3-го грудня голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія звільнив свого заступника, нардепа з Рівненщини Дмитра Соломчука.

Начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області (від червня 2017 року).

Кисла каша, гниле м’ясо, байдужість до підопічних та неефективне використання бюджетних коштів.

Територіальне управління Служби судової охорони відродилося завдяки судовій реформі.

18-го листопада цього року у Рівному стартує «Школа ефективного кандидата/депутата місцевої ради».

Майже чверть мільйона людей у своїх справах ходять 449-ма рівненськими вулицями, 35-ма провулками, 6-ма майданами, трьома бульварами і трьома проспектами та двома площами.

Завідувачку відділенням онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні Любов Краков’ян звинувачують за невиконання чи неналежне виконання професійних обов'язків через недбале чи несум

За майже три місяці розгляд справи переносили двічі. А останнього разу її взагалі направили в інший суд. Юристи кажуть – судді порушили закон.

«Судовій владі явно не вистачає прямого діалогу із суспільством». «Формула «суд говорить лише через свої рішення», на жаль, застаріла».

200 мільйонів євро інвестицій та понад 4 тисячі робочих місць. А ще чималі податки у бюджет, соціальні гарантії, мінімальний вплив на екологію.

На сесії Рівнеради 10-го жовтня рівняни висловлювалися проти переходу котельні на вулиці Князя Володимира, 75

25-ти річний Максим Сидорук серпневого ранку, о 9.30, повертався на автівці з роботи. 15-те серпня 2019-го – він майже рік працював патрульним поліцейським у Рівному.

За вересень – на Острожчині щонайменше двічі обробляли поля поблизу будинків селян. Люди кажуть, що речовиною, від якої не можливо дихати ні на дворі, ні у будинку.

Команда Зеленського шукає кандидатів для подолання кадрового голоду і «знищення старої системи».