Новини Рівного та важливі події

Публікації
Це продовження фотодослідження шкільних вбиралень Рівного.
Публікації
У тридцяти чотирьох рівненських школах вчаться понад 30 тисяч учнів і учениць.
Публікації
У травні 2021-го року журналісти «Четвертої влади» викрили низку порушень, які допускають у рівненських лікарнях при лікуванні пацієнтів з інсультами.
Реклама
Типово британський, один із найвизначніших парфумерних брендів у світі, Jo Malone London є втіленням розкоші та англій
Публікації
Прокуратура і депутат Рівнеради оскаржили у суді затвердження детального плану території (ДПТ) правого берега Басового Кута, який, зокрема, узаконив будівництво житлових багатоповерхівок у
Публікації
І коли ми досягнемо колективного імунітету
Публікації
Із 2017-го року триває розгляд справи за обвинуваченням у хабарництві колишнього завідувача кафедри літератури Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ)
Публікації
Територіальне управління Державного бюро розслідувань відмовилося відповідати на запит «Четвертої влади».
Публікації
Якщо лікар з рівненської міської поліклініки «Північна» призначив пацієнту уколи, їх можна робити прямо в поліклініці. Але зі своїми ватою, спиртом чи спиртовим серветками.
Публікації
І що кажуть із цього приводу керівники міста
Публікації
Сільська, селищна, міська, районна чи обласна рада – не приватна установа. Її голова – не власник, який самочинно вирішує, що про «колектив» розповідати, а що приховати.
Публікації
За даними Національної служби здоров'я, за 9 місяців 2020 року середньомісячні зарплати керівників лікарень були вищі за зарплати лікарів у 2,5 рази.
Публікації
За Концепцією децентралізації, районні ради мали ліквідувати ще у 2014-му році.
Публікації
Місяць тому Національна служба здоров’я України почала виділяти більше коштів лікарням, які мають контракт на лікування інсульту: 15 або 54 або 98 тисяч гривень на одного пацієнта – залежно
Публікації
Голова Господарського суду Рівненської області Вадим Торчинюк у суді ділить спільно нажите із своєю колишньою дружиною Наталією бізнес та майно у Луцьку.