Розслідування
Після осінніх місцевих виборів влада у Рівному змінилася. Місто отримало нового міського голову і 67% нових депутатів (28 із 42-х).
Розслідування
«Особливо небезпечний» – фільм команди розслідувачів Суспільного про відтермінування використання українцями медичного канабісу.
Розслідування
Скільки медзаклад заборгував своїм працівникам і хто за це відповідальний
Розслідування
На вулиці Макарова у Рівному два роки триває будівництво спортивного залу на близько 3 тисячі глядацьких місць.
Розслідування
Школа у селі Вири на Сарненщині на початку цього року
Розслідування
Після першого туру виборів, які відбулись 25-го жовтня, ми розповідали про те, що деякі кандидати на посаду міського голови Рівного використовували
Розслідування
«Доброго дня, підкажіть, будь ласка, де можна в Рівному зробити комп’ютерну томограму», – цікавиться в користувачів соцмереж рівнянка Анна Никифорова.
Розслідування
В цьому матеріалі ми описуємо, як кандидати на міського голову Рівного використовували і використовують у фейсбуку інтернет-ботів для обману виборців.
Розслідування
Про зарплати медиків, про «до тисячі» в день на медикаменти від пацієнтів, про умови в яких працюють
Розслідування
11-го вересня голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль вручив рівненському шкірвендиспансеру куплений за кошти бюджету апарат ШВЛ.
Розслідування
«Помилка 83: Чому платять за встановлення інвалідності» – це фільм команди розслідувачів «Суспільного» про корумповану систему заробляння на людях з інвалідністю.
Розслідування
Рівненська партія «Рівне разом» Віктора Шакирзяна, за якою стоїть забудовник Роман Курис, вчора пізно ввечері спричинила скандал у територіальній виборчій комісії.
Розслідування
Історія недобровільного створення Здовбицької територіальної громади у Здолбунівському районі Рівненської області – приклад того, як кілька більш впливових та активних людей можуть домогтис