Статистика показує, що люди сучасних професій проводять за робочим столом понад 7-10 годин на день.

Електрична духова шафа працює за рахунок нагрівальних елементів, газова – від пальників, вбудованих в корпус пристрою. У житлових приміщеннях, де є газопостачання, 

За підсумками традиційного дня розпродажів «Чорної п’ятниці» через мережу торгових терміналів

З давніх-давен столове срібло широко використовувалося в побуті. Воно було невід'ємною частиною приданого будь-якої молодої княжни.

В рамках Міжнародного аграрного форуму «AGRORIVNE 2018», що відбувся у Рівному 19 жовтня, ПриватБанк представив нові можливості фінансування аграрних підприємств області з можливістю подаль

Сучасне житло не тільки красиве, а й комфортне, зручності і затишку в домі приділяється багато уваги.

Кондиціонери та їх роль

Сьогодні, неможливо уявити власне життя без кліматичної техніки. Це стосується як камінів, вентиляторів, так і кондиціонерів.

Сьогодні дуже важливим пристроєм, без якого неможливо уявити своє життя є мобільний телефон або смартфон.

З появою кожної нової версії Айфон, користувачі намагаються якомога швидше її придбати. Попередні поступово втрачають популярність. Але не всі поводяться настільки однозначно.

ПриватБанк запровадив для українського бізнесу нову технологію оформлення лізингу на придбання комерційних авто, обладнання чи сільськогос

У міру того як набридає стандартна реклама, зростає роль нестандартних рішень. Все в рекламі колись робилося вперше, приносячи величезний успіх.

Галузь торгівлі давно увійшла до пріоритетних сфер життєдіяльності Рівного.

Долаючи величезні відстані в масштабах міста, області, країни і всього світу, щодня мільйони людей користуються послугами транспортних засобів.

Сьогодні неможливо уявити своє життя без автомобіля. Завдяки авто ми економимо дуже багато часу.

Життя у мегаполісі безсумнівно надає велику кількість можливостей для людини, але таке життя має свої негативні наслідки.

На сьогодні Англія вважається лідером у сфері вищої та середньої освіти.