РІВНЕНЩИНА

20 гектарів рекреаційної землі – в оренду. У Рівному біля Пагорбу Слави хочуть спорткомплекс

12.10.2017, 13:00      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1484

У Рівному планують віддати в оренду 20 га рекреаційної землі поруч з парком Слави. Скірн-шот з кадастрової карти

Сьогодні, під час засідання бюджетної комісії, планують розглянути питання продажу права оренди 20-ти гектарів рекреаційної землі на вулиці Костромській, біля монументу Вічної Слави. «Для будівництва та обслуговування спортивно-розважальних комплексів та інших цілей». Пропонована в оренду ділянка лежить ліворуч від входу до монументу, за світлофором у бік Пухова вздовж дороги, протяжністю в один кілометр і у глибину 200 метрів.

Про те що 12 жовтня розглядатимуть відповідні проекти рішення, інформує відділ інформаійно-аналітичного забезпечення Рівнеради. Початок засідання – о 14.30 в 410 каб. (вул. Соборна, 12А).

Самі проети рішення ще три місяці тому оприлюднив депутат Рівнеради Володимир Кудрін:

20 ГЕКТАРІВ ДЛЯ РОЗВАГ ТА СПОРТУ Управління земельних відносин Рівненської міської ради пропонує надати в оренду 20 гек...

Опубліковано Володимиром Кудріним 26 липня 2017 р.


Резонансні питання сховали в самому кінці плану розгляду питань на сьогоднішній комісії, під 69-72-м номером:

– Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про проведення земельних торгів щодо права оренди земельної ділянки на вул. Костромській (біля монументу Вічної Слави)” (кадастровий номер 5610100000:01:031:0006). (Н. Поліщук)

– Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про проведення земельних торгів щодо права оренди земельної ділянки на вул. Костромській (біля монументу Вічної Слави)” (кадастровий номер 5610100000:01:031:0005). (Н. Поліщук)

– Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про проведення земельних торгів щодо права оренди земельної ділянки на вул. Костромській (біля монументу Вічної Слави)” (кадастровий номер 5610100000:01:031:0007). (Н. Поліщук)

– Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про проведення земельних торгів щодо права оренди земельної ділянки на вул. Костромській (біля монументу Вічної Слави)” (кадастровий номер 5610100000:01:033:0056). (Н. Поліщук)

«Четверта влада» вже вивчала, як рекреаційна земля з оренди переходить у приватну власність, а потім на ній планують будувати висотки замість суто спортивно-оздоровчого використання. За подібною схемою планували висотки поруч з Басовим Кутом, а також готові були продавати квартири майже на березі цього озера. 

Практика використання рекреаційної землі свідчить, що у громади недостатньо механізмів, щоб захистити її суто рекреаційне прзначення.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ:

«Будують все що хоч»: чому комісія Рівнеради не «дала добро» на оренду 20 га рекреаційної землі


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору