РІВНЕНЩИНА

У Рівненському діагностичному центрі хочуть запровадити страхову медицину

18.12.2014, 14:10      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1383

Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. В.Полішука. Фото 4vlada.com

18 грудня, під час сесії Рівненської обласної ради, працівники обласного діагностичного центру прийшли з вимогою призначити їм керівника.

Хірург закладу Федір Генеральчук, якому надали слово депутати, розповів, що в центрі працює 450 людей. Відсутність керівника, на думку працівників, не дає закладу повноцінно працювати, тим паче що під кінець року потрібно планувати бюджет наступного. Ряд депутатів висловили занепокоєння, що заклад нібито хочуть продати і зробити приватним.

Заступник голови облради Степан Павлюк пояснив, що призначення керівника закладу переносять на наступну сесію, щоб медична комісія вивчила питання діяльності цениру. Наразі тут практично за всі медичні послуги вимагають оплати. Тому збираються вивчати питання можливості створення на його базі пілотного проекту страхової або платної медицини.

Голова облради запевняє, що мова про приватизацію закладу однозначно не йде.

Як повідомив хірург, трудовий колектив, шляхом голосування, підтримує на посаду свого керівника Володимира Лепеху, за якого віддали свій голос 51 відсоток працівників. 

Нагадуємо, ЧЕТВЕРТА ВЛАДА писала про примусовості «благодійних» внесків у Рівненському обласному діагностичному центрі, який у 2012 році очолював Володимир Лепеха. Невдовзі після цього Володимир Лепеха очолив Рівненську обласну клінічну лкарню. В травні 2013 року прокуратура підтвердила, що в обласній лікарні також вимагають благодійні внески.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору