«Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за публікації блогерів»
Profile picture for user biletska
журналістка, продюсерка

Високоморальне місто Рівне: «Горад образцового содєржанія і бита»

Високоморальне місто. Без хелловіна і повій. З травмованими дітьми, які можуть залізти між ноги скульптурі.

Цитата з допису рівнянки, яку розібрали газети: «У високо релігійному місті, де Покрова є державним святом, а реклама презервативів викликає шквал нарікань від релігійних громад, дані скульптури не викликали жодної реакції».

«Мені, як матері, неприємно, що це все бачить моя дитина. Що покликано виховати таке в дівчинці? Що треба бути як вона, повією, ну добре, танцівницею стриптизу? Спрямоване викликати сексуальний інтерес підлітків і школярів, або це стьоб над суспільством, яке проковтне все?

Моїй доньці 5 років і я вважаю, вона не повинна цього всього бачити. Принаймні завчасно. Це далеко від краси на мій погляд. Вірніше я розумію, що деяких художників, як Тулуз де Лотрек, можуть надихати повії, стриптизерки, він теж малювали в борделях, але я впевнена, йог картини дітям не показувалися, та їх не виставляли на центральних площах міста.

Ні, я не ханжа. Але такі статуї чудово виглядали б за містом, скажімо, біля готелю «Айвенго», куди іноді приїжджають такі панянки. В приватних колекціях, або на території ще якогось готелю, або біля входу в нічний клуб.

Але в центрі Рівного... Коли діти лазять по цим статуям і, пардон, можуть між ніг панночки залізти. Я люблю все прекрасне. Красиве жіноче тіло оспівувати – це здорово !!! Але не оспівувати ж порнографії там, де малі діти...

Я можу собі уявити, як ніяково почуває себе екскурсовод, який показує ці фігури школярам. Що про них розповісти? Стояти й червоніти, «так бачить художник» ідеал сучасної жінки та матері.. Дивіться дівчатка, яким ви повинні бути!».

Тут тобі і патріархальне «жінка-матір» і об'єктивація через твердження, що оголене – це неминучий секс, і темний-темний безпросвітний поліський болотистий ліс у свідомості.

Якщо ви вже намалювали собі щось страшне, то ось це фото Рівне Вечірнє. Це про цю скульптуру мова. Зізнайтесь, ви ж одразу подумали, як би то залізти їй між ноги?

Ілюстрація з «Рівне вечірнє»

Думаю, на якійсь весняній сесії міськради депутати таки додумаються ввести рекомендовану довжину спідниці і шортів у високоморальному місті, жителів якого обурює реклама презервативів.

Ось як виглядає ця скульптура з іншого ракурсу

Якщо знайшли помилку - виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментуйте

Підпишіться на нашу розсилку

(найважливіші новини двічі на місяць)