Перший тур чергових президентських виборів 31-го березня виграв шоумен Володимир Зеленський.

26-го березня правоохоронці затримали лікаря Рівненської обласної лікарні. За версією слідства, він вимагав та отримав 1 тисячу доларів хабара. 

Поліція закрила кримінальне провадження стосовно ймовірного перешкоджання журналістській діяльності редаторки газети «Полісся» (Рівненська область) Тамари Алексіюк.

Державне бюро розслідувань (ДБР) створює Раду громадського контролю, яка слідкуватиме за роботою структури. Особи, які входитимуть в раду мають бути пов’язані із правозахисною діяльністю.

Партія Юлії Тимошенко «Батьківщина» у 2018-му зібрала рекордний «врожай» грошових пожертв.

Два роки тому телепрограма «Наші гроші» оприлюднила розслідування «Бронедрузі», в якому розповіли, як у 2015-2016 роках державні оборонні заводи «злили» фіктивним компаніям близько 100 міль

Впродовж січня у місцевих газетах Рівненщини Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала низку публікацій, що мають ознаки «джинси» та «чорного піару».

4-го лютого редакторка Зарічненської районної газети «Полісся» (Рівненська область) Тамара Алексіюк звернулася в поліцію через телефонний дзвінок директора ДП «Зарічненський лісгосп» Сергія

Шоумен Володимир Зеленський публічно оголосив про свій намір поборотись за президентське крісло на прийдешніх виборах.

Які політики підкуповують ЗМІ і проти кого – можна побачити з публікацій
Вперше у Рівному судитимуть за умисний підпал майна журналіста

«Давайте станемо трішки мудрішими, ще більш впевненими й більш принциповими, будемо мати сили змінити себе і тоді ми змінимо нашу країну на краще», – така цитата з Фейсбук-стор

ТОП-5 корупційних схем, які використовують на підприємствах оборонно-промислового комплексу:

Верховна Рада схвалила продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення до 1 січня 2020 року. Але залишила дірку на кілька тижнів.