Призначений-непризначений новий прокурор Рівненщини: що про нього відомо
28 грудня Генеральна прокуратура України розмістила наказ про призначення прокурором Рівненської області Войтенка Антона Борисовича. А вже незабаром наказ видалили з публічного доступу – повідомляє UA: Рівне. Тим на менше, на сайті ГПУ з'явилася інформація, що він очолює прокуратуру Рівненської області.
Сам прокурор Антон Войтенко на запитання то призначили його чи ні відповідати не хоче.
– На даний час нічого не можу коментувати. Прошу з розумінням поставитись, – каже Антон Войтенко.
В переліку керівництва регіональних прокуратур на сайті ГПУ зазначено, що прокурор Рівненської області – Антон Войтенко.
В ГПУ раптове зникнення наказу не пояснили – слухавку сьогодні не піднімають, на наше повідомлення у фейсбуці не відповіли.
Нам стало відомо, що Антону Войтенку 35 років, родом він із Умані. Навчався в Національному університеті імені Ярослава Мудрого та в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Майор юстиції.
Антон Войтенко був заступником прокурора Харківського гарнізону.
Пізніше, у липні 2015-го наказом ексгенпрокурора Віктора Шокіна його призначили військовим прокурором Житомирського гарнізону Центрального регіону України.
Під його керівництвом військова прокуратура вела резонансну в Житомирі справу про крадіжку сухпайків, які волонтери збирали для військових.
Зібрані волонтерами для армії пайки знайшли в місцевому коледжі, де їх продавали студентам. Військовий прокурор Антон Войтенко коментував, що для його відомства розкриття цього злочину є справою честі і він докладе максимум зусиль, щоб покарати причетних до розкрадання військового майна. Тим не менше, справа заглохла.
Волонтерка Леся Морозова розповідає нам, що першою виявила сухпайки на складі. Вона ж викликала на місце народного депутата і правоохоронців. Попри резонанс і важливість, каже, було багато питань до правоохоронців. Наприклад, в ордері на обшук вони зуміли допустити дві помилки в імені людини. Вона переконана, що справу злили, бо всі між собою домовились.
– Щоб ви розуміли, мене навіть ні разу ніхто не опитав. Навіть ні разу не запитали як і що було. Ніхто. Ні воєнна прокуратура, ні наша поліція, – розповідає волонтерка. – Для телебачення вони всі перші. Був такий шум, місяць-два потрусилися і все. І тиша.
Деталі в сюжеті Житомир.Інфо.
В останній, поданій прокурором декларації за 2017 рік, вказано, що він працював начальником слідчого управління військової прокуратури в Житомирі. Того ж року, за повідомленням Zhitomir.today, Войтенко перебував в зоні АТО.
Нині на сайті військової прокуратури Центрального регіону України є інформація про те, що Антон Войтенко – начальник управління нагляду за додержанням законів, виконання судових рішень у кримінальному провадженні та при проведенні оперативно-розшукової діяльності.
Дружина прокурора Тетяна Войтенко працює спеціалісткою в Головному управлінні пенсійного фонду в Житомирській області. У прокурора дві доньки.
У 2016-му він отримав від Міноборони службову квартиру у Житомирі, площею 77 кв.м – це єдина, зазначена в деклараціях, нерухомість сім'ї. Також прокурор декларував автівку Toyota Corolla 2004 року випуску, яку оцінив у 120 тисяч гривень. Раніше прокурор їздив на Lanos Daewoo 2006 року випуску.
З декларації Тетяни Войтенко за 2018-й відомо, що минулоріч Войтенко винаймав кімнату в Київському університеті Шевченка. Його зарплатня торік – 582 тисячі гривень, це майже 50 тисяч гривень на місяць.
Дружина у 2018-му отримала лише 5 тисяч 160 гривень соціальної допомоги по догляду за дитиною
В Приватбанку Антон Войтенко має 115 тисяч 330 гривень і готівкою 2 тисячі доларів. У 2018-му отримав 12 тисяч 685 гривень процентами від вкладу.
Нагадаємо, у вересні Генпрокурор звільнив Богдана Подубинського з посади прокурора Рівненської області. До цього часу головним у обласній прокуратурі був перший заступник прокурора Ігор Ольшанецький.
Якщо наша діяльність вам подобається, і ви вважаєте її важливою – підтримайте «Четверту владу». Завдяки підтримці ми зможемо працювати ще краще. Зробити це можна ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.
Підписуйтесь на канал «Четвертої влади» у телеграмі або на сторінку у фейсбуку.
Коментарі
Прокоментуйте
Щоб залишити коментар необхідно увійти