РІВНЕНЩИНА

Керівника управління рівненської поліції, який «захворів» у день переатестації, знайшли на роботі (ВІДЕО)

17.02.2016, 13:49      портал «Четверта влада»      Переглядів: 7154

Члени однієї з атестаційних комісій народний депутат Дмитро Лінько та журналістка Інна Білецька знайшли раптово «захворівшого» В`ячеслава Єфтенія (праворуч). Фото Інни Білецької

Сьогодні, 17 лютого, мав проходити співбесіду керівник управління по боротьбі з економічними злочинами поліції Рівненщини В`ячеслав Єфтеній. Натомість атестаційній комісії повідомили, що він захворів. Члени однієї з атестаційних комісій – журналістка Інна Білецька та народний депутат Дмитро Лінько, відшукали «хворого» поліцейського на робочому місці.

Про це повідомляє журналістка Інна Білецька, яка й ініціювала пошуки пана Єфтенія:

За межею! Як ховаються від переатестації. Внагляк. Захворів керівник управління по боротьбі з економічними злочинами Вя...

Опубліковано Інною Білецькою 17 лютого 2016 р.


Нардеп-радикал Дмитро Лінько поширив відео спілкування з паном Єфтенієм:

Зайшли до начальника Рівненського УБЕПу пана Вячеслава Ефтенія (місцевий бурштиновий король). Він сьогодні мав прийти на атестаційну комісію, але раптово захворів (як і всі його зами). Хоча вчора він був на робочому місці. І сьогодні також. Втік одразу як ми зайшли P.s: серед особливостей іміджу - діаманти на руках, 2 афйони, золоті сувеніри в кабінеті, дорогі речі. Все як має бути. Не вистачає ще портрету з бурштину.

Опубліковано Дмитром Ліньком 17 лютого 2016 р.


В`ячеслав Єфтеній каже, що у нього проблеми урологічного характеру. Мовляв, сьогодні відбулося загострення після нещодавньої операції.

На переатестацію також не з`явилися заступники пана Єфтенія.

Нагадуємо, в ГУНП в Рівненській області триває робота семи атестаційних комісій, створених для проходження атестації співробітниками ГУНП в Рівненській області.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору