Майже 324 тисячі гривень хоче повернути у бюджет Рівненська облдержадміністрація.

Кілька днів у рівненському Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) неможливо зареєструвати місце проживання, права власності на землю чи житло, а також стати фізичною-особою підприємц

Сьогодні, 29 грудня, суддя Рівненського міського суду Наталія Кучина відмовила у задоволенні позову колишнього заступника голови Управління Служби безпеки України в Рівненській області Олег

Ексзаступник голови Управління Служби безпеки України в Рівненській області Олег Назарук позивається до «Четвертої влади», її головного редактора Володимира Торбіча та журналістки Ганни Кал

Скільки медзаклад заборгував своїм працівникам і хто за це відповідальний
Як дебатували Віктор Шакирзян та Олександр Третяк
Чому студенти більшості духовних освітніх закладів не отримують дипломи державного зразка і на що це може вплинути

«Доброго дня, підкажіть, будь ласка, де можна в Рівному зробити комп’ютерну томограму», – цікавиться в користувачів соцмереж рівнянка Анна Никифорова.

Про зарплати медиків, про «до тисячі» в день на медикаменти від пацієнтів, про умови в яких працюють

11-го вересня голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль вручив рівненському шкірвендиспансеру куплений за кошти бюджету апарат ШВЛ.

Залишилося півтора року, щоб розглянути справу головної лікарки обласного відділення дитячої онкогематології Любові Краков’ян.

Експрокурора прокуратури рівненської області Миколу Романюка у серпні цього року зупинили п’яним за кермом. Проте чи покарають його, навіть якщо суд визнає його винним, невідомо.

Кандидатам у депутати на місцевих виборах більше не треба подавати довідку про несудимість. Законопроєкт про це ініціювали депутати із партії «Голос» Володимир Цабаль та Роман Лозинський.

До цього Іванна Самчук працювала в кількох банках та була бухгалтеркою й економісткою в Острозькій академії.