Новини Рівного та важливі події

Публікації
Журналісти проєкту Радіо Свобода «Схеми»
Публікації
Директора рівненського ТОВ «Іква-проект» Сергія Федика на початку 2024 року звільнили від кримінальної відповідальності за обвинуваченням в ухиленні від сплати податків у великих розмірах.
Реклама
Дороги – це не лише простір свободи, а й зона підвищеної відповідальності.
Реклама
Яготинське – це бренд, який здобув визнання завдяки своїм високоякісним молочним продуктам.
Публікації
Дев’ятого травня у Рівному був так званий «день без повісток».
Публікації
У квітні вони зібрали майже 435 тисяч гривень та закрили п’ять великих проєктів, придбавши двадцять чотири планшети для школи пілотів БпЛА, тепловізор «ThermТec Cyclops 335 PRO» для 67 ОМБр
Публікації
Для того, щоб відремонтувати стару або збудувати нову дорогу потрібно розробити проєктну документацію. У ній проєктанти, зокрема, вказують вартість робіт і матеріалів.
Реклама
У сучасному світі планшети стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Вони супроводжують нас усюди – вдома, в офісі, в подорожах.
Публікації
Антимонопольний комітет України з квітня 2023 року збирає і досліджує докази, а з грудня – почав розглядати справу щодо ймовірної змови двох фірм, які змагалися за будівництво житлового ком
Реклама
В Україні курс долара залишається важливим фактором економічної стабільності та загального рівня життя.
Публікації
Вищий антикорупційний суд (ВАКС) наклав арешт на вилучене під час обшуків майно депутата Рівненської обласної ради від партії «Сила і честь», колишнього головного лісника Рівненщини
Реклама
Зазвичай підключення пристроїв до Маків через Bluetooth відбувається швидко, але іноді проблеми все ж таки виникають.
Публікації
Ми вже писали про зарплати колишнього головного лікаря ц
Реклама
Під час відвідування інтернет-магазинів з метою купівлі холодильника, покупець бачить назви десятків брендів. Деякі з них добре відомі та не викликають сумнівів.
Публікації
Ми продовжуємо аналізувати декларації депутатів Рівненської міської ради. Нагадаємо, що почали свої матеріали з обранців від фракції «Рівне разом».
Публікації
Ексначальник Рівненського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олексан