«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user Klichuk
голова правління ГО «Рівненський центр «Соціальне партнерство»

Хороший урок для молодих політиків...

Подивився вчора програму «Нові лідери» з десяткою фіналістів. Для тих хто займається громадсько-політичною роботою дуже корисно, як на мене.

Десятку поділили на 2 команди, які завезли в невеличке не найбагатше село, і треба було вирішувати його проблеми, зокрема:

  • зробити 1 системну зміну
  • допомогти 1 конкретній людині
  • організувати тусовку.

Одна команда зробила скоріше те, що роблять типові українські політики. Взялися захищати «школу, яку закривають», привезли лікарів на медогляд жителів, купили дров одній родині, привезли на свято пожежників, поліцію і т.д.

Друга робила більше те, що роблять активісти. Зробили семінар по реалізації проектів, зробили семінар по сексуальному вихованню, а також запровадили для дітей курси англійської. Дрова теж привезли.

А, ще вирішили розвивати місцевий туризм, бо в цьому селі народився якийсь відомий англійський письменник, на свій сором я його не знав і не запам’ятав.

Цікаво, що де не починаються якісь «двіжняки», хай це Рівне, Гоща, чи якесь село, усюди говорять про розвиток туризму. Не залежно, є для цього якісь передумови чи немає.

Так от, експерти звісно у фаворити поставили другу команду.

А 75 % селян проголосували за першу.

Повчально для молодих політиків.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте