БЛОГИ  »  Володимир Торбіч

Ресторан «Ліон» знову купив газетярів, щоб вводити в оману рівнян

06.10.2013, 16:53      Володимир Торбіч      Переглядів: 2691

На фото захисники ресторану «Ліон», які вдають із себе незалежних і не причетних до ресторану осіб Олег Хижняк і Сергій Мусевич

Чергову «джинсу» (приховану рекламу-антирекламу) від скандально відомого ресторану поширили газетярі, тепер вже газети «ОГО». Матеріал формально не порушує законодавства, бо внизу містить мало кому помітну позначку, яка дозволяє уникати юридичної відповідальності. Публікацію з такою позначкою медіа-експерти класифікують як «умовно-марковану джинсу».

Порушенням професійної етики називають медіа експерти подібні матеріали. Газетярі ж називають це рекламою. Бо формально під матеріалом є малесенький чорний квадратик.

Окрім брехні, що трудовий колектив ресторану скинувся грошима, щоб заплатити газеті в статті є й інша завідомо неправдива інформація. Я б сказав цинічна брехня, наприклад про те, що ресторан платить за оренду землі (адже в ЗМІ та соцмережах не раз поширювались документи та коментарі посадовців, які підтверджують, що ресторан протизаконно використовує цю ділянку).

Ось ще один документ, який підтверджує що ресторан ще з 2008 року протизаконно використовує не лише землю під літній майданчик, а й частину паркової землі, на якій збудоване приміщення «Ліону»:

А це ще один з доказів протиправності дій ресторану:

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

28.05.2014, 10:57 77.123.85.*** Юра Док
100500! Ліон взагалі б варто було б позбавити роботи, і закрити цю контору, раз у власників такий соблазн на паркову землю
07.10.2013, 11:52 77.52.138.*** Дзвін
Знаєте чому немає коментів? Автор все сказав, як заперечити? Тільки одне - Ліон звільняй землю!!!

журналіст, редактор, блогер з Рівного

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору