Анна Хіночик - усі публікації

8 червня депутату Рівненської обласної ради від партії «Сила і честь», головному лікареві Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення (в народі – «чорн

31 травня 2023 року Рівненська облрада оголосила список лауреатів щорічної премії в галузі хірургії імені Євгена Борового.

«У боях під Авдіївкою у жовтні минулого року військовослужбовець з Рівненщини Віталій Максимов втратив ногу.

Пацієнтам у реанімації надавали кисень через немедичні маски для підводного плавання... Понад 11 мільйонів гривень Сарненська центральна районна лікарня поверне Національні

Директора Рівненського обласного фтизіопульмонологічного центру Федора Авруку триматимуть під домашнім арештом протягом 60 діб. Так вирішив Печерський суд Києва 20 квітня.

Після закінчення опалювального сезону мешканці, що мають централізоване теплопостачання, не отримуватимуть платіжок за тепло та при бажанні зможуть перевести свій будинок на індивідуальне о

14 лютого, День закоханих. Патрульна поліція зупиняє священника московського патріархату Ігоря Маринича на виїзді з лісу – неподалік придорожнього кафе «Невже» на костопільській об’їзній.

Священник московського патріархату із колишнього Рокитнівського району Ігор Маринич – герой нашої публікації

Чи існує безоплатна реабілітація, так потрібна нині військовим та цивільним, які постраждали внаслідок російської агресії проти України?

Чому центральна міська лікарня не надає пацієнтам послугу, за яку отримує гроші від НСЗУ

Один із двох суддів Володимирецького районного суду, яких запідозрили в корупції, намагався через суд притягнути до криміналу детектива НАБУ і слідчого антикорупційної прокуратури.

Як багатоквартирному будинку отримати автономне опалення

У жовтні 2022 року після тривалої перерви у Дубенському міськрайонному суді продовжили розглядати справу за звинуваченням у хабарництві Тараса Пустовіта.