибан гектару на Соборній, 450 у Рівному та визнав, що розкидані блоки – це не «незавершене будівництво». Розповідаємо про «бідного» суддю із золотими злитками Віталія Поровського. Ділимось інформацією про інформацією щодо зарплат мера Сарн Руслана Серпенінова та його заступників.

Випуск №40 «Не згаснемо!» (листопад 2022)

У рубриці «5 запитань – 5 відповідей» знайомимо вас із режисером департаменту розслідувань Суспільного, Олександром Стратоновим. А ще ви дізнаєтеся, як можна 8 років безкоштовно користуватися міською ділянкою. Розповідаємо про корупційні схеми у Рівному, а також про те, як у парку Молоді в Рівному влада дозволила заробляти людям, які пов’язані між собою та з колом рівненських забудовників. Пояснюємо, як самостійно скласти інформаційний запит та оскаржити відмову у наданні інформації.

Випуск №39 «Бєспрєдєл та сила слова» (листопад 2022)

У цьому випуску нова рубрика «5 запитань – 5 відповідей». Її ми розпочали з нашого колишнього колеги, який нині у війську — Дмитра Бондаря.
А ще ми розповідаємо про те, як підприємець Павло Юсюк попри заборони звів у центрі міста семиповерхівку та як йому вдалося обійти заборони. Про кіоски біля «Сільпо» на Київській та чому рівненські чиновники нічого не роблять. Продовжуємо розповідати про нехтування правами громади на інформацію, як це робить міський голова Здолбунова Владислав Сухляк. Нагадуємо, на якому етапі справа колишнього заступника голови Рівненської ОДА Тараса Пустовіта, якого звинувачують у хабарництві.

Випуск №38 «Що ж вони там приховують» (жовтень 2022)

У випуску розповідаємо, чому на Рівненщині досі не відремонтували школу, пошкоджену на початку повномасштабного вторгнення. Показуємо імовірну схему, як патрульна поліція в Острозі незаконо вилучає у водіїв машини. Розповідаємо, навіщо на березі Басового кута вирили ями і чому суд щодо імовірного хабарника судді Закревського на паузі. 

Випуск №37 «"Давайте вже після війни" — улюблена пісенька рівненських посадовців» (жовтень 2022)

У випуску ділимося радісною новиною про те, що «Четверта влада» отримала нагороду у національному професійному конкурсі. Розповідаємо, як боремося з посадовцями, які приховують інформацію. Нагадуємо, на якому етапі справа рівненських забудовників, які ошукали вкладників. 

Випуск №36 «Найтяжче — чекати» (вересень 2022)

У випуску ділимося, які медіа ми читаємо, щоб стежити за подіями на фронті. Розповідаємо про ситуацію з укриттями у школах Рівного на початку навчального року. Розповідаємо про підприємця, який перевіз бізнес на Рівненщину, та військового, який отримав орден «За мужність». Показуємо, як візуалізує війну штучний інтелект.

Випуск №35 «Не треба намагатися вийти із зони комфорту» (вересень 2022)

У випуску ми продовжуємо розповідати про зарплати очільників міських рад Рівненщини. Ділимося статистикою, як часто до переселенців у Рівному приїздить поліція. Ближче показуємо роботу журналістів-розслідувачів під час війни та маємо втішні новини про нашу з вами психіку.

Випуск №34 «Шампанське під обстрілами» (серпень 2022)

У випуску розповідаємо, як чиновники приховують суспільно важливу інформацію, прикриваючись війною; описуємо, в якому стані зараз найбільше сховища Рівного та чому його ніхто не хоче утримувати. Розповідаємо, як підприємці з Харкова перевезли своє виробництво б'юті-подушок у Рівне та переказуємо історію маріупольчанки, яка через російську війну мусила переселитися на Рівненщину. 

Випуск №33 «Говоримо про гроші відкрито» (серпень 2022)

У випуску звітуємо, звідки ми як організація брали гроші на роботу у 2021 році і скільки за рік витратили. Закликаємо наших відданих читачів підтримувати видання внесками.

Випуск №32 «Сміятися, коли болить, — терапія чи табу?» (липень 2022)

У випуску знайомимо вас із Наталією Стратоновою, яка опікується інстаграм-сторінкою «Четвертої влади». Розповідаємо про людину, яка намагалася пограбувати обмінник у Рівному і вбила чоловіка, який став на заваді. Пропонуємо невеликий сюжет про рівненських стендаперів, які завдяки гумору збирають гроші для армії. Продовжуємо серію про зарплати місцевих посадовців. 

