РІВНЕНЩИНА

Звіт міського голови Рівного: повне відео

03.01.2017, 15:12      Анна Калаур, «Четверта влада»      Переглядів: 3044

В останній робочий день року Володимир Хомко зачитав звіт мера

В останню п`ятницю 2016-го мер Рівного Володимир Хомко звітувався за рік роботи. Напередодні новорічних свят його зібралися послухати журналісти, оператори та підлеглі. Міський голова розповів про те скільки місто заробило, куди пішли гроші, скільки позичило і звичайно ж про дитсадочки і придбаний дуобус. 

Годинну промову міського голови зафіксувала на відео «Четверта влада».

Папери з яких читав Володимир Хомко 30 грудня можете завантажти за посиланням – «Звіт міського голови Володимира Хомка перед територіальною громадою міста за 2016 рік»


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору