ВОЛИНЬ

Повернули в комунальну власність одну із «роздерибанених» ділянок біля луцького парку

10.09.2015, 11:45      портал «Четверта влада»      Переглядів: 979

Проект забудови розданого гектару паркової землі на вулиці Космонавтів, який демонстрував один з депутатів Луцької міської ради. Нині одну із ділянок вже повернули в комунальну власність

Прокуратура Луцька повернула громаді міста земельну ділянку на вулиці Космонавтів біля парку 900-річчя Луцька, яку було передано у приватні руки.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Нагадаємо, у листопаді минулого року прокуратура міста провела перевірку з приводу порушень вимог земельного законодавства під час передачі у 2001 році у власність громадян земельних ділянок площею близько 1 га біля парку.

З`ясувалося, що попри те, що рішення виконкому Луцької міської ради про надання у власність громадянам цих земельних ділянок було визнане незаконним і скасоване Луцьким міськрайонним судом за позовом прокурора міста Луцька ще навесні 2002 року, розпорядженням Луцького міського голови у 2009 році, з посиланням на скасоване судом рішення виконкому, земельним ділянкам було присвоєно поштові номери, а їхнім "власникам" видано державні акти про право власності на земельні ділянки.

Відтак прокурор міста Луцька в інтересах держави звернувся суду визнати недійсними державні акти про право власності, скасувати їх державну реєстрацію й повернути землю у власність громади.

Нині, завдяки реагуванню прокуратури, на виконання рішення суду одна земельна ділянка вартістю 300 тисяч гривень уже зареєстрована за територіальною громадою міста.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору