Новини Рівного та важливі події

Публікації
Журналістка Анна Хіночик, продюсерка Антоніна Торбіч та відеограф Влад Мартинчук здобули перемогу в спеціальній номінації «Найкраще розслідування у локальному медіа» Національного журналіст
Публікації
28 лютого 2022 року над селом Великий Жолудськ Рафалівської селищної громади у Вараському районі збили російський безпілотник. Через це у Великожолудському ліцеї вибило вікна.
Публікації
27 вересня Дубенський міськрайонний суд виніс рішення щодо мера Дубна Василя Антонюка, який відмовився надати інформацію про свою зарплату та зарплати своїх заступників на запит «Четвертої
Публікації
Андрій Ткачук – заступник міського голови Костополя. Його 19 липня на новому позашляховику Тойота спіймали за підозрою у нетверезому водінні.
Публікації
«Четверта влада» систематично розповідає про заробітні плати міських голів різних громад на Рівненщині та їх заступників.
Публікації
Забудовники житлового комплексу «Ріверсайд» В’ячеслав Кочубей та Олексій Лисюк просили Рівненський міський суд визнати оголош
Публікації
Його обвинувачували у зловживанні службовим становищем і розтраті майна на майже півмільйона гривень
Публікації
У гуртожитку одного з рівненських навчальних закладів живе приблизно 150 переселенців, які приїхали до Рівного зі своїх міст і сіл через напад росії на Україну.
Публікації
Протягом восьми місяців 2022 року у міського голови Рівного було загалом шість радників. Четверо з них протягом цього часу звільнилися і зараз є двоє.
Публікації
На початку червня у здолбунівському дитсадку «Ладоньки»
Публікації
Забудовників житлового комплексу «Ріверсайд»у Рівному Олексія Лисюка та В’ячеслава Кочубея судять за підозрою у розкраданні грошей вкладників.
Публікації
У суді продовжують розглядати справу скандального експрокурора з Рівненщини Андрія Таргонія, якого підозрюють у тому, що він взяв хабар за обіцянку закрити кримінальне провадження.
Публікації
Прокуратура і міський голова приховують інформацію від платників податків
Публікації
Розслідування «Чорна скринька: чому пацієнти у Рівному платять за операції»