Публікації
Екс-президент футбольного клубу «Верес», президент громадської спілки «Рівненський футбольний клуб «Верес-Рівне» Олексій Хахльов вважає, що розвиток клубу слід почати спочатку.
Публікації
За поранення в АТО виплачують у сорок разів менше
Реклама
Мешканці ОСББ «Геолог 12», що на вулиці Данила Галицького, 12, уже знають, як економити гроші.
Публікації
Поліція проводить досудове розслідування через крадіжку електроенергії власними працівниками.
Публікації
Тепер це ФК «Львів»
Публікації
«Здорова родина – щаслива Україна», «Шлюб – це союз чоловіка і жінки», «Всі разом – за сім'ю», «Тато + мама = майбутнє» – з такими гаслами вийшли рівняни підтримати традиційні сімейні цінно
Публікації
Ввечері 15 травня на знімальну групу телеканалу «Рівне-1» напала група чоловіків при спробі зняти на відео нелегальний бурштиновидобуток.
Публікації
Журналістка «Четвертої влади» та програми «Слідство.Інфо» Анна Калаур – переможниця конкурсу «Честь Професії 2018» у номінації «Надія журналістики».
Публікації
Юрій Вознюк – у п’ятірці депутатів-мажоритарників, чиї округи отримали найбільше субвенції із Державного бюджету. У 2017 році депутат для Рівненщини «вибив» 80 мільйонів гривень.
Публікації
Екс-директор «Бурштин України» Микола Негруб, який три роки тому програв суд у намаганні поновитися на посаді, заявляє, що підприємство заборгувало йому 1 мільйон 777 тисяч гривень.
Публікації
У Рівному вимагають скасувати виборчий закон Януковича
Реклама
і до чого тут кредит