РІВНЕНЩИНА

Рівненський «професор домагань» написав заяву на звільнення після розслідування «Четвертої влади»

17.11.2017, 17:03      Анна Калаур, «Четверта влада»      Переглядів: 8194

Володимир Годовський, який очолював кафедру хореографії РДГУ майже 20 років, написав заяву на звільнення 

Професор, завкафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету Володимир Годовський подав заяву на звільнення. Сталося це після оприлюдення  розслідування «Четвертої влади» про сексуальні домагання, які він роками практикує щодо студенток та викладачок. 

Інформацію про звільнення підтвердив ректор РДГУ Руслан Постоловський. Керівник вишу не в захваті від оприлюднення фактів домагання і каже, що судитиметься з журналістами. 

Руслан Постоловський заявив, що подасть на журналістів «Четвертої влади» в суд

– Обплювали мене і унівєрсітєт по Першому українському. Там нічого не доказано. Ми подаємо вас особисто [журналістку «Четвертої влади»]  і вашу ту всю фірму в суд. От тоді побачимо що. А пан Годовський подав заяву на уход. Мені треба закривати спеціальність цю, як її, хореографії і режисури. Бо без нього, він професор, не буде магістратури, нема кому вчити от вся правда, – обурюється Руслан Постоловський. 

Нагадаємо, позавчора «Четверта влада» оприлюднила розслідування, підготовлене для проекту «Слідство.Інфо» – «І словом, і тілом». А сьогодні ми опублікували розширену версію зі свідченнями, які не потрапили до телерозслідування.

13 випускниць, студенток і викладачок повідомили нам про факти домагань 70-річного професора Володимира Годовського, які тривають уже майже 20 років. Завідуючий пропонував жінкам секс, цілував і обмацував. Тим хто погоджувався на його пропозиції, професор пропонував фінансову підтримку, влаштувати на державну форму навчання тощо. 

Екс-викладачка Алла Геккель, якій Годовський пропонував стати його коханкою, аби залишитися на роботі, розповіла, що неодноразово скаржилася на поведінку завідуючого ректору вишу. Але Руслан Постоловський це заперечує.  

Професор Володимир Годовський казав, що всі звинувачення в його сторону – брехня. Втім ми провели власний експеримент, яким підтвердили таку поведінку завідуючого. Все це – у розслідуванні. 

Після виходу матеріалу чимало випускниць вишу заявили у соцмережах, що також зіштовхувалися з домаганнями професора. 

Нагадаємо, дружина завідуючого Світлана Грицюк 10 років працювала на кафедрі хореографії, але її колеги заявляють, що вона не була на жодній парі. 

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ:

Ще 10 підтверджень «подвигів» «професора домагань» РДГУ


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору