Розслідування
Рівненська міська рада надала в оренду забудовнику зі шлейфом кримінальних справ, без торгів, гектар землі. На цій території планували збудувати православний храм.
Розслідування
Депутати дозволили забудувати житловими багатоповерхівками майже пів гектара землі поруч із басейном «Авангард», неподалік пляжу Басового Кута.
Розслідування
Лише один із трьох протитуберкульозних медзакладів працюватиме на Рівненщині. Подеколи в них персоналу більше, ніж пацієнтів.
Розслідування
Четверо рівненських журналістів протягом трьох місяців їздили різними психлікарням України і з’ясували в яких умовах перебувають пацієнти з розладами психіки.
Розслідування
Близько трьох сотень вкладників будівництв у Рівному під маркою DBN (колишній «Набережний квартал»), не отримали своїх квартир.
Розслідування
У січні прокуратура Рівненської області запідозрила начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Віталія Суховича в недостовірному деклар
Розслідування
Зібралися побудувати індустріальний парк, а потім взяли свої слова назад.
Розслідування
Розлучення, мільйонні статки, Словаччина, США і приховування майна.
Розслідування
П’ять років тому забудовник-порушник намагався захопити шматок землі у парку на Пагорбі Слави, вирив там котлован та понищив дерева.
Розслідування
Протягом шести років, коли управлінням охорони здоров'я Рівненщини керував депутат-свободівець Юрій Осіпчук, він і його сім'я обзавелися двома будинками в Рівному, розширили бізнес і скупил
Розслідування
Вони під загрозою – найперші.
Розслідування
І де насправді повітря забруднене формальдегідом
Розслідування
Покупці підозрюють, що це афера, але вирішують ризикувати
Розслідування
Дерибан землі атовців: «Такими об'ємами в наглу в нас ще ніхто не крав»