Партнери «Четвертої влади»

Наша діяльність була б неможливою без підтримки донорів та партнерів, за яку дуже вдячні.

Інтерньюз (Internews) – міжнародна організація, місією якої є сприяння розвитку ЗМІ в різних країнах з метою надати людям необхідну інформацію та новини, можливості комунікації та впливу, щоб голоси людей були почуті.  Інтерньюз Нетворк працює у 70 країнах світу та має представництва в Африці, Азії, Європі, Середньому Сході та Північній Америці. 

Європейський фонд за демократію був створений для просування європейських цінностей свободи і демократії. Він є продуктом спільних зусиль держав-членів ЄС та інститутів ЄС. Європейський фонд на підтримку демократії є незалежною приватною організацією зі штаб-квартирою в Брюсселі.

Програма «Фонд розвитку українських ЗМІ», яка адмініструється Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Кошти фонду спрямовані на підтримку вільних і незалежних ЗМІ в Україні та допомогу українським журналістам, медіа-організаціям і недержавним організаціям, які працюють над проектами, пов’язаними з медіа.

GIJN - Глобальна мережа журналістів-розслідувачів – це об'єднання 173-х неурядових організацій, які підтримують і розвивають розслідувальну журналістику. Організації-члени GIJN працюють в 75-х країнах світу і їх зусилля спрямовані на подальше розширення цієї мережі як глобального медіа-хаба, де розслідувачі усього світу можуть знаходити партнерів для транскордонних репортажів, ділитися досвідом, контактами та передовими технологіями.

«Четверта влада» член GIJN з 2015-го року.

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів – це міжнародна неприбуткова організація, що адмініструє інноваційні програми для розвитку лідерського потенціалу з метою покращення якості освіти, посилення впливу незалежних ЗМІ та сприяння розвитку плюралістичного громадського суспільства

«Репортери без кордонів» –  міжнародна недержавна організація захисту прав людини, яка оберігає свободу слова у всьому світі. 

Інститут розвитку регіональної преси – українська неурядова громадська організація, яка з 2006 року сприяє розвитку українських медіа через навчання та підтримку.

Національний Фонд Підтримки Демократії (NED) є приватною некомерційною організацією, діяльність якої спрямована на розвиток і зміцнення демократичних інститутів по всьому світу. Щорічно фонд NED виплачує понад 1.000 грантів на підтримку проектів неурядових організацій за кордоном, що працюють над досягненням демократичних цілей в більш ніж 90 країнах.

Місія «ТІ Україна» – знизити рівень корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності та доброчесності публічної влади і громадянського суспільства.

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). 

Громадська організація «Інтерньюз-Україна». Основними цілями «Інтерньюз-Україна» є становлення незалежних та плюралістичних медіа в Україні;  підвищення стандартів журналістики; удосконалення законодавчої бази, що регулює  відносини в сфері медіа в Україні;  розвиток нових медіа; встановлення ефективної співпраці між медіа, третім сектором та владою, а також підтримка європейської інтеграції України.

Платформа прав людини – зареєстрована у 2016-му році неприбуткова організація, яка об’єднала експертів з великим досвідом роботи та високим рівнем експертиз у неурядовому секторі. Місія організації – розвиток та становлення громадянського суспільства через забезпечення стандартів прав людини.

Миколаївський центр журналістських розслідувань заснований у 2010-му році. Центр приділяє увагу розслідуванню проявів корупції, зловживань владою, порушень законодавства та прав людини в Миколаєвській, Херсонській, Одеській областях. Учасник Глобальної мережі журналістів-розслідувачів.

Також завдячуємо своєю діяльністю підтримці наших читачів.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.