РІВНЕНЩИНА

Сьогодні вночі передчасно помер гідний молодий рівнянин, журналіст і громадський діяч

11.01.2018, 11:57      портал «Четверта влада»      Переглядів: 9230

Олександр Мельничук був одним із найактивніших, найбільш небайдужих до долі Рівного. «Четверта влада» висловлює щирі співчуття сім`ї Олександра. Фото зі сторінки Олександра Мельничука у Фейсбуці

Вчора ввечері ми із Сашою Мельничуком та іншими колегами з громадського сектору спілкувалися в редакції «Четвертої влади». А вночі Саші не стало. Йому було 32.

Яким ми пам’ятаємо Сашу Мельничука (ФОТО)

Позаштатний журналіст «Четвертої влади», прес-секретар «Ради реформ Рівного» та Громадської мережі «Опора», учасник громадського руху «Захистимо Рівне» та багатьох інших громадських ініціатив.

Ми пам’ятаємо Сашу усміхненим і веселим. Коли йшов чи приходив – завжди по дружньому з обіймами вітався чи прощався.

Саша був автором підтриманого проекту громадського бюджету з відновлення частини парку Слави після руйнації, яку там влаштували хмельницькі забудовники. Він вболівав за своє місто і мріяв про те, що Рівне розвиватиметься як справжнє європейське місто.

Вночі Сашу швидка відвезла в лікарню в стані клінічної смерті. Причина поки що невідома. В Саши залишились мама, старший брат і бабуся в Рівному.

Колеги з Громадської мережі «Опора» допомагають із організацією похорону. Просять всіх, хто може перерахувати посильну суму на картку Приватбанку – 5168 7556 3121 5874 (Сергій Сабо).

Інформація про поховання з’явиться пізніше.

P.S. Судмедексперт встановив причину смерті: гостра серцево-легенева недостатність, бронхіальна астма (неуточнена).

P.P.S. Прощання з Сашком відбудеться завтра о 10:30 біля будинку на Соборній 287, кв. 20. Похорон об 11:30 на кладовищі «Нове».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору