Близько півсотні людей зібралися під стінами Управління Служби безпеки України у Рівненській області. Серед них до 20-ти священнослужителів. Решта – парафіяни.

Понад рік тому близько 40 людей з Рівненщини та інших областей стали жертвами туристичного шахрайства. Вчора одну зі справ мав почати розглядати Рівненський міський суд.

«П’ятниця 13-те у подвійному еквіваленті», – так говорять рівняни про потоп

Кандидат у народні депутати на позачергових виборах до Верховної Ради України 2019-го року. Включений до  виборчого списку партії «Слуга народу» під №79.

ЦВК опрацювала 100 відсотків протоколів по 155-му виборчому округу (Вараш, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Рокитнівський райони).

Народна депутатка України 7-го скликання (2014-2019) від партії «Самопоміч».

Політик та підприємець, пов'язаний з політиком, отримали на початку останнього передвиборчого тижня «подарунки». Гранати. Один справжню, інший травматичну.

Люди похилого віку, люди з інвалідністю чи травмами, батьки з візочками, вагітні на пізніх термінах. Це маломобільні люди, які потреб

«В кінці осені 2018-го року я перебував у селі Сіянці Острозького району, де відпочивав у сільському клубі на дискотеці.

«Ви шо, прікалуєтєсь? Лєжать на полу, ну што за цирк?»: сцена в барі