Салійчук Олександр В’ячеславович

Джерело
«Четверта влада»

Народний депутат України. Верховна рада 9-го скликання (з липня 2019 року). Пройшов за списком партії «Слуга народу» під номером 79.

Біографія

Олександр Салійчук народився 25 лютого 1987 року у Здолбунові. Громадянин України. Живе у Рівному.

Освіта

У 2000 році закінчує школу №3 У Здолбунові.

2000-2002 роки – Рівненський державний аграрний коледж (спеціальність «Фінанси»), «диплом з відзнакою».

2005-2008 роки – Львівський державний аграрний університет (спеціальність «Економіка і підприємництво»).

Робота

З 2005 по 2006 рік – комірник у ЗАТ «Західпиво». Підприємство спеціалізувалося на виробництві та торгівлі напоями із зброджуючих продуктів, мінеральними водами та безалкогольними напоями. Припинило свою діяльність у 2010 році.

З 2006 по 2008 рік – заступник директора Мізоцьке м'ясопереробне підприємство ТМ «Мізочпродукт». Це підприємство не зареєстроване як юридична особа. Торгова марка незареєстрована в системі Укрпатенту.

З 2008 по 2009 рік – співвласник ПП Вілков І.С. ТМ «Малинівські ковбаси». Не зареєстроване як юридична особа чи як фізична-особа підприємець. Торгова марка незареєстрована в системі Укрпатенту.

З 2009 року – співвласник та директор ТМ «Гощанські ковбаси» ТОВ «Перша м’ясна хата».

За інформацією прес-служби ЗеКоманди на Рівненщині, у 2018 році Салійчук розпочав будівництво нового, сучасного м'ясопереробного підприємства в смт. Гоща, розрахованого на 150-200 працівників.

Розробник стартапу VILNO.TOP (запуск запланований серпень 2019 року) –  напрямок  сучасних технологій та інновацій, ІТ-сфера.

29 серпня 2019-го склав присягу народного депутата. Член фракцій «Слуга народу» у парламенті.

Родина

Батько – Салійчук В’ячеслав Володимирович, народився 6 серпня 1963 року. Працює завідуючим господарством в ТОВ «Перша м'ясна хата».

Матір – Салійчук Людмила Василівна, народилася 29 березня 1965 року. Працює старшою медсестрою у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В.Поліщука.

Фото зі сторінки на Фейсбук Людмили Салійчук

Батьки Олександра Салійчука жили у Здолбунові по вулиці Попова, 42.

Дружина – Салійчук Олександра Олександрівна 1987 року народження.

Олександра Салійчук з донькою. Фото зі сторінки на Фейсбук Олександри Салійчук

Народилася у Рівному, закінчила школу № 22.

Як і чоловік Олександр, навчалася Рівненському державному аграрному коледжі та Львівському державному аграрному університеті. 

Подружжя має трьох дітей. Донька Марія – 12 років. Син Дмитро – 9 років. Син Кирило – 11 місяців.

Олександр Салійчук із сім'єю. За інформацією прес-служби ЗеКоманди на Рівненщині, пара познайомилася ще навчаючись у Рівненському аграрному коледжі, потім разом навчалися у Львові. Фото зі сторінки на Фейсбук Олександри Салійчук.

Нерухомість

У власності Олександра Салійчука із 2017 року земельна ділянка площею 5,08 соток. Цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

Знаходиться вона на вулиці Григорія Горбачевського (район Кобзарської-Костромської). По сусідству, на Горбачевського, розміщена ще одна земельна ділянка площею 4,92 сотки. Його матері Людмили Салійчук з тим же цільовим призначенням.

За інформацією прес-секретаря ЗеКоманди на Рівненщині Олени Рубель, земельна ділянка Олександра Салійчука – вільна від забудови, там лише стоїть бесідка.

На ділянці його матері Людмили Салійчук – житловий будинок.

У ньому живе Олександр Салійчук з дружиною, трьома дітьми та батьками.

Насправді, фактично це одна земельна ділянка з будинком, господарською будівлею і басейном.

Дві земельні ділянки з будинком насправді одна садиба. Фото з Гугл-карти 2019-го року
Будинок Людмили Салійчук, де живе сім'я Салійчуків. Знімок на Гугл-карті 2015-го року. Право власності на земельну вона набула у 2013-му році.

Транспорт

На Олександра Салійчука зареєстровано два автомобілі.

Mazda 6 2015 року випуску, власником якої він став 5 червня 2018 року.

Ілюстраційне фото. Mazda 6 2015 року з auto.ria За таке авто наразі просять 65-80 тисяч доларів

Mercedes-Benz S 350D 2016 року випуску. У власності Олександра Салійчука автівка з 11 грудня 2018 року.

Ілюстраційне фото. Mercedes-Benz S 350D 2016 року з auto.ria За таке авто наразі просять 24-25 тисяч доларів

Дружина Олександра Салійчука їздить на Audi Q7 2017 року випуску, який придбала 21 лютого 2018 року.

Ілюстраційне фото. Audi Q7 2017 року з auto.ria За таке авто наразі просять близько 60 тисяч доларів

12-го квітня 2019 року у Рівненському міському суді відбулося засідання у справі про адмінпорушення за ст. 124 КУпАП – «Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд та іншого майна».

Перебуваючи за кермом, Олександра Салійчук здійснювала об'їзд іншого автомобіля, який був припаркований біля краю проїзної частини, не дотрималася безпечного бокового інтервалу, внаслідок чого скоїла зіткнення.

На судове засідання Олександра Салійчук не з’явилася, подавши заяву, у якій повністю визнала свою вину і просила суд розглядати справу без її участі.

Суд постановив стягнути з Олександри Салійчук штраф у розмірі 340 гривень.

Бізнес

ТОВ «Перша м’ясна хата» 

Єдиний бізнес, власником та керівником якого є Олександр Салійчук. Засноване підприємство у 2002 році. Знаходиться в смт. Гоща.

За більш, як шістнадцять з половиною років діяльності тут змінюється п'ять керівників.

Олександр Салійчук починає керувати у 2009 році. Його партнером по бізнесу у рівних долях (50 на 50) є Ніколайчук Ігор Володимирович.

Основний вид діяльності – оренда і керування власною чи орендованою нерухомістю. 

А також виробництво продуктів із м’яса, м’яса домашньої птиці, оптова та роздрібна торгівля м’ясом та м’ясними продуктами у спеціалізованих магазинах.

Статутний капітал ТОВ «Перша м’ясна хата» у період з 2002 по 2017 рік становить 734 тисячі гривень.

 • У 2018 році – це 10 мільйонів 734 тисячі гривень.
 • На середину травня 2019 році – 20 мільйонів 734 тисяч гривень.
 • У 2019-му році розмір статутного капіталу збільшився вдвічі і нині становить 40 мільйонів 734 тисячі гривень.

Товариство володіє Торговою маркою «Гощанські ковбаси».

Дружина Салійчука – Олександра, із 2008 року зареєстрована як фізична-особа підприємець. Основна діяльність – надання послуг перукарнями та салонами краси.

Крім цього, серед інших видів діяльності – надання в оренду офісних машин і устаткування, у тому числі комп'ютери, надання в оренду інших машин, устатковання та товарів, надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

Дмитро Соломчук (№33 у списку партії «Слуга народу»), Олена Соломчук, дружина Дмитра Соломчука і Олександра Салійчук. 18-го листопада 2016-го року. Соломчуки і Салійчуки – куми.

Судові справи

За даними інформаційно-аналітичної платформи YouControl у 2013 році ТОВ «Перша м’ясна хата» позивається на ПАТ «Рівнеобленерго».

Хочуть скасування оперативно-господарської санкції у вигляді донарахування ТзОВ «Перша М'ясна Хата» у розмірі 46 тисяч 583 гривні 66 копійок.

Це вартість не облікованої електроенергії внаслідок порушення Правил користування електричною енергією, застосовану на підставі рішення комісії з розгляду актів про порушення Правил користування електричною енергією від 19.06.13 року, оформленого протоколом №208.

Позов залишили без розгляду.

У травні 2011 року за наказом Господарського суду Рівненської області із ТОВ «Перша м’ясна хата», яким на той час керує Олександр Салійчук, примусово стягнуто заборгованість у розмірі 43 тисячі 546 гривень на користь Приватної фірми «Нессе-Україна», яка знаходиться у м. Маяки Волинської області.

Спір стався ще у 2008 році, коли керівниками ЗАТ «Гощанський м’ясокомбінат» (правонаступником якого є ТОВ «Перша м’ясна хата») були Рудий Володимир Анатолійович та Мельников Олександр Олександрович.

Тоді м’ясокомбінат несвоєчасно та не в повному обсязі розраховувалося за товари, які купував у волинського підприємства.

У 2009 році між підприємствами було укладено мирову угоду про добровільне погашення заборгованості до 1 червня того ж року.

Та ЗАТ «Гощанський м’ясокомбінат» мирову угоду не виконав і заборгованість не погасив.

ТОВ «Перша м’ясна хата», яким із грудня 2009 року почав керувати Олександр Салійчук, суд зобов’язав сплатити борг, як правонаступника м’ясокомбінату.

Політична та громадська діяльність

З 2014 року Олександр Салійчук є одним із засновників та членів ГО «ЧАС-ДІЙ», керівник якої – 33-й номер у виборчому списку партії «Слуга народу» Дмитро Соломчук.

За інформацією прес-служби ЗеКоманди на Рівненщині, Олександр Салійчук:

 • створив команду, яка розробила та закупила брендовану спортивну форму для школи плавання СДЮСШОР-2 у м. Рівне.
 • підтримував школу раннього плавання «Water Baby» у проведенні відкритого міжнародного чемпіонату з малючкового плавання «Діти води 2019».
 • брав участь у організації спортивних турнірів з ММА.
 • підтримав проведення Міжнародного професійного турніру RFP 68: ONLY FORWARD (2019 р.)
 • допоміг у проведенні професійного турніру зі змішаних єдиноборств STEP TO TOP 6: BATTLE ON HORYN (2018 р.)
 • отримав подяку від Гощанського військового комісаріату за надану допомогу армії (2017 р.).

Олександр Салійчук балатується в списку партії «Слуга народу» під номером 79 у 2019 році на позачергових парламентських виборах. За попередніми результатами голосування він проходить до парламенту.

В складі команди партії «Слуга народу» від Рівненщини ділиться враженнями від виборів та обіцянками:

29 серпня 2019-го склав присягу народного депутата. Член фракцій «Слуга народу» у парламенті.

У Верховній раді 9-го скликання Олександр Салійчук:

 • Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики 
 • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою 
 • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща 
 • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії 
 • Член групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Сінгапур 
 • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Об’єднаними Арабськими Еміратами 
 • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Хорватія 
 • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Швейцарською Конфедерацією 
 • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою 
Фото Олександра Салійчука у Фейсбук. Оприлюднене 20-го липня 2018-го року

Слідкувати за матеріалами «Четвертої влади» за тегом Олександр Салійчук

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте