Новини Рівного та важливі події

Публікації
«Четверта влада» поступово з'ясовує, скільки заробляють рівненські медики.
Публікації
У постанові Кабміну за 9 грудня 2020 року є підпункт 2 пункту 2-2.
Публікації
У Рівненському пологовому будинку оновили список платних послуг, а в Обласному перинатальному центрі їх затвердили наприкінці літа.
Публікації
За останні десять років Нацполіція у Рівненській області відкрила 9 проваджень після звернень громадян про руйнування чи розграбування пам’яток історії або культури.
Публікації
Усне зауваження дали й священнику Свято-Вознесенського собору
Публікації
Колишня завідувачка, яку звинувачують у зловживаннях з коштами батьків і вихователів, бореться за повернення на посаду
Публікації
23-го листопада у Господарському суді Рівненської області мало відбутися засідання щодо ділянки в парку біля пляжу Басового Кута.
Публікації
На початку осені «Четверта влада» писала про судові справи Ігоря Маринича – священника та настоятеля Свято-Хресто-Воздвиженського храму Української православної церкви московського патріарх
Публікації
Рівнянин Дмитро каже, що привіз свою маму у поганому стані до Центральної міської лікарні і зіштовхнувся там із байдужістю працівників та вимогою заплатити за послуги.
Публікації
Адміністрацію набрали – інспекторів не змогли, бо мало охочих. Обладнання частково придбали, форму й логотип замовили, авто на підході – а в офісі ще й кіт не валявся.
Публікації
Журналістка «Четвертої влади» побувала на території 34-х шкіл Рівного, щоб побачити, в якому стані спортивні та ігрові майданчики.
Публікації
У Рівненській центральній міській лікарні пацієнтів чи їхніх родичів зобов'язують платити за операції, хоч цю послугу лікарні оплачує Національна служба здоров'я України.
Публікації
Скільки заробляють працівники Рівненського обласного шкірвендиспансеру?
Публікації
Коли у Рівненській громаді запровадять електронний квиток у транспорті? Чи платитимуть за проїзд пенсіонери і скільки?
Публікації
9 листопада о пів на другу ночі невідомі кинули на подвір'я власника «Фіалки» Юрія Фалка гранату РГД-5. Уламки від вибуху пошкодили паркан та авто.