Новини Рівного та важливі події

Публікації
Сьогодні депутати проголосували за звільнення представника «Європейської солідарності» Сергія Кондрачука з поса
Публікації
Сьогодні депутати Рівненської облради проголосували за звернення до Верховної ради, щоб там прийняли закон, який унеможливить або заборонить діяльність УПЦ (МП) в Україні.
Публікації
Ще у травні ексголова Рівненської облради, а зараз її депутат, Олександр Данильчук разом з піарницею Ольгою Ферар
Публікації
Це історія родини і друзів, яких російська військова агресія змусила залишити свій дім і перевезти малий виробничий бізнес у Рівне.
Публікації
Жарт про три стадії бідності пересічного українця чудово описує те, що відбувається сьогодні майже в кожній родині.
Публікації
Протягом двох місяців ми отримали від різних органів влади та комунальників листи про відтермінування відповідей (не надали публічну інформацію) на запити, прикриваючись введенням воєнного
Публікації
В одному рівненському парку працювали підприємці, надаючи в прокат дитячі машинки та інші самокати. Одного дня їх поставили перед фактом, що тепер на їхньому місці працюватимуть інші люди.
Публікації
Наталію Хомич вперше звільнили із посади начальниці Рівненського Центру надання адміністративних послуг у жовтні 2021-го.
Публікації
«Четверта влада» системно висвітлює, скільки податків громадян іде на зарплати «бюджетників» – посадовців державних та місцевих структур та органів влади.
Реклама
Напевне, не раз багато людей зітхали у відчаї: коли все встигнути? Де взяти ще одну пару рук, щоб і їсти приготувати, і прибрати, і дітям час приділити?
Публікації
«Через низьку зарплату кілька місяців поспіль, на грані звільнення багато начальників», – про це
Публікації
28 липня відбулось засідання по справі щодо нетверезого водіння піарниці Ольги Ферар.
Реклама
Грінки, крутони, сухарики – усі ці хрумкі хлібні продукти можуть бути не лише самостійною закускою, а й частиною страви.
Реклама
Деренівська Купіль – перший та єдиний в Україні комплекс, де високий рівень якості надання послуг офіційно підтверджено сертифікатом EuropeSpa Med від Європейської асоціації курортів.
Публікації
«Четверта влада» побачила, як патрульні поліцейські чергують уночі на вулицях Рівного.