CТО Львів
Реклама
Сьогодні неможливо уявити своє життя без автомобіля. Завдяки авто ми економимо дуже багато часу.
Публікації
За інформацією на сайті Блоку Петра Порошенка «Солідарність», 10-го липня начальника управління освіти Рівненського виконк
Реклама
11 липня в рамках ініційованого місцевою владою Форуму «Впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті м.Рівного» ПриватБанк представив конце
Публікації
Під час виборів політичні партії України витрачають величезні кошти на саморекламу та агітацію. Рівень цих видатків у нас – один із найвищих у Європі.
Публікації
Поділ – візитна картка Києва.
Публікації
П’ятеро народних депутатів із Рівненщини підтримали включення законопроекту про блокування сайтів до порядку денного сесії Верховної ради України.
Публікації
Чому депутату і колишньому голові Рівненської обласної ради Михайлу Кириллову спалили автомобіль ми запитали в самого депутата. А також довідались чиє саме авто згоріло.
Публікації
Рівнянин Андрій Рудич занурився в Устю.
Реклама
Рівненські фермери можуть отримати сучасні трактори, комбайни, навісне обладнання, оприскувачі за допо
Публікації
8 липня в Харківському госпіталі помер боєць 14-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України Іван Борсук. Він проживав у Дубровицькому районі.
«Лісовий квартал» - спосіб втекти від міської метушні
Реклама
Життя у мегаполісі безсумнівно надає велику кількість можливостей для людини, але таке життя має свої негативні наслідки.
Публікації
Рівненський нардеп Юрій Вознюк до проекту закону, що стосувався захисту прав дітей, запропонував правку про податкові пільги на ввезення обладнання відновлюваної енергетики.
Публікації
Директорка турагентства, яка обдурила рівнян, вийшла на зв'язок
Публікації
На Рівненському полігоні під час навчань сталася трагедія, що забрала життя трьох військових, ще дев’ятеро у лікарні.
Публікації
Якщо ми звикли, що в Басовому куті не можна купатися, то зараз складно навіть засмагати на пляжі. Вода поруч з берегом водосховища покрита зелено-бірюзовою пліснявою.
Публікації
Без відпустки і без грошей. Понад 40 людей стали жертвами шахрайства туристичного агентства «Флорія».