Рівнянин Юрій Компанець з Громадської організації «Дорожній контроль-Захід» перевірив, які черги нині біля рівненських супер і гіпермаркетів.

Сьогодні станом на 11 ранку поліцейські склали два протоколи, що стосуються порушень правил карантину у Рівному. А це від 17 тисяч штрафу.

​​Було б смішно, якби не було так сумно. В соцмережах поширюють черговий фейк про захисні маски.

Відповіді на основні запитання про COVID-19 – захворювання, викликане новим коронавірусом із сайту covid19.com.ua та сайту Міністерства

Пандемія Covid-19 перетворила хірургічні маски на головний дефіцит сезону. Однією з причини, чому люди носять маски, є їхнє переконання що це захистить їх від коронавірусу.

«Все набридло, хочу до батька!» – так пояснив свій вчинок сарненець, якого рятували від спроби позбавити себе життя.

Дрогобич, Покров, Тернопіль, Маріуполь і Вінниця – це перша п’ятірка міст у рейтингу прозорості, який щороку складає

Державне бюро розслідувань припускає, що працівники поліції Рівненщини привласнювали автомобілі, які перебували на спеціальних майданчиках для зберігання тимчасово затриманих транспортних з

Сьогодні вночі раптово помер рівнянин Володимир Стратонов, 1962-го року народження. Причина смерті – гострий інфа

Учителі-учасники проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» пройдуть навчання з інфомедійної грамотності та одержать матеріали для інтеграції відповідних навичок у свої уроки.

Він має початися у квітні 2020-го і стосуватиметься закладів спеціалізованої медичної допомоги – лікарень

Сьогодні розпочалося тестування кандидатів на посаду голови Національної служби охорони здоров’я. Його проводить Національне агентство з питань державної служби.

Про це йдеться у проєкті закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення о

Верховна Рада України проголосувала за зміни до Закону України «Про публічні закупівлі».

Зростання ринку медпослуг, вищі зарплати для лікарів, запровадження електронного рецепта та Програми медичних гарантій – про досягнення Національної служби здоров'я України у 2019 році розп