Публікації
Майже 324 тисячі гривень хоче повернути у бюджет Рівненська облдержадміністрація.
Публікації
У серпні 2020-го року у соцмережах рівненського ресторану «Таверна Ель-Пасо» розгорівся скандал. Рекламуючи свою піцу, тут поширили рекламу з натяком на сцени групового сексу.
Публікації
30 грудня 2020-го року Рівненський районний суд виніс вирок у справі про хабарництво, яка тягнеться вже понад 5 років і у ЗМІ більш відома як справа «Вані-півмільйона».
Публікації
У березні 2020 року у громадському транспорті Рівного скасували пільговий проїзд. У серпні відновили його лише у встановлені години – з 10-ї ранку до 16-ї дня.
Публікації
Печерський районний суд міста Києва четвертий рік не може провести підготовче засідання у кримінальній справі про корупційний злочин, пов’язаний із коштами для учасників АТО.
Публікації
Розповідаємо, які послуги пацієнти можуть безкоштовно отримати в Рівненському обласному фтизіопульмонологічному медцентрі(раніше – Рівненському обласному тубдиспансері).
Публікації
Міська лікарня №2 надає безоплатну допомогу пацієнтам за десятьма напрямками.
Публікації
Ми продовжуємо розповідати про безкоштовні послуги, які пацієнти можуть отримати у лікарнях Рівненщини.
Публікації
З 8-го січня до 24 січня включно 2021 року в Україні триває локдаун через коронавірусну пандемію. Локдаун – це система обмежувальних заходів для стримування поширення захворюваності.
Публікації
Дізнайтесь в один клік, чи ходить ваш обранець на засідання, за що і як голосує, скільки запитів подав і чим володіє.
Публікації
Кілька днів у рівненському Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) неможливо зареєструвати місце проживання, права власності на землю чи житло, а також стати фізичною-особою підприємц
Реклама
Яких тільки міфів і порад про жирне волосся не існує. Ми зібрали найпопулярніші з них – жертви, на які йдуть власниці жирного волосся в гонитві за сухими та шовковистими коренями.
Публікації
Тим часом хворих на ковід на Рівненщині меншає
Публікації
Влітку біля озера Басів Кут звели тимчасову піцерію, схожу на вагончик. Тодішній заступник міського голови Віталій Герман
Публікації
До спеціально створеної конкурсної комісії з обрання керівника Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф увійшли троє представників «громадськості».
Публікації
Біля квартири матері голови правління та співзасновника «Центру протидії корупції» Віталія Шабуніна у Рівному виявили саморобний вибуховий пристрій, працюють вибухотехніки та слідчо-операти