Рівне – серед міст, де найбільше довіряють волонтерам, місцевим ЗМІ та громадським організаціям

Дослідження

У Рівному висока довіра до журналістів, волонтерів і громадських активістів. Фото з архіву 2017 року
Джерело
«Четверта влада»

Рівне на другому місці серед обласних центрів, мешканці яких схвалюють діяльність місцевих ЗМІ. 69% опитаних рівнян швидше схвалює або цілком схвалює діяльність місцевих медіа. Це найвищий показник за останні три роки. Також зріс рівень довіри до громадських організацій та до волонтерів.

Про це відомо з результатів щорічного опитування Соціологічної групи «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту, яке проводили у лютому 2018 року. 

На першому місті у рейтингу схвалення місцевих ЗМІ опинився Львів. 

Для збільшення картинок відкривайте їх у новому вікні

У порівнянні з березнем 2015-го, лютим 2016-го та 2017-го років рейтинг довіри до місцевих медіа у Рівному зріс.

68% опитаних рівнян повідомили, що схвально ставляться до громадських організацій. Водночас 3% опитаних ставляться до ГО зовсім не схвально. Таким чином Рівне опинилося на четвертому місці у цьому рейтингу. 

Усі ілюстрації з дослідження Соціологічної групи «Рейтинг»

У порівнянні з минулими роками рівняни почали більш схвально ставитися до ГО. 

Також рівняни найбільш схвально ставляться до волонтерів – 81% опитаних. Тож Рівне обійняло першу сходинку у цьому рейтингу. 

Як відомо, щорічне дослідження Соціологічної групи «Рейтинг» забезпечує розширений погляд на ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг.

Опитування провели у 22-х обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також в містах Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Опитано 19 тисяч респондентів.

Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 64,8%. Деталі – за посиланням

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте