За вересень – на Острожчині щонайменше двічі обробляли поля поблизу будинків селян. Люди кажуть, що речовиною, від якої не можливо дихати ні на дворі, ні у будинку.

Команда Зеленського шукає кандидатів для подолання кадрового голоду і «знищення старої системи».

Що не так з дільничними в селах та об'єднаних громадах і як це планують змінити

Засідання у справі Флорії Шинкарьової, яку обвинувачують у масовому туристичному шахрайстві – знову перенесли.

Обвинувачена у вбивстві свого чоловіка, рівненського перукаря Сергія Літвінова Тетяна Літвінова не з’явилася на судове засідання 24-го вересня.

Обіцяли підтримати закон про зняття депутатської недоторканості, а в результаті – провалюють голосування. Серед них – і нардепи від Рівненщини.

«Снігова людина», «неефективна робота», «універсальний солдат ні про шо», – так характеризує дільничних поліцейських, які працюють в селах, голова Нацполіції України Сергій Князєв.

У Дубенському міськрайонному суді було вісім суддів – стало двоє. Та фактично працює лише один – Руслан Ралець.

Пізно ввечері 10-го вересня мешканці села Михайлівка відчули сморід. Діти почали кашляти.

«Четверта влада», разом з громадськими активістами та посадовцями Управління містобудування і архітектури, опрацювала кілька тисяч документів, щоб відділити законну зовнішню рекламу від нез

У Рівному – 918 законних площ для розміщення реклами на вулицях. І в десятки разів більше незаконної зовнішньої реклами.

Військова частина поблизу селища Оржів – один із терористично уразливих об’єктів Рівненського району.

Близько півсотні людей зібралися під стінами Управління Служби безпеки України у Рівненській області. Серед них до 20-ти священнослужителів. Решта – парафіяни.