Округ лояльного мажоритарника з Рівненщини – у ТОП-5 отримувачів субвенції

Народний депутат з Рівненщини Юрій Вознюк – на 4-му місці за сумою залученої субвенції на свій округ.
Джерело
Фото Олександра Харвата

Юрій Вознюк – у п’ятірці депутатів-мажоритарників, чиї округи отримали найбільше субвенції із Державного бюджету. У 2017 році депутат для Рівненщини «вибив» 80 мільйонів гривень. Кошти виділялись «на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

Про це свідчить аналіз даних субвенції, здійснений Громадським рухом ЧЕСНО і опублікований у публікації «ZN.UA».

153-й округ Юрія Вознюка (Народний фронт) у Рівненській області отримав понад 80 мільйонів гривень

Вирішальний вплив на розмір субвенції, яка виділяється на округ, мають чотири показники: політична приналежність депутатів, регіон, голосування цих депутатів за законопроекти, пов'язані з бюджетом, та володіння компаніями.

Найбільше отримали округи, депутати від яких є членами партій влади — «Народного фронту» і БПП . Найбільше в середньому припадає на округ одного депутата-мажоритарника з «Народного фронту» — близько 42 млн грн.

Нагадуємо, нещодавно «Четверта влада» писала про те, що у квітні 2017-го року дружина нардепа Юрія Вознюка Зоряна Вознюк та їхній кум, екс-заступник мера Рівного Руслан Шевчук створили товариство з обмеженою відповідальністю «Тіволі-ленд» .

Із липня на фірму посипалися замовлення на придбання таких майданчиків. В більшості – від сільських рад, навчальних закладів та управлінь освіти райдержадміністрацій із округу народного депутата Юрія Вознюка.

Ці закупівлі співпали із виділенням на цей округ субвенції розміром близько 26 мільйонів гривень, з яких понад 1,5 мільйона передбачалося на встановлення саме дитячо-спортивних майданчиків.

За ці гроші передбачено було встановити 20 майданчиків в Острозькому, Рівненському, Гощанському та Корецькому районах. 

Станом на кінець жовтня у фірми «близьких людей» Юрія Вознюка замовили 15 із 20 цих майданчиків на майже 1 мільйон 150 тисяч гривень субвенційних коштів. Загалом же місцева влада замовила в «Тіволі-ленда» до кінця листопада майданчиків на понад 2 мільйони гривень.

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)