Розслідування в Рівному та області

Розслідування
Сьогодні ми розповідаємо про статки останнього з семи депутатів фракції «Рівне разом» у Рівненській міській раді – Сергія Рибачка.
Розслідування
Світлана Марчук – голова фракції «Рівне разом» у Рівненській міській раді.
Розслідування
У територіальному управлінні Державної судової адміністрації Рівненської області змінили керівника. Віктор Вдовиченко, який очолював управління майже 15 років, звільнений.
Розслідування
У 2020 році фракція партії «Рівне разом» завела з собою у Рівненську міську раду священника Української православної церкви (московського патріархату) Михайла Жаровського.
Розслідування
Як добре заробляти на коштах Рівненської громади? Треба стати частиною влади цієї громади, поставити своїх людей на чолі різних комунальних структур, а бізнес записати на родичів і друзів.
Розслідування
Відпочинок в Арабських еміратах, виплати по безробіттю, дорогі автівки і квартира у бідного посадовця з багатою дружиною
Розслідування
Попри те, що російська війна в Україні триває 10 років, а за останні два роки росія вбила понад
Розслідування
Рівне на відкритих торгах продає дві ділянки у провулку Робітничому. На один аукціон прийшли справжні конкуренти, на інший – дві пов’язані компанії.
Розслідування
У 2023 році Рівненська міська рада продала трохи більше гектара комунальної землі.
Розслідування
Земля – цінний та обмежений ресурс громади. Кошти від продажу чи оренди ділянок можуть бути важливим джерелом наповнення бюджету. А можуть і не бути.
Розслідування
Замість снігоприбиральної вантажівки з піскороскидачем, у Шпанівській сільській громаді придбали без конкуренції вживаний переобладнаний пікап, ймовірно за завищеною вартістю.
Розслідування
«Четверта влада» розповідала, що фірма Олександра Сачевчича будуватиме на березі річки Усті
Розслідування
Аналізуючи закупівлі Головного управління Нацполіції в Рівненській області, «Четверта влада» звернула увагу на
Розслідування
За обіцянку оформити звільнення від служби в ЗСУ