РІВНЕНЩИНА

Скандальний рівненський «Ріверсайд» сплатив понад мільйон гривень штрафу

15.07.2015, 16:21      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2077

Фото з архіву ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

ТзОв «Хліб-пром», ініціатор незаконного будівництва рівненського «Ріверсайду» сплатив до бюджету понад мільйон гривень штрафу.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив начальник обласного управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області Ігор Мічуда.

«Сьогодні мені на стіл поклали копї платіжок, що підтвержують сплату за порушення будівельних норм ТзОв «Хліб-пром» у повному обсязі», – дописує Ігор Мічуда.

Також він зазначає, що це є попередженням для всіх, хто хоче будувати, вводячи людей в оману

«Процес хоч, на жаль, і довгий, але його завжди можна довести до логічного кінця.»

Щодо перспектив продовження тут будівництва, Ігор Мічуда каже:

- Тепер можуть подавати документи по новому кругу, а далі все залежить від відповідних структур.

Нагадуємо, наразі фірмі-забудовнику навіть не належить земельна ділянка. Земельна ділянка (86,37 соток) біля річки Устя на Кіквідзе, 66 знаходиться в оренді ПАТ «Концерн Хлібпром».

Тож рівненський «Ріверсайд» сплатив до бюджету 1 мільйон 195 тисяч гривень штрафу.

Копії платіжного доручення.

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору