Новини Рівного та важливі події

Публікації
У вересні в редакцію поскаржилися працівники Демидівської центральної районної лікарні. Мовляв головлікар скорочує ставки медсестер приймального відділення, а сам отримує 65 тисяч.
Публікації
Сарненська міська рада надала нам інформацію щодо зарплат мера та його заступників. Ми не могли отримати цю інформацію з липня.
Публікації
Після оголошеної акції «100 запитів мерам порушникам» Сарненська міська рада нарешті відреагувала.
Публікації
У цьому матеріалі розповідаємо про оклади, надбавки, доплати, премії, відпускні, матеріальну допомогу голови Корецької міської ради Людмили Дмитрук та двох її заступників.
Публікації
До редакції «Четвертої влади» часто звертаються читачі з проханням дізнатися інформацію про зарплати посадовців, про отримані і витрачені не зрозуміло на що гроші, або про отриману гуманіта
Публікації
Аналітика про корупційні схеми у Рівному: земля, майно, комунальні підприємства. Цей матеріал підготовлено за результатами:
Публікації
Міський голова Здолбунова Владислав Сухляк продовжує порушувати право громади на інформацію.
Публікації
1 тисяча 304 гривні – мінімальна сума (штраф і судовий збір) за невчасне подання декларації місцевим депутатом, станом на березень 2022 року.
Публікації
Минув рік, відколи міська рада ухвалила рішення, що мало вберегти міську землю біля супермаркету «Сільпо» від побудованих кіосків.
Публікації
У жовтні 2022 року після тривалої перерви у Дубенському міськрайонному суді продовжили розглядати справу за звинуваченням у хабарництві Тараса Пустовіта.
Реклама
Завдяки патріотичному одягу вдається висловити власну позицію, підкреслити любов до Батьківщини.
Публікації
У цьому матеріалі розповідаємо, як ми домоглися отримання інформації на запит щодо зарплат мера Дубна та його заступників.
Реклама
Значна частина читачів може гнівно вигукнути: та які можуть бути подарунки, коли війна! Коли бомблять мирні міста, а бійці на фронті роблять все можливе і неможливе, щоб зупинити ворога!
Публікації
Максим Гон – доктор політичних наук та професор Рівненського державного гуманітарного університету. Від початку повномасштабної війни він записався добровольцем у ЗСУ.
Публікації
«Четверта влада» системно висвітлює, скільки податків громадян іде на зарплати посадовців державних та місцевих структур та органів влади.
Публікації
У 2021 році Міністерство культури та інформаційної політики України запустило проєкт із медіаграмотності під назвою «Фільтр»