Анна Хіночик - усі публікації

Один із двох суддів Володимирецького районного суду, яких запідозрили в корупції, намагався через суд притягнути до криміналу детектива НАБУ і слідчого антикорупційної прокуратури.

Як багатоквартирному будинку отримати автономне опалення

У жовтні 2022 року після тривалої перерви у Дубенському міськрайонному суді продовжили розглядати справу за звинуваченням у хабарництві Тараса Пустовіта.

Відстороненого голову Володимирецького районного суду Леоніда Закревського підозрюють у тому, що він вимагав 20 тисяч гривень із місцевої підприємиці за вирішення її проблем.

Його обвинувачували у зловживанні службовим становищем і розтраті майна на майже півмільйона гривень

Протягом восьми місяців 2022 року у міського голови Рівного було загалом шість радників. Четверо з них протягом цього часу звільнилися і зараз є двоє.

«Через низьку зарплату кілька місяців поспіль, на грані звільнення багато начальників», – про це

За два останні роки, що триває медична реформа, в Національну службу здоров'я України надійшло 12 скарг на побори у медичних закладах Рівненщини. Лише у двох випадках із дванадцяти скаржник

«Четверта влада» стежить за кількома судовими справами щодо лікарів, яких обвинувачують у лікарській недбалості.

На початку року у Рівненській медакадемії запрацював симуляційний центр – простір, де студенти могли тренуватися лікувати на спеціальних манекенах.

Інтернет-шахраї пропонують орендувати у Рівному підземне житло за 350 євро з людини на місяць.

За кілька днів після нападу росії на Україну у фейсбуці з’явилося рекламне оголошення – пропонують здати в оренду підземні кімнати. Так би мовити, два в одному: і житло, і сховище.