РІВНЕНЩИНА

Померла дружина рівненського політика і журналіста Сергія Штурхецького

15.02.2017, 13:13      портал «Четверта влада»      Переглядів: 4728

Рік тому, 14 лютого, подружжя Штурхецьких вінчалося у Покровському соборі. Сьогодні сім`я прееживає втрату. Фото Сергія Штурхецького

У сім`ї екс-депутата Рівненської обласної ради, викладача і журналіста Сергія Штурхецького – втрата. Сьогодні вночі померла його 39-річна дружина Лариса Штурхецька. Вчора, 14 лютого, у них була річниця вінчання. 

Напередодні Сергій запостив у своєму фейсбуці фото, де вони з дружиною вінчаються. І залишив допис: «Бережіть своє Кохання!». Нині під публікацією користувачі висловлюють співчуття.

Бережіть своє Кохання!

Опубліковано Serhiy Shturkhetskyy 14 лютого 2017 р.


У коментарях Сергій Штурхецький повідомив, що дружина померла сьогодні вночі. Уві сні. Вона довгий час хворіла і сім`я робила все, аби врятувати жінку.

Сергій пише, що дружина навіть не встигла побачити його допис присячений річниці.

Без матері залишилося троє дітей.

Лариса Штурхецька. Фото з її сторінки у Фейсбуці

Редакція «Четвертої влади» висловлює співчуття сім`ї Штурхецьких.

Допомогти сім`ї фінансово можна переказавши кошти на картку 5168-7423-0827-9128. Отримувач – Сергій Штурхецький.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору