Новини Рівного та важливі події

Реклама
Роль процесора у сучасних комп'ютерах неможливо переоцінити. Він відповідає за виконання обчислень, завдань і програм, тому вибір правильного пристрою має велике значення.
Реклама
Сьогодні ринок запчастин представлений великою кількістю оригінальної продукції, аналогів, контрафакту та підробок.
Публікації
Більшість депутатів Рівненської обласної ради проголосували «за» позбавлення повноважень депутата облради Сергія Шевчука, обраного від партії «Сила і Честь».
Публікації
За словами лікарів, нині такий період, що всі повиходили з відпусток, діти пішли в школу і люди починають обмінюватись своєю мікрофлорою та починають масово хворіти.
Публікації
На той час мер Рівного Олександр Третяк заявив у суді про важливу нараду в Києві, щоб
Публікації
Головне управління Нацполіції у Рівненській області відкрило кримінальне провадження через розтрату майна у Рівненській міській лікарні №2.
Публікації
Спеціалізована антикорупційна прокуратура у свій спосіб залучає мільйони на підтримку ЗСУ – домовляється з корупціонерами про визнання вини в суді.
Публікації
Із грудня 2020 року голова Рівненської районної ради – представник «Європейської солідарності» Василь Тимощук, у минулому – депутат та двічі голова Здолбунівської районної ради.
Публікації
На початку повномасштабного вторгнення, 28 лютого 2022 року, над селом Великим Жолудськом Рафалівської селищної громади у Вараському районі, збили російський безпілотник.
Публікації
«Четверта влада» продовжує висвітлювати інформацію про зарплати посадовців на Рівненщині.
Публікації
«Політична боротьба під час війни, у Рівненській громаді, дійшла до вищої степені абсурду», – написала заступниця міського голови Рівного Марина Кузмічова у фейсбуку.
Публікації
Керівника Головного управління Національної поліції у Рівненській області Олександра Ганжу «несподівано» хочуть перевести «на ту ж посаду на Дніпропетровщину» – такий матеріал 12-го вересня
Публікації
34-річний священник московського патріархату Ігор Маринич, якого судять за незаконну торгівлю зброєю і на якого патрульні неодноразово складали протоколи за керування у стані сп’яніння, нап
Публікації
Рівненський апеляційний суд відхилив скарги рівненського обласного військкома Сергія Луцюка та начальника Рівненського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки
Публікації
Уповноважений з прав людини відкрив через це провадження
Публікації
Начальнику підрозділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки оголосили про підозру за частиною 2 статті 307 КК України – у незаконному придбанн