Курйоз із практики дослідження доказів у Рівненському міському суді

У Рівненському міському суді тривають слухання з обвинувачення хірурга Костянтина Думановського у

16-річні Діана Петрук та Владислав Тарар ще 2-го листопада 2018 року потрапили під колеса автомобіля. Хлопець вижив, дівчина – ні. Аварія трапилася на вулиці Севастопольській.

Здолбунівські священики московського патріархату кажуть, що їх змушують переходити до української церкви.

Та про інші зловживання працівників соцзахисту з путівками
11 обшуків Віктора Вдовиченка, якому інкримінують розтрату державного майна

Правоохоронці розслідують справу про розкрадання бюджетних коштів керівництвом Територіального управління судової адміністрації Рівненської області.

У Рівному судять керівницю одеського санаторію Тамару Чуєву. За версією слідчих вона дала хабар екс-керівниці департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Ользі Підкидач.

На двох судових засіданнях показали відео передачі хабаря, продемонстрували стодоларові купюри і не змогли вивчити телефонні дзвінки.

Депутат Рівненської міської ради Володимир Кудрін, якого підозрюють у хабарництві, вважає, що проти нього намагаються сфабрикувати справу.

Патрульний автомобіль потерпів від ніг хлопця, який вирішив по ньому пробігтися. Відео 20-річний рівнянин опублікував на своєму Ютуб-каналі 19-го січня.

Вбила та втекла. Майже два роки тому Тетяна Літвінова вбила свого чоловіка Сергія Літвінова.

УЗД серця, обстеження шлунку, дихальні проби, кардіограма, аналіз сечі та калу обійшлися рівнянці Олександрі Вознюк у 600 гривень.

Переглянути всі виставлені на конкурс демотиватори можна тут, а голосувати – у групі «Рівненщина політична». Авторів демотиваторів наразі знає тільки адміністратор групи