Новини Рівного та важливі події

Публікації
Національне агентство з питань запобігання корупції склало три протоколи на рівненського міського голову Олександра Третяка.
Публікації
Національне агентство з питань запобігання корупції склало протокол (уточнення:
Публікації
На Рівненщині перевіряють посадовців двох територіальних громад, чи заволоділи вони чужим майном, використовуючи своє службове становище. Усе через закупівлю генераторів.
Публікації
Проблемний старий дах Здолбунівського ліцею №6 минулоріч став причиною мокрих стін та стелі, грибка та цвілі на них.
Реклама
Українська компанія Aestech, яка є частиною міжнародного холдингу TECHIIA, винайшла технологію створення скляних фасадів, які не потребу
Публікації
Кіоски на вулиці Київській у Рівному, навпроти «Сільпо», які мали бути тимчасовими спорудами, зареєстрували як нерухомість, яка належить підприємцю Олександру Сачевчичу.
Публікації
У роботі Рівненської міської ради та її виконавчого комітету представники громадського проєкту «Зменшення корупції у Західній Україні» знайшли 47 корупційних ризиків.
Реклама
Кожен з нас бажає жити в комфортному будинку, де панує затишок і спокій.
Публікації
До повномасштабного вторгнення Рівненська обласна рада витрачала на зарплати голови та заступників щомісяця трохи менше як 200 тисяч гривень. Саме такі суми були у січні та лютому 2022-го.
Публікації
Адвоката – обличчям на бруківку, у суддів – обшуки у кабінетах та вдома.
Публікації
У цій публікації аналітики «Рівненського центру “Соціальне партнерство”» розповідають про заходи антикорупційної програми, яка може запобігати корупційним ризикам у Рівному, якщо її приймут
Реклама
Гра – це важлива частина життя будь-якого ссавця.
Реклама
«Зустрічають по одежі, а проводжають по розуму» -— одвічна народна мудрість. Цього принципу варто дотримуватись в усіх сферах життя.
Публікації
Священник московського патріархату із колишнього Рокитнівського району Ігор Маринич – герой нашої публікації
Публікації
Ще у 2019-му році Верховна рада прийняла законопроєкт №2240, який регул
Публікації
«Написати, що минулий рік був важким – не написати нічого… Моїй доньці у школі поставили завдання – намалювати роботу мами або тата.