РІВНЕНЩИНА

Стало відомо, де працюватиме екс-начальник поліції Рівненщини

10.11.2016, 18:38      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1392

Cергій Князев пішов на підвищення, ставши начальником Департаменту карного розшуку Національної поліції України. Фото сайту Нацполіції

Накази про призначення кількох нових керівників підписала Голова Національної поліції Хатія Деканоідзе. Новопризначених начальників кількох структурних і територіальних підрозділів представили заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий і перший заступник Голови Національної поліції України Вадим Троян.

Повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

Сьогодні, 10 листопада, заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий і перший заступник Голови Національної поліції України Вадим Троян представили особовому складу начальника Департаменту карного розшуку Національної поліції України генерала поліції третього рангу Сергія Князєва, який очолював Головне управління Національної поліції в Рівненській області.

Накази про призначення керівників оголосив перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції Вадим Троян.

Начальником Головного управління Національної поліції в АР Крим та місті Севастополі призначено генерала поліції третього рангу Анатолія Бахчиванжи. До цього він працював на посаді радника в Департаменті забезпечення діяльності Голови Національної поліції України.

Учора, 9 листопада, заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий та перший заступник Голови Національної поліції України Вадим Троян представили особовому складу поліції Одещини нового керівника підрозділу Дмитра Головіна.

Нагадуємо, Сергій Князев сьогодні повідомив, що йде з посади начальника поліції Рівненщини.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору