Четверта влада - усі публікації

В розслідувального онлайн-медіа «Четверта влада» за останній рік з'явилося чимало нових підписників на різних платформах у соцмережах.

У розслідуванні «Четвертої влади» про те, як податківці брали хабарі у підприємців-порушників, ми розповіли про

Розповідаємо, що найбільше читали на сайті «Четвертої влади» у році, що минув, за даними аналітики гугла.

Максим Гон – доктор політичних наук та професор Рівненського державного гуманітарного університету. Від початку повномасштабної війни він записався добровольцем у ЗСУ.

Журналістка Анна Хіночик, продюсерка Антоніна Торбіч та відеограф Влад Мартинчук здобули перемогу в спеціальній номінації «Найкраще розслідування у локальному медіа» Національного журналіст

Розслідування «Чорна скринька: чому пацієнти у Рівному платять за операції»

Рівне попрощалося із 25-річним захисником  Сергієм Бабичем. Героя проводжали в останню путь, ставши на коліна.

Сьогодні рівняни прощалися з 38-річним командиром танкового взводу Сергієм Рижуком. Захисник поклав своє життя захищаючи Україну від росіян на Запоріжжі.

16 березня на центральному майдані в Рівному попрощалися із п’ятьма загиблими військовослужбовцями. Дивіться відео без коментарів та інформацію про це в тексті матеріалу.

З початку війни в Острозі працює волонтерський штаб. Його волонтерами стали члени місцевих організацій, місцевого самоврядування, а також небайдужі мешканці громади. 

Хто хоч раз літав у літаку, знає, що в інструкції з техніки безпеки написано: у випадку розгерметизації салону, кисневу маску спершу вдягніть на себе, а потім – на інших.

Українська розвідка повідомляє, що росія готує діпфейк, на якому нібито З

Головне управління Держпродспоживслужби Рівненщини промоніторило ціни на продукти в області. Служба нагадує підприємцям, що за потреби проводитиме позапланові перевірки і штрафуватиме тих,

Втрати ворога – вже понад 5 тисяч людей. А ми розповідаємо, яка ситуація на Рівненщині.