РІВНЕНЩИНА

Чому будівництво на Пагорбі Слави у Рівному протизаконне і хто надав цю землю фірмі: документи

30.04.2014, 19:00      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 4928

Такий вигляд зараз має будівельний майданчик на Пагорбі Слави. Фото rivne1.tv

Міський голова Рівного Володимир Хомко розповів ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ, що ППФ «Офіс-дизайн», з якою Рівнерада уклала договір оренди 8-ми соток землі на Пагорбі Слави, не могла отримати дозволу на початок будівельних робіт.

- Дозвіл дає не місто, а ДАБК (Державна архітектурно-будівельна комісія - ред.), - пояснює Володимир Хомко. - Але для того, щоб надати дозвіл, ДАБК звертається до нас за містобудівними умовами. Такого звернення не було.

Володимир Хомко нарікає, що його марно звинувачують в підігруванні забудовникам, адже рішення про передачу землі в оренду приймалося за три роки до початку його мерства.

- Рішення про проведення конкурсу щодо передачі цієї землі в оренду підписане ще 2005 року тодішнім секретарем [Юрієм] Бідюком, - каже Володимир Хомко. - Потім конкурсна комісія визнала цю фірму переможцем.

Згідно договору, на 8-ми сотках фірма має збудувати заклад громадського харчування. Володимир Хомко нарікає, що огороджено значно більше, ніж зазначену у договорі ділянку. До того ж, як з сумом констатує міський голова, договір укладений таким чином, що міська рада наразі не може оскаржити те, що фірма не платить за оренду.

- Програємо вже два суди через те, що в договорі прописано так, що оплата за оренду має здійснюватися лише на період будівництва, - скаржиться Володимир Хомко. - Не знаю, хто таке допустив. Сподіваюся, що обасна прокуратура, якій обласна рада доручила розібратися з цим незаконним будівництвом, зможе врятувати ситуацію.

   

Водночас в прес-службі Рівненської обласної прокуратури кажуть, що звернутися в суд з метою призупинити будівництво зможуть лише після того, як вивчать усю документацію з цього приводу і знайдуть порушення. В той же час тут переконані, якщо забудовник таки побудує щось, а це буде визнано судом як незаконне будівництво, то він змушений буде привести ділянку до попереднього стану.

В ДАБК (яке мало погодити будівництво - авт.), куди ЧЕТВЕРТА ВЛАДА намагалася звернутися за інформацією, очевидно, скорочений робочий день і слухавки наразі не беруть.

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА також шукає уповноваженого представника фірми, від якого попросить надати свою аргументацію.

Тих, хто знається на будівництві просимо оцінити в коментарях чи справді ось це загороджено 8 соток (фото клікабельне):

Фото з групи Типове Рівне Вконтактє


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

01.05.2014, 22:57 95.135.22.*** Юрко
А якби хтось почав незаконне будівництво на подвір`ї пана Хомка- він також би знизував плечима і жалівся на безпомочність? Чи все таки СВОЄ подвір`я він захищав правдою і неправдою, а земля громади- це не його земля і на неї йому нас*****?
01.05.2014, 17:25 77.123.106.*** ВІТ
всі в місті знають хто будує і всі показують, умовно, роботу. Набережний квартал!!!!!!!!!!1
30.04.2014, 21:33 213.174.12.*** Володимир
Ось тут картинка для власників цих автомобілів http://avtopogliad.com.ua/static/img/cache/gallery/0/26_2_w_1045.jpg
30.04.2014, 20:07 77.123.16.*** ПП Ваня
навпаки - не матиме)
30.04.2014, 17:24 213.174.12.*** Володимир
Раз фірма не зрозуміла, що треба поважати право громади - знач матиме наслідки

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору