Розслідування в Рівному та області

Розслідування
За обіцянку оформити звільнення від служби в ЗСУ
Розслідування
21 грудня 2022 року Олександр Третяк у своєму Telegram-каналі по
Розслідування
Депутати Рівненської міської ради погодили продаж 86 соток землі у Рівному новоствореній фірмі «Рент Плюс Груп» – без аукціону.
Розслідування
Рівненський завод високовольтної апаратури – один із українських виробників електророзподільного та контрольного обладнання, яке критично потрібне для відновлення об’єктів української енерг
Розслідування
Чоловік – начальник управління транспорту Рівного. Дружина і син – власники маршруток у тому ж місті. Також частиною маршруток керує товариш начальника управління транспорту.
Розслідування
Департамент муніципальної варти Рівного приховує модель і виробника вуличних відеокамер. Тим часом на рівненських стовпах висять камери, заборонені в США і Європарламенті.
Розслідування
Взимку 2022-го за гроші з міського бюджету для шкіл Рівного придбали 15 інтерактивних панелей.
Розслідування
32 дерева. Стільки без жодного офіційного дозволу зрізали наприкінці квітня 2022 року на території єврейського кладовища в Острозі. Кладовище – у підпорядкуванні Острозької міської ради.
Розслідування
На узбіччях вулиць у приватних секторах міст стоять, ще з минулого століття, багатосекційні абонентські поштові скриньки (шафи). Ледь стоять.
Розслідування
Пам’ятаєте, управління освіти Рівного купило макарони для дитячих садків Рівного по 109 гривень за кілограм?
Розслідування
«У боях під Авдіївкою у жовтні минулого року військовослужбовець з Рівненщини Віталій Максимов втратив ногу.
Розслідування
У грудні 2022-го року Департамент економічного розвитку Рівненської міськради закупив продукти до пунктів незламності та обігріву.
Розслідування
24 роки могли б платити заробітну плату п’ятьом лікарям-реабілітологам.
Розслідування
Комунальне підприємство Рівненської обласної ради «Рівнеоблводоканал» за час повномасштабного вторгнення росії в Україну підписало мільйонні угоди з підприємством, що має російське коріння