Публікації
У Рівному відзначили шосту річницю від початку Революції Гідності. Кілька десятків рівнян прийшли, щоб віддати шану подіям і людям, котрі змінили історію України.
Публікації
За інформацією від Рівненської обласної поліції, протягом перших 9-ти місяців 2019 року на Рівненщині в аваріях шестеро дітей загинуло і ще 117 травмувалися.
Публікації
Досліджуємо ідею часткової оплати за навчання у приватних садках з міського бюджету
Публікації
18-го листопада цього року у Рівному стартує «Школа ефективного кандидата/депутата місцевої ради».
Публікації
Нещодавно «Четверта влада» перевіряла, чи можна поїсти у центрі Рівного, якщо в кишені немає готівки, а є лише картка.
Публікації
Завідувачку відділенням онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні Любов Краков’ян звинувачують за невиконання чи неналежне виконання професійних обов'язків через недбале чи несум
Публікації
Ця історії триває три роки. У 2016-му судовий експерт із Хмельницького написав, що на місці пустки у рівненському парку біля Пагорбу слави є незавершене будівництво.
Реклама
На сьогодні ринок побутової техніки пропонує велику кількість пральних машин різного класу, різних виробників та різного цінового діапазону.
Публікації
Юрист каже, що скаржитись на владу немає сенсу. Радить звертатися до адвокатів
Публікації
«Вуличне радіо» з’явилося на зупинках Рівного на початку 2018-го, а з липня 2018-го – почало суперечити закону.
Публікації
Не той місяць назвали листопадом. Упродовж жовтня українці тонули в золоті, але замість використати його сповна – милувалися досхочу і…спалювали.
Публікації
Найбільше голосів цього року на конкурсі громадського бюджету набрав п
Публікації
Міському голові вистачило менше двох тижнів, щоб змінити свою думку: спочатку
Публікації
Судді Олександрі Жуковській Вища кваліфкомісія суддів знову не дала рекомендацій для призначення суддею Дубенського міськрайонного суду.
Публікації
За майже три місяці розгляд справи переносили двічі. А останнього разу її взагалі направили в інший суд. Юристи кажуть – судді порушили закон.