Публікації
Петиції до влади – один із способів вирішити проблеми людей чи привернути до них увагу.
Публікації
У Рівненській області, станом на 8 ранку 27 березня підтвердили дев'ять випадків захворювання на COVID-19, повідомляють в Рівненській ОДА.
Публікації
У районних центрах Рівненщини є 115 робочих апаратів штучної вентиляції легень.
Публікації
Вже восьмеро хворих та одна померла. Всі із села Тинне Сарненського району
Публікації
Гендиректор держпідприємства «Медичні закупівлі України» Арсен Жумаділов звинуватив новопризначеного міністра охорони здоров'я Іллю Ємця у просуванні «своєї» людини на посаду заступника Жум
Публікації
Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.
Публікації
Скільки з них непридатні для використання
Публікації
Пандемію через коронавірус у Всесвітній організації охорони здоров’я оголосили 11-го березня 2020 року, карантин в Україні – 12-го березня.
Публікації
Через дефіцит засобів захисту під час пандемії коронавірусу, у Франції компанія-виробник брендованих парфумів LVMH запустила на своїх потужностях виробництво антисептиків,
Публікації
Резерв із 30 ліжкомісць у кожній лікарні, суворий масочний режим, відстежування тих, хто повернувся з-за кордону, і санітарні тупики на залізничних станціях.
Публікації
28 серпня 2019 року у Дрогобичі на Львівщині обвалилася частина чотириповерхового будинку. Під завалами загинули восьмеро людей.
Публікації
«Сьогодні, 23 березня, на оперативному засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняті жорсткі рішення, які, на жаль, створять для нас до
Публікації
Шкільні сайти, групи у вайбері, телефонні дзвінки – вчителі використовують різні методи, щоб навчання під час карантину тривало.
Публікації
Рівненська ОДА заявляє про 222, але не застарілі і робочі з них – 137. А придатні для COVID-19 – лише кілька
Публікації
Рівнянин Юрій Компанець з Громадської організації «Дорожній контроль-Захід» перевірив, які черги нині біля рівненських супер і гіпермаркетів.
Публікації
Сьогодні станом на 11 ранку поліцейські склали два протоколи, що стосуються порушень правил карантину у Рівному. А це від 17 тисяч штрафу.