Випуск №31 «Рішення суду — як подарунок до дня народження» (липень 2022)

У випуску розповідаємо про свою 16 річницю з дня заснування і про те, які суди ми виграли до цієї дати :) Продовжуємо стежити за долею найстарішого будинку міста. Описуємо, як у гуртожитку в Рівному живуть переселенці. Розповідаємо, як сім'ям загиблих на війні захисників України отрмати компенсацію.  

Випуск №30 «Питання росіян закрите» (червень 2022)

У випуску підбиваємо підсумки крауфндингової кампанії та знайомимо з нашою позаштатною фотокореспонденткою Ольгою Віюк. Розповідаємо історію, як пацієнт рівненської міської лікарні зумів повернути частину витрачених на лікування грошей. Знайомимо читачів із кількома переселенцями до Рівного. Називаємо ім'я людини, яка насправді вболіває за гарну територі навколо Басового Кута. 

Випуск №29 «Гроші — не найдорожче» (травень 2022)

У випуску розповідаємо, як віряни боряться за свій храм на Рівненщині, наводимо продовження резонансної історії про померлу породіллю, описуємо, на які виплати можуть претендувати переселенці в Україні. А також пояснюємо, чому журналістам-розслідувачам ніколи не слід дорікати за не досить добре зроблену роботу :) 

Випуск №28 «Усі ми біжимо марафон» (травень 2022)

У випуску розповідаємо про пісню нашого оператора-монтажера й фотографа Влада Мартинчука. Він написав її на хвилі переживань щодо війни. Переказуємо текст про скандальні рівненські липи; наводимо перелік загиблих з Рівненщини за два місяці повномасштабної війни. Наводимо історію переселенки на Рівненщину з Нової Каховки. Застерігаємо, що на полицях магазинів досі купа російських товарів, які нелегко розпізнати. 

Випуск №27  «Радійте з тими, хто радіє, і плачте з тими, хто плаче» (квітень 2022)

У випуску розповідаємо про те, як Рівне розриває зв'язки із радянською спадщиною; знайомимо із низкою підприємців, які працють в області під час воєнного стану і розповідають про свої виклики в роботі. Публікуємо результати ґрунтовного дослідження про те, скільки «добровільних» пожертв збирають коледжі Рівного і на що їх витрачають. Як завжди останнім часом, додаємо до випуску кілька ілюстрацій українських художників про війну росії проти України. 

Випуск №26  «Із маячнею не сперечаються і не погоджуються» (березень 2022)

У випуску розповідаємо про справи в редакції майже через місяць після початку повномасштабної війни росії проти України. Ділимося кількома ілюстраціями про війну від українських художників. Радимо почитати наші свіжі публікації: про те, як працює тероборона Рівненщини; як у Рівному здають в оренду підземне житло, якого не існує; як українці спілкуються про війну із родичами з росії. 

Випуск №25 «Всю росію — слідом за кораблем!» (березень 2022) 

У випуску розповідаємо, як редакція «Четвертої влади» адаптується до роботи під час війни. Закликаємо читачів ділитися з нами своїм досвідом пережиття війни та підтримувати Збройні сили України. 

Випуск №24 «Не нав’язуйте мені тещу!» (лютий 2022)

У випуску нагадуємо, що «Четверта влада» зараз потребує читацької підтримки. Розповідаємо, яким майном обжив своїх родичів головний рятувальник країни Сергій Крук. Перевіряємо, чи працює рівненська стоматологиня, яку підозрюють у побитті дітей-пацієнтів. Ділимося хорошою (!) новиною про міську землю Рівного.

Випуск №23 «Дві гривні замість однієї. І ніякої магії!» (січень 2022)

У випуску розповідаємо про старт кампанії на підтримку «Четвертої влади». До кінця травня 2022 року ми мусимо зібрати 150 тисяч гривень пожертв від наших читачів. Тоді міжнароджний фонд «Відродженя» подвоїть цю суму й ми матимемо додаткові ресурси для стабільної роботи. Якщо хочете стати нашим благодійником, перейдіть сюди: https://donate.4vlada.com/

Випуск №22 «Хитрий план» (січень 2022)

У випуску знайомимо із творцями більшості коротких відео «Четвертої влади» – Дмитром Домащуком та Дарією Кондратенко. Радимо прочитати чергову кричущу історію про Протипухлинний центр у Рівному; запрошуємо подивитися сюжет про роботу реанімаційної бригади швидкої допомоги. Розповідаємо про розвиток історію з незаконною базою відпочинку на березі Усті та знову ділимося невтішними новинами про шкільні туалети. 

