«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user pinchuk.o
Членкиня виконавчого комітету, координаторка ініціативи «Рівне – місто дружнє до дитини»

Дерева і кущі вирішать проблему із дрифтерами

Як можна вирішити проблему з дрифтерами на парковці біля Екватора? Просто зробити її такою, щоб перегони на автомобілі були неможливими фізично. Шлагбаум чи охорона на в'їзді не рятує, – проблему можуть вирішити звичайні дерева та кущі.

Стоп-кадр із відео, де автолюбителі дрифтують на парковці ТЦ «Екватор»

Існуючі парковки біля Екватора, Чайки, Фоззі, інших торгових центрів в Рівному – це якесь жахіття.

Величезні заасфальтовані площі, які не мають жодних бар'єрів для «любителів швидкої їзди». Вони псують і вигляд міста, і є дуже не комфортними для людей.

Альтернативний спосіб і озеленити територію і обмежити швидкість

Розпечені асфальтні поля влітку і каша з брудного снігу під ногами взимку. Це місця, які хочеться якнайшвидше покинути і де намагаєшся запаркувати автомобіль якомога ближче до входу, щоб не робити кілька зайвих кроків.

Це місця, які, напевне, проектувалися не з думкою про комфортні умови для покупців, а лише з думкою кількість автомобілів, які там можна втулити. Рівна пуста площа перед ТЦ сама заохочує влаштовувати на ній перегони.

Інший варіант облаштування паркувальних місць на територіях великих торгових центрів

Разом з цим в світі давно винайшли спосіб, як зробити парковку більш зручною – для цього її потрібно озеленити.

З деревами, кущами, озелененням парковка набуває більш мальовничого вигляду, покупцям приємніше дійти від машини до магазину. Влітку машини не так перегріваються на сонці, залишаючись в тіні дерев. Менше проблем і з водовідведенням в дощову погоду. 

Це так звана концепція «зеленого», «екологічного» маркетингу, коли враховується в тому числі вплив на навколишнє середовище.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте