РІВНЕНЩИНА

Вода у рівненському Басовому Куті – як у стічних водах на «Азоті», – експертка

23.05.2017, 11:55      портал «Четверта влада»      Переглядів: 4321

Усі фото – з фейсбук-сторінки телеканалу РТБ

Вода у Басовому Куті не відповідає допустимим для безпечного купання нормам.

Про це журналістам телеканалу РТБ розповіли у Рівненському лабораторному центрі.

– До минулого року вода дуже рідко коли перевищувала за показниками допустимі межі, були одиничні випадки, коли виділялись патогенні ентеробактерії. В минулому році кожне дослідження давало показники, що вода не відповідає допустимим показниками. Наразі в нас іде перевищення індексу стафілококу, в минулому році були виділення і стафілококу, і яйця гельмінтів. От зараз не ще така спека, а вже показники не відповідають... Швидше за все, це прямий вплив фекальних стічних вод. Купатись зараз я б не радила, бо фактично такі показники ми спостерігаємо у стічних водах після очищення на "Азоті", у Басовому Куті приблизно те ж саме, – коментує завідувачка лабораторії Рівненського лабораторного центру Тетяна Шевчук.

Купатись у Басовому Куті я б не радила, - завідувач лабораторії Вода у Басовому Куті не відповідає допустимим для безп...

Опубліковано РТБ: Рівне Суспільне 22 травня 2017 р.


Але фахівець радить, якщо вже людина на свій страх і ризик полізла у воду, то категорично заборонено ковтати цю воду і обов`язково декілька разів після купання мити руки. І особливий догляд має бути за дітьми.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ:

 Як врятувати забруднене озеро Басів Кут у Рівному від фекалій та мулу


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору