Анна Хіночик - усі публікації

Інтернет-шахраї пропонують орендувати у Рівному підземне житло за 350 євро з людини на місяць.

За кілька днів після нападу росії на Україну у фейсбуці з’явилося рекламне оголошення – пропонують здати в оренду підземні кімнати. Так би мовити, два в одному: і житло, і сховище.

І чи платять лікарям обіцяну підвищену зарплату

Ольга служить в Збройних Силах України понад п’ять років. До того вона вчилася на вчительку початкових класів та працювала журналісткою на одному з телеканалів Рівненщини.

Рівненщина долучилася до Всеукраїнського збору підписів про закрите небо. З учорашнього вечора в області зібрано вже біля 11 тисяч голосів. 

Після півроку судових засідань у Рівненському міському суді Наталії Карашевич відмовили у поновленні на посаді. До 2 червня 2021 року вона працювала директоркою у дитсадку №4 «Соняшник».

Колишня завідувачка, яку звинувачують у зловживаннях з коштами батьків і вихователів, бореться за повернення на посаду

За матеріали для операції Рівненській міській лікарні оплачує Національна служба охорони здоров'я. Однак тут умудряються змушувати пацієнтів купувати ці матеріали ще й самостійно.

Операція на хребті у Рівненській обласній лікарні коштувала удвічі більше, ніж якби її зробили у приватній клініці. Як так вийшло?

Записатися на певний день і годину, і прийти у призначений час, або ж стояти у черзі по кілька годин і гадати: сьогодні чи не сьогодні потрапиш у кабінет до лікаря?

Рівненський обласний протипухлинний центр. Колишній онкодиспансер. У ньому виявляють та лікують онкологічні хвороби.