Випуск №21 «Лише хороші новини» (грудень 2021)

Підсумковий випуск 2021 року, в якому ми дякуємо читачам за читання, а всій команді агенції – за плідну роботу. На завершення року ділимося лише позитивними історіями: про те, що «Четверта влада» виграла суд проти Державного бюро розслідувань; у рівненських школах стало більше туалетів, які відповідають санітарним нормам, а на на директора Ясининицького навчально-реабілітаційного центру Олександра Оксимчука склали 12 протоколів за порушення (так, це теж позитивна історія, бо про порушення могли б і не дізнатися). 

Випуск №20 «Куди відлетіли янголи» (грудень 2021)

Знайомимо із журналісткою «Четвертої влади» Ярославою Нікітюк. Радимо прочитати, скільки коштує гооловна рівненська ялинка та куди поділися старі новорічні декорації; скільки заробляють керівники Рівненської обласної та дитячої обласної лікарень та як дружина депутата Святослава Стельмащука отримає клаптик землі без конкурсу. 

Випуск №19 «Ложка меду в бочці здирництва» (листопад 2021)

Розповідаємо про позаробочий талант нашого оператора та фотографа Влада Мартинчука. Радимо почитати про перевірку у Протипухлинному центрі після нашого розслідування; про перспективи змін у рівненському міському транспорті; про здирництво у Центральній міській лікарні Рівного. Крім того, радимо подивитися черговий великий фоторепортаж про школи Рівного – а саме про спортивні майданчики на шкільних територіях.

Випуск №18 «Час поглянути на компас. Допоможете?» (листопад 2021)

У випуску запрошуємо підписників коротко розповісти, як вони ставляться до роботи «Четвертої влади». Відповіді ми врахуємо у своїй подальшій роботі. 

Випуск №17 «Заруба триває» (листопад 2021)

Підбиваємо підсумки циклу відеорозслідувань, які «Четверта влада» підготувала для UA:Рівне, і нагадуємо п'ять приголомшливих викриттів у сфері охорони здоров'я, які ми зробили протягом цього проєкту. Продовжуємо стежити за темою незаконних кіосків біля «Сільпо» та перипетіями у Діагностичному центрі. Наводимо цікаву статистику щодо хворих на коронавірус та розповідаємо про базу відпочинку, яка виросла на березі річки у Рівному незаконно, але має всі шанси узаконитися постфактум. 

Випуск №16 «Здоровий пофігізм головного редактора» (жовтень 2021)

У випуску знайомимо з головним редактором «Четвертої влади» Володимиром Торбічем. Переказуємо, як виш заробляє на студентах через суд, даємо інструкцію, як не платити хабарі у лікарнях, та пояснюємо, чому цьогорічні тарифи на газ можуть обернутися для міста великою проблемою. 

Випуск №15 «Бувай, скверику...» (вересень 2021)

У випуску пропонуємо поставити запитання головному редактору «Четвертої влади» Володимиру Торбічу. Продовжуємо показувати умови у рівненських школах, цього разу у спортзалах, розповідаємо про знищений заради імовірно незаконних кіосків сквер, переповідаємо, чим закінчились дві довгограючі судові справи: про хабарництво викладача вишу та лікарську недбалість. 

Випуск №14 «Щедра порція сарказму» (вересень 2021)

У випуску знайомимо із журналісткою «Четвертої влади» Олею Ульяновою. Ділимося враженнями від відвідин «Межигір’я фесту». Розповідаємо про звинувачення на адресу політичного активіста у сексуальному насильстві, про гепіенд в історії із фіктивним розлученням прокурора Андрія Рудницького, про роботу двох проституйованих жінок у Рівному. Також продовжуємо серію фоторепортажів про рівненські школи, цього разу про шкільні їдальні. 

Випуск №13 «Журналісти — не адвокати» (серпень 2021)

У випуску знайомимо із журналісткою «Четвертої влади» Оксаною Гавриш. Ділимося результатами медичних розслідувань щодо рівненської породіллі, яка померла під час пологів; історією про нібито примусово вакцинованого нацгвардійця; непорозумінням на чималу суму в Острозькій лікарні та безкінечною сагою про прокурора Рідницького і його таке собі розлучення.

Випуск №12 «Скриншоти не горять» (серпень 2021)

У випуску радимо переглянути розслідування про ймовірно фіктивне розлучення головного прокурора Рівненщини та кілька новин про наслідки нашої роботи: хто після нашого сюжету хоче подавати до суду і який медзаклад у Рівному буде перевіряти Міністерство охорони здоров'я. 

Випуск №11 «Інститут репутації? Ні, не чули» (липень 2021)

У випуску радимо звернути увагу на кілька наших нещодавніх матеріалів, які би ми, мабуть, не написали, якби в суспільстві працював інститут репутації. Зокрема, про те, що рівненська стоматологиня продовжує працювати після побиття пацієнтів-дітей, що депутат задекларував лише частину дорогих подарунків на своє весілля, що викладач університету, ймовірно, брав хабарі, але в суді все застопорилося. 

Випуск №10 «Гідність вийшла з чату» (червень 2021)

У випуску ділимося звітом про роботу редакції у 2020 році; розповідаємо, чим закінчився суд проти нас, та як відреагувало МОЗ на наше рзслідування щодо рівненських лікарень. Крім того, радимо переглянути кілька фоторепортажів із рівненських шкільних вбиралень. Ці туалети часто-густо не відповідають ні санітарним нормам, ні здоровому глузду. 

Випуск №9 «Ми комусь та-а-а-к допекли!» (червень 2021)

У випуску розповідаємо про DDos-атаку на сайт «Четвертої влади». Атака сталася після публікації про витрати на пишне весілля депутата та посадовця Держгеокадастру Святослава Стельмащука. Колеги з інших ЗМІ підтримали нашу редакцію, допомігши поширити інформацію про атаку на сайт і про розслідування, яке її спричинило.

Випуск №8 «Стосунки на відстані (робочі!)» (травень 2021)

У випуску знайомимо з редакторкою текстів «Четвертої влади» Людмилою Смоляр. Розповідаємо, як у Рівному містян шантажують відключенням газу; скільки офіційно заробляють працівники основних рівненських лікарень; чому викладачку-хабарницю не звільнили з місцевого університету. Також публікуємо деталі, що наразі відомі про загибель породіллі у Рівному. 

Випуск №7 «Соломка для депутатів» (травень 2021)

У випуску анонсуємо наш розслідувальний сюжет для  «Суспільного» про проблеми в лікуванні інсультів. Розповідаємо, скільки грошей Рівненрада виділила на самопіар у 2021 році та що планують робити з вісьмома гектарами рекреаційної землі у Рівному. Крім того, наводимо перелік всіх депутатів Дубенського району з довідкою інформацією про кожного. 

Випуск №6 «Невидимки в законі» (квітень 2021)

У випуску знайомимо з керівницею проєктів «Четвертої влади» Антоніною Торбіч. Тримаємо в курсі, як розвивається одна з історій про дискримінацію в рекламі, за якою ми стежимо. Розповідаємо про п'яних водіїв, які дві третини року були поза законом, але їх все одно притягали до відповідальності. Досліджуємо наслідки так званого «великого будівництва»-2020 на Рівненщині, якого насправді не існує. 

Випуск №5 «Любов до родзинок» (квітень 2021)

У випуску знайомимо вас із оператором та фотографом «Четвертої влади» Владом Мартинчуком. Підказуємо, як дієво реагувати на неякісні матеріали журналістів. Переказуємо кілька непересічних фактів про майно нардепа з Рівненщини Віктора М'ялика та розповідаємо про чергову непрозору історією з міською землею.  

Випуск №4 «Що ж буде далі?» (березень 2021)

У випуску знайомимо вас із журналісткою «Четвертої влади» Олею Підгородецькою. Радимо, як реагувати, якщо журналісти ставлять вам питання, в яких ви не розбираєтесь. Пропонуємо прочитати про перспективи часткового фінансування рівненських приватних садків з міського бюджету; про паліативне відділення у лікарні неподалік Рівного та про те, в якій ще медичній установі в Рівному тепер можна укладати декларації з сімейними лікарями.  

Випуск №3 «Люди, ближче до діла!» (березень 2021)

У випуску знайомимо вас із журналісткою «Четвертої влади» Анною Хіночик. Радимо почитати матеріал про очільників постійних комісій Рівненської міської ради та про заступників мера Рівного. Розповідаємо, чому на розгляд однієї справи про хабарництво може знадобитися 20 суддів.

Випуск №2 «Совість – це головне» (лютий 2021)

У випуску знайомимо вас із журналісткою «Четвертої влади» Аллою Максимчук. Радимо почитати досьє секретаря Рівнеради Віктора Шакирзна, тексти про успішний кейс повернення землі місту, про позицію місцевого університету щодо хабарництва серед його працівників та інше.

Випуск №1 «Будьмо знайомі» (лютий 2021)

У випуску пояснюємо, чим займається «Четверта влада» та хто входить до основного складу нашої команди. Аргументуємо, чому наша робота важлива, та нагадуємо буремну історію, що трапилася з нами кілька років тому. Також радимо прочитати про джинсу в рівненських медіа, сексистську рекламу місцевого бізнесу та судову тяганину у двох справах – про хабарництво в університеті та лікарську недбалість. 

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.