Новини Рівного та важливі події

Публікації
Це історія про боротьбу вірян у Корецькій громаді, які ще у 2019-му році перейшли з московського патріархату у Православну церкву України.
Публікації
Інтернет-шахраї пропонують орендувати у Рівному підземне житло за 350 євро з людини на місяць.
Публікації
Наша журналістка Алла Максимчук із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну активно волонтерить. У тому числі вона стала адміністраторкою у вайбер-групі мешканців свого селища.
Публікації
Надія Самборська – вчителька Оржівського ліцею та учасниця місцевої телеграм-групи, де інформують про волонтерство.
Публікації
«Четверта влада» продовжує серію матеріалів про умови роботи бізнесу у Рівному та області під час воєнного стану.
Публікації
За час повномасштабного вторгнення росії в Україну на Рівненщину вимушено переселилися понад 50 тисяч українців.
Публікації
Тетяна Дроздова приїхала з Ірпеня до Рівного 28 березня, рятуючись від російських загарбників. До цього вона місяць прожила без світла, газу та зв’язку.
Публікації
Представник Української православної церкви (Московського патріархату) Андрій Пінчук на початку квітня ініціював позов до Собору Предстоятелів Древніх Східних Церков на патріарха Російської
Публікації
У Рівному спиляли під корінь дерева біля нового будівництва поряд із автовокзалом. Там зводиться новий торговельно-офісний центр.
Публікації
Сім’я п’є чай Greenfield, молочні продукти «Слов’яночка» чи «Простоквашино» – свідомо чи мимоволі фінансує російських окупантів.
Публікації
Нещодавно міський голова Рівного Олександр Третяк повідомив рівнян, що через дефіцит і подорожчання пального впродовж цього тижня на маршрути виїжджатиме лише частина мікроавтобусів.
Реклама
Експерти заявляють, що у 2022 році ринок праці кардинально не зміниться.
Публікації
Рівне прощалося із двома захисниками-бійцями Сил спеціальних операцій: 26-річним Олександром Куликом та 21-річним Владиславом Гудачеком.
Публікації
В цьому тексті ви знайдете пояснення як і чому вулиці потрібно дерусифіковувати правильно, щоб це перейменування не скасували в суді.