Розслідування в Рівному та області

Розслідування
Рівне на відкритих торгах продає дві ділянки у провулку Робітничому. На один аукціон прийшли справжні конкуренти, на інший – дві пов’язані компанії.
Розслідування
У 2023 році Рівненська міська рада продала трохи більше гектара комунальної землі.
Розслідування
Земля – цінний та обмежений ресурс громади. Кошти від продажу чи оренди ділянок можуть бути важливим джерелом наповнення бюджету. А можуть і не бути.
Розслідування
Замість снігоприбиральної вантажівки з піскороскидачем, у Шпанівській сільській громаді придбали без конкуренції вживаний переобладнаний пікап, ймовірно за завищеною вартістю.
Розслідування
«Четверта влада» розповідала, що фірма Олександра Сачевчича будуватиме на березі річки Усті
Розслідування
Аналізуючи закупівлі Головного управління Нацполіції в Рівненській області, «Четверта влада» звернула увагу на
Розслідування
За обіцянку оформити звільнення від служби в ЗСУ
Розслідування
21 грудня 2022 року Олександр Третяк у своєму Telegram-каналі по
Розслідування
Депутати Рівненської міської ради погодили продаж 86 соток землі у Рівному новоствореній фірмі «Рент Плюс Груп» – без аукціону.
Розслідування
Рівненський завод високовольтної апаратури – один із українських виробників електророзподільного та контрольного обладнання, яке критично потрібне для відновлення об’єктів української енерг
Розслідування
Чоловік – начальник управління транспорту Рівного. Дружина і син – власники маршруток у тому ж місті. Також частиною маршруток керує товариш начальника управління транспорту.
Розслідування
Департамент муніципальної варти Рівного приховує модель і виробника вуличних відеокамер. Тим часом на рівненських стовпах висять камери, заборонені в США і Європарламенті.
Розслідування
Взимку 2022-го за гроші з міського бюджету для шкіл Рівного придбали 15 інтерактивних панелей.
Розслідування
32 дерева. Стільки без жодного офіційного дозволу зрізали наприкінці квітня 2022 року на території єврейського кладовища в Острозі. Кладовище – у підпорядкуванні Острозької міської ради.