На правах реклами - усі публікації

Типово британський, один із найвизначніших парфумерних брендів у світі, Jo Malone London є втіленням розкоші та англій

Ноутбук - важливий предмет у житті людини 21 століття. Такий гаджет є у багатьох сім'ях. Іноді кожен член родини має власний окремий комп'ютер.

Відсутність особистого транспорту в сучасному світі перестало бути проблемою.

З усіх сторін пропонують послуги з вивчення стилю, вказують на важливі деталі, які допоможуть розділяти модне від протилежного.

Чи потрібно купувати швейну машинку, якщо до цих пір вдавалося обходитися без неї? Ще рік тому я думала, що прекрасно проживу і без цієї техніки, віддаючи речі в ремонт, якщо знадобиться.

Наприкінці 2020 року на ринок вийшла яскрава модель Xiaomi, яка затьмарила усіх своїх попередників.

Колись історія світу почалась зі світла. Тоді його забезпечували небесні світила.

Домогтися максимального комфорту в своїй оселі мріє кожен. Зробити це можливо, подбавши про ефективну систему опалення.

У конструкції автомобіля працюють технічні рідини, завдання яких – створити оптимальні умови для роботи основних систем і вузлів.

Велика, простора, нова квартира – це мрія багатьох, але в реальності придбання габаритного житла доступно не кожному.

Серед поціновувачів полювання, риболовлі, екстремальних видів спорту та звичайних громадян в різних країнах світу, великою популярністю користується продукція латвійського бренду Норфін.

Думки вчителів розділилися. Одні вважають, що потрібно користуватися планшетами під час уроків, адже це частина прогресу, інші наполягають на традиційному навчанні. 

У 2020 році модельний ряд компанії Apple поповнився свіжим маленьким iPhone 12 mini.

«Тойота» – це не лише назва чи автомобіль. Це ідея, світогляд, який об’єднує людей. Цей зв’язок формує не просто команду, а родину, яка працює в стилі кайдзен.

Яких тільки міфів і порад про жирне волосся не існує. Ми зібрали найпопулярніші з них – жертви, на які йдуть власниці жирного волосся в гонитві за сухими та шовковистими коренями.