У Харкові та Донецьку активістам Євромайдану міліція «шиє» порнографію та розбещення

Активіста Харківського Євромайдану Олександра Чижова викликають на допит і звинувачують у розповсюдженні порнографічних матеріалів через мережу "Вконтакте"
Джерело
Фото зі сторінки активіста у Фейсбук

Активіста Харківського Євромайдану Олександра Чижова викликають на допит і звинувачують у розповсюдженні порнографічних матеріалів через мережу "Вконтакте".

Про це він написав на своїй Facebook-сторінці, повідомляє Українська правда з посиланням на Євромайдан SOS.

"Сьогодні близько 11:30 у 100 метрах від зупинки міського транспорту "Харківський м`ясокомбінат" по проспекту Гагаріна в Харкові мене "зустріли" 5 співробітників УБОЗ, заштовхали в затоновану машину зі звичайними номерами та відвезли до Червонозаводського райвідділку міліції", - розповів він.

"По дорозі один з "міліціонерів" відібрав мій мобільний телефон, без понятих та без протоколу вилучення. У райвідділі мене завели до каб.№14 слідчого Бабушкіна Володимира Яковича та почали звинувачувати у розповсюдженні порнографічних матеріалів через мережу Інтернет (через переписку на сайті соцмережі Вконтакті) - за статтею 301 ч.2 КК", - додав Чижов.

"Крім того, в мене взяли паспорт і зробили його копію. При цьому той співробітник, який забрав мій телефон, переписав з нього собі на аркуш контакти, нічого не пояснюючи", - заявив він.

"Також мені погрожували вилученням мого домашнього та робочого комп`ютерів, дзвінками на роботу, сусідам, родичам та знайомим з повідомленням про те, що я займаюся розповсюдженням порнографічних матеріалів", - повідомив активіст.

"Я відмовився давати свідчення без адвоката. Мене протримали в кабінеті слідчого близько двох годин, змусили зробити запис в журналі реєстрації, який спеціально занесли з прохідної райвідділу до кабінету слідчого, що я не маю претензій, та відпустили, виписавши повістку на 10:00 08.01.2014, коли я повинен з`явитися для дачі показань, поки що в якості свідка", - зазначив Чижов.

"Свідка чого - незрозуміло. Коли я прийшов додому і ввійшов до Інтернету, виявилося, що моя сторінка на сайті Вконтакті "зламана", і я не можу отримати до неї доступ. Функція відновлення паролю також не працює", - додав він.

Окрім того, 31 грудня міліціонери затримали одного із активістів Донецького Євромайдану художника Євгена Насадюка.

Примусово доставили до Куйбишевського райвідділку, мотивуючи це тим, що отримали заяву про розбещення неповнолітньої від сусідів.

Заборонили користуватися  мобільним телефоном з огляду на те, що Євген може "попередити своїх спільників". На допиті стверджували, що нібито мають якесь порнографічне відео. 

Того ж дня рідні подзвонили сусідам, які за словами міліції подали цю заяву.

Останні сказали, що до них вдень і справді приїздили міліціонери. Правоохоронці шукали дівчину, яка нібито проживає тут та яку було розбещено. Тож хто насправді писав заяву не відомо. 

Сам Євгеній планував у цей день 31 грудня провести акцію привітання Людмили Янукович з Новим роком. 

